Osmo Mobile 4 (3)
Osmo Mobile 4 (1)
Osmo Mobile 4 (6)
Osmo Mobile 4 (2)
Osmo Mobile 4 (4)
Osmo Mobile 4 (5)
Osmo Mobile 4 (3)
Osmo Mobile 4 (1)
Osmo Mobile 4 (6)
Osmo Mobile 4 (2)
Osmo Mobile 4 (4)
Osmo Mobile 4 (5)
Full Screen

DJI Osmo Mobile 4/OM4

149 

Neturime

Produkto kodas: CP.OS.00000108.01

  • Valdymas gestais
  • Aktyvus objektų sekimas
  • Magnetinis telefono laikiklis
  • Kompaktiškas, sulankstomas dizainas

Rekomenduojame

Viso:
149 

Aprašymas

DJI Osmo Mobile 4 – kompaktiškas, sulankstomas, nešiojamas stabilizatorius, kuris magnetu tvirtinasi prie išmaniojo telefono. OM4 paprasta naudotis. Jums tereikia išlaisvinti savo kūrybiškumą. Magnetinis telefono spaustukas ir magnetinio žiedo laikiklis leidžia lengvai, ir greitai pritvirtinti stabilizatorių, todėl filmuoti tapo dar paprasčiau. Magnetinis telefono spaustukas yra ypač lengvas ir plonas, saugu naudoti išmanųjį telefoną. Magnetinis žiedo laikiklis prisitvirtina prie spaustuko arba galima naudoti jį kaip atramą.

DJI OM4 stabilizatorius
dji osmo 4 kaina

Pažangūs fotografavimo režimai

– Active Track funkcija: jūsų dėmesį patraukiantys objektai bus sekami ekrane ir galėsite tai įamžinti; – Story mode: nežinote kaip nufilmuoti ar redaguoti vaizdą? Vienu paspaudimu su turimais šablonais įamžinkite akimirkas; – Dynamic Zoom: išbandykite nuostabą keliantį „Hitchcocko efektą“ – kūrybinį priartinimo kadrą, kuris primena Holivudą, įdedant į kadro įamžinimą mažai pastangų. Dėl pažangių algoritmų tereikia paliesti telefono ekraną ir vaikščioti; – CloneMe Pano: ar kada norėjote būti keliose vietose vienu metu? Štai jūsų šansas. „CloneMe“ funkcija sukuria vieną panoraminę nuotrauką iš kelių nuotraukų; – Gesture Control: įsiamžinkite asmenukę kartu su draugais. Valdykite nuotoliniu būdu, vienu judesiu.

Išskirtiniai filmavimo režimai

Vaizdo įraše paspartinkite baltus debesis, dreifuojančius atvirame danguje arba sutrumpinkite kelionę mieste vos per kelias sekundes, nufilmuokite saulėlydį arba naktį ir turėsite trumpą video. Sužavėkite savo draugus patraukliais vaizdo įrašais. Taip pat yra Motionlapse ir Hyperlapse režimai. Kurkite sulėtintus vaizdus, sukite telefoną su SpinShot režimu. Naudokite 240 laipsnių Pano režimą, norėdami užfiksuoti panoramą su išsamiomis detalėmis, naudokite gestus. Devynios nuotraukos automatiškai sujungiamos į ypač plataus kampo kadrą, naudojant 3×3 Pano režimą. Su DJI Mimo programėlės turimais šablonais ir efektais, kurkite ir redaguokite savo video bei nuotraukas.

dji OM4 hyperlapse
dji om4 kaina

3-ašių stabilizatorius

OM4 turi 3 ašių stabilizavimo sistemą, kad vaizdas būtų sklandus ir profesionalus. Daugiau niekada nebus drebančio vaizdo, net pridėjus išmanųjį telefoną, galingas OM4 variklis išlaiko jį stabiliai. Svarbu: Stabilizatorius sukurtas įvairiems mobiliems telefonams: suderinamumas. Dėl mobiliųjų telefonų gaminių skirtumų, kai kurios funkcijos nesuderinamos su „Android“ modeliais. Nerekomenduojame magnetinį laikiklį naudoti ant mobiliojo telefono dėklo.

Baterija

Baterijos veikimo laikas yra iki 15 valandų (išbandyta idealiomis sąlygomis). Norint visiškai įkrauti, reikia 5 val., esant 5 V / 2 A įtampai.

Programinės įrangos

DJI OM 4 Bluetooth Low Energy 5.0; Android: Android 7.0 ir didesne; iPhone: iOS 11.0 ir didesne. DJI OSMO Mobile 4 skiriasi nuo OSMO Mobile 3 tuo, jog tvirtinasi magnetu prie išmaniojo telefono, turi stipresnius variklius, kurie išlaiko sunkesnius telefonus, o pats stabilizatorius sveria mažiau.

DJI OM4 telefono stabilizatorius
YouTube video