Dronų nuoma - puikus būdas išbandyti bepilotį orlaivį - Droneacademy.lt

Dronų nuoma – puikus būdas išbandyti bepilotį orlaivį

dronu nuoma - straipsnisJeigu prieš kelerius metus drono galimybes galėjo išbandyti tik didžiausi asai, šiuo metu bepiločius orlaivius namuose turi tikrai ne vienas Lietuvos gyventojas. Kodėl? Kadangi dronas pradėtas naudoti ne tik kaip pasilinksminimo įranga, kuri padeda išbandyti savo pilotavimo gebėjimus, tačiau kaip darbo priemonė, kurios pagrindinės paskirtys yra fotografavimas bei filmavimas iš oro.

Kaip išmokti valdyti droną?

Jeigu norite dirbti su bepiločiu orlaiviu – geriausia kreiptis į profesionalus, kurie ne tik suteiks reikalingą teorinę informaciją, tačiau ir praktiškai leis išbandyti droną, įvertinti, ar jus domina jo teikiamos funkcijos. Dronų mokykla orientuojasi į visapusišką piloto parengimą egzaminui ir tuo pačiu pagalbą pasirenkant jo poreikius labiausiai tinkamą įrangą.
Profesionalumas prasideda nuo profesionalų, kurie dalinasi savo žiniomis, tad atsiminkite, kad pirmą kartą išmokti teisingai yra kur kas paprasčiau nei bandyti “persimokyti” neteisingą informaciją.

Kur gauti droną?

Prekyboje dronų pasiūla labai plati ir įvairi, tad priklausomai nuo kiekvieno asmens finansinių galimybių – kokį nors tikrai pavyks įsigyti. Tiesa, profesionaliam darbui reikalingas ir profesionalus dronas, tad dažnai veiklos pradžioje retas sau gali leisti investuoti tūkstančius į gerą įrangą. Tokiu atveju puikia alternatyva tam dronų nuoma.
Gavote darbo užsakymą? Peržiūrėkite nuomojamus dronus, pasirinkite Jums labiausiai tinkamą, sulaukite įrangos ir pirmyn į darbą! Jeigu reikalinga konsultacija dėl drono pasirinkimo – nuomotojai ją mielai teikia. Žingsnis po žingsnio nuoma gali būti pakeičiama nuosava įranga, tačiau svarbiausia, kad egzistuoja alternatyva. Juolab, kartais skirtingi darbai reikalauja ir skirtingos įrangos, tad net ir turint nuosavą  – nuoma vistiek išliekia patrauklia alternatyva.

Kam naudoti droną?

Nors internete apstu straipsnių, kuriuose dronai vadinami narkotikų pernešėjais, taip pat, kontraceptinių tablečių dalintojais nesvetingose šalyse ir panašiais epitetais, tačiau Lietuvoje dronai kol kas apsiriboja fotografavimu bei filmavimo iš oro.
Kas užsako tokias paslaugas?
Daug kas.
Klesti vestuvių filmavimo ir fotografavimo verslas, klesti nekilnojamojo turto filmavimo verslas, taip pat, siekiant pristatyti individualius verslus: kaimo turimo sodybos, pramogų centrai, ledo arenos bei daugelis kitų veiklų, kurios nori save tinkamai reprezentuoti. Ir net šiais laikais, kai fotografija iš oro jau nebėra naujovė – tokia vizualizacija vistiek išlieka kur kas patrauklesnė nei fotografavimas nuo žemės.
Jaučiate, kad dronas yra tas įrankis, kuris Jums gali taip pat padėti užsidirbti ir gal net atrasti naują aistrą? Užsiregistruokit į mokyklą, išlaikykite egzaminus ir išsinuomavę įrangą pradėkite savo veiklą. Juk kai myli darbą – dirbti nereikia!