Foto ir video iš oro - Droneacademy.lt - itin greitas užsakymų įvykdymas

Fotografija ir filmavimas iš oro

Tai puikus būdas įamžinti norimas akimirkas nestandartiniu kampu – iš viršaus. Komandoje dirba tik licencijuoti savo darbo profesionalai su daugiau nei 4 metu darbo patirtimi. Sukaupę įvairią darbo patirtį, galime pasiūlyti išskirtinius bei kokybiškus sprendimus Jūsų idėjai įgyvendinti.

Fotografija ir filmavimas iš oro

Vienas populiariausių būdų pridėti saldų prieskonį perteikiant šventines emocijas, atvaizduojant objekto lokacijos privalumus ar perteikti bet kokį fantazijos vaisių nestandartiniu kampu – iš oro! Kviečiame išbandyti profesionalių licencijuotų pilotų jegas nestandartiniais projektais.
Reprezentacine nuotrauka is oro

Specialiųjų darbų apžiūra

Vienas iš pagrindinių mūsų darbo kriterijus – našumas. Vertiname savo ir klientų laiką bei išlaidas. Siūlome detalią specialiūjų darbų apžvalgą bei aprašą. Užfiksuojame įvairių objektų defektus, statybų procesą bei kitus, pagal pageidavimą, užsakomus procesus.
 

3D žemėlapiai

Aplinkos atvaizdavimas 3D žemėlapiu – tai puikus būdas vizualizuoti dizainerių idėjas įterpiant objektus bei pateikiant galutiniam vartotojui kaip idėjos atvaizdavimą. Siūlome ypač aukštos raiškos 3D žemėlapių atvaizdavimą pasitelkiant dronus.

Užklausos formaJūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis "droneacademy.lt" privatumo politikos.

Galerija