DJI Mavic 3 yra naujos kartos DJI pavyzdinis vartotojų fotoaparatų dronas. Palyginti su Mavic 2, pagrindiniai atnaujinimai apima:

1. DJI Mavic 3 siūlo žymiai pagerintą vaizdo našumą dėl 4/3 CMOS Hasselblad fotoaparato ir 24 mm ekvivalento lengvo objektyvo. Jis gali įrašyti iki 5,1K/50fps arba 4K/120fps vaizdo įrašus.

2. DJI Mavic 3 Cine palaiko „Apple ProRes 422 HQ“ kodavimą, o tai užtikrina geresnę vaizdo kokybę ir didesnį lankstumą tolesnio apdorojimo metu.

3. Skrydžio patirtis taip pat visapusiškai patobulinta – skrydžio laikas pailgintas iki 46 minučių. O dėl neįtikėtinai stabilios O3+ technologijos vaizdo perdavimas gali siekti iki 15 km.

4. DJI Mavic 3 turi įvairiakryptę kliūčių aptikimo sistemą ir palaiko atnaujintą APAS 5.0 ir patobulintu automatiniu grįžimu, todėl kūrėjai gali ramiai mėgautis saugiu skrydžiu.

Kitos naujienos Žiūrėti visus

Bepiločių orlaivių skraidymo taisyklės Lietuvoje

Straipsnyje numatytos taisyklės galioja iki 2020-12-31. Naujausios taisyklės -> www.droneacademy.lt/dronu-taisykles   Kadangi šiais laikais bepiločiai orlaiviai naudojami ne tik profesionalų, tačiau ir mėgėjų, kurie išbando įrangos funkci...

DJI Avata dronas

DJI Avata – naujos kartos lenktyninis FPV dronas

DJI Avata yra antrasis DJI gamintojo FPV (pirmojo asmens vaizdas) išleistas dronas ir pirmasis cinewhoop stiliaus dronas. Daug funkcijų ir tvirta konstrukcija sumaniai suprojektuotame, supaprastintame, jau paruoštame sprendime – tai aišk...

DJI Matrice 30 Basic Combo Dronas

DJI Matrice M30 dronas – naujasis enterprise modelis

Siekiant užtikrinti reikiamas naujojo DJI M30 industrinio drono savybes ir galimybes, gamintojas DJI daugelį metų glaudžiai bendravo su visuomenės saugumo komandomis ir infrastruktūros tikrinimo komandomis. Šis dronas sukurtas surinkus tūkstančiu...