Apie mus

Drone Academy – tai dronų įrangos, paslaugų ir pilotavimo mokymų platforma. Sukaupę daugiau nei 7 metus patirties, galime vadintis dronų mokymų ir konsultavimo srities lyderiais Lietuvoje. Esame pasiruošę padėti ne tik išsirinkti droną, kurio reikia Jums, bet ir suteikti žinias ir įgūdžius, reikalingus sklandžiam ir saugiam skrydžiui. Drone Academy komandos lektoriai – sertifikuoti profesionalai, kurie kviečia Jus žengti į ateitį jau dabar, įvaldant dronų technologijas bei pritaikant jas kasdienybėje. Mūsų misija – plėsti dronų panaudojimo galimybes ir tobulinti švietimą bepiločių orlaivių tema Lietuvoje. Su Drone Academy pažinkite dronų technologijas ir atraskite jų pritaikymo sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius.

300 Mokinių
500 Suremontuotų dronų
1000 Sėkmingų užsakymų
700 Video ir fotografijos užsakymų
Rinkdamiesi mus, Jūs gaunate daugiau nei tik kokybišką įrangą. Siūlome nemokamas konsultacijas, kurių metu padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią DJI droną ir atsakysime į klausimus apie valdymą, eksploatavimą ir dabartines dronų taisykles Lietuvoje. Nutikus nelaimei, greitai išspręsime tiek DJI Care draudimo tvarkymą, tiek garantinius atvejus.
“Batsiuvys be batų”, – sako liaudies išmintis, bet šią tiesą mes griauname ir savo batus prižiūrime ir poliruojame kasdien. Drone Academy komandą sudaro dronų entuziastai, kurie tiek darbe, tiek laisvalaikiu tobulina savo pilotavimo įgūdžius, domisi kokybiška įranga ir srities naujienomis. Kiekvieną dieną mokomės, klausiame ir ieškome atsakymų, todėl gerai suprantame Jums kylančius iššūkius ir žinome, kaip juos įveikti.

Patikima įranga

Geru lakūnu tapti lengviau, kai visos lėktuvo dalys veikia sklandžiai, todėl Drone Academy dirbame tik su kokybiškiausia ir patikimiausia įranga. Bendradarbiaujame su DJI – vienu pirmaujančių dronų gamintojų pasaulyje. Pasirinkimas neatsitiktinis – DJI dronai yra itin vertinami bepiločių orlaivių profesionalų dėl puikaus balanso tarp išskirtinės kokybės ir prieinamos kainos.

Autorizuotoje Drone Academy elektroninėje parduotuvėje šalia dronų rasite ir DJI stabilizatorius, kameras, robotus ir įvairius aksesuarus. Galime pasiūlyti tinkamiausią įrangą tiek profesionalui, ieškančiam itin funkcionalių ir modernių dronų, tiek entuziastui, norinčiam įsigyti droną pramogai už prieinamą kainą.

Mūsų paslaugos

Dronų mokymai

Ei, pilotai! Tie, kurie dar tik ryžtasi pakilti nuo žemės ir tie, kurie jau nardo po debesis – Drone Academy mokymuose naujų įgūdžių įgyti gali visi. Mokymų metu kviestiniai lektoriai ir mūsų komanda dalinsis sukauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie bepiločius orlaivius. Kiekviena mokymų sesija atrodo kitaip – kaskart individualiai žiūrime į mokinių tikslus ir turimus gebėjimus. Mokomės įdomiai – čia nerasite sausos teorijos. Dėstomą medžiagą iliustruojame pavyzdžiais, leidžiame praktiškai išbandyti tai, ką sužinojote. Informacija yra nuolat atnaujinama, kad atitiktų galiojančias taisykles ir reikalavimus. Siūlome individualius, grupinius bei komercinius mokymus.
Plačiau

Dronų servisas

Avarijos nutinka – nieko nepadarysi. Drone Academy servise DJI dronus remontuojame jau 7 metus, tad esame pasiruošę greitai suteikti Jums reikiamą pagalbą. Per 24 valandas internetu įvertinsime drono būklę, o skubantiems siūlome Express remonto paslaugą, suteiksiančia Jūsų dronui pirmumą eilėje. Teikiame ne tik reikalingą pagalbą, bet ir garantiją savo atliktiems darbams.
Plačiau

Vaizdas iš paukščio skrydžio

Profesionalios dronų foto ir video paslaugos – tai nestandartinis būdas Jūsų kūrybines idėjas paversti realybe. Įamžinkite svarbias gyvenimo akimirkas arba įgyvendinkite išskirtinius verslo projektus. Mūsų komandoje dirba patyrę licencijuoti dronų valdymo profesionalai, kurie įsigilins į Jūsų norus ir padės sukurti įspūdingą rezultatą.
Plačiau

Turi klausimų? Susisiek!

Kontaktai
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių