Apie mus

Drone Academy tai dronų aptarnavimo ir paslaugų platforma. Jūsų dronas sugedo – mes pataisysime, gavote droną dovanų, bet nežinote ką su juo daryti – mes išmokysime.  Norite nuotraukų iš paukščio skrydžio – suorganizuosime. Dirbkime kartu ir pasiekime geriausius rezultatus smagiai ir be streso.

Mūsų komandą sudaro jauni, imlūs ir savo sritį išmanantys profesionalai. Drone Academy svarbiausia bendradarbiavimas, tarpusavio supratimas ir komunikacija, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas tiek teikiamomis paslaugomis, tiek produktais ar konsultacija.

Su dronais galima įgyvendinti net pačias beprotiškiausias užduotis – jūsų norai, mums įsakymas. Ieškome kompromisų ir galime įgyvendinti visas, net ir crazy idėjas. Ten, kur kiti bando pritaikyti sudėtingus inžinerinius sprendimus, mes į pagalbą pasitelkiame dronus. Jei turite idėją, kaip panaudoti droną nestandartinėje užduotyje – susisiekite ir kartu smagiai praleisime laiką. Žinoma, galite susisiekti, jei ieškote drono vaikui, darbui, pramogoms ir viskam, kam tik galite sugalvoti.

Pasitikime geriausią įranga

Drone Academy komandoje dirbame tik su kokybiškiausia ir patikimiausia įranga. Mūsų komandos dronų pagrindinis gamintojas yra DJI, jį pasirinkome ne tik dėl žinomumo, bet ir dėl geriausios kokybės. Atlikome analizę ir nusprendėme, kad šie dronai bus patogiausi ne tik mums, bet ir jums. Be jokios abejonės, DJI turėtų būti laikomas vienu pirmaujančių ir populiariausių dronų gamintojų pasaulyje. Visi DJI dronai yra labai sėkmingi, kokybiški, modernūs ir inovatyvūs. DJI dronai garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. DJI gamina ne tik dronus, bet ir veiksmo kameras, taip pat daugybę kitų modernių dalykėlių, kuriuos galite rasti pas mus.

Mūsų autorizuotoje elektroninėje parduotuvėje rasite tokias DJI prekinio ženklo prekes: dronus, stabilizatorius, kameras, robotus, aksesuarus bei įvairius priedus. Tiesa, DJI dronai su kameromis laikomi vieni geriausių tokio tipo dronų rinkoje, išbandom kartu? Jie gali skristi į gana didelį aukštį ir užfiksuoti puikias, aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus. Žinoma, DJI dronai yra gana brangūs, nes yra pagaminti iš kokybiškų dalių, taip pat turi papildomų priedų, tačiau mūsų asortimente galima rasti ir biudžetinių modelių, kurie tikrai nenuvilia kokybe. 

Mums rūpi visi klientai, dėl to nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar verslininkas, fotografas ar ūkininkas. Skirtingi DJI dronų modeliai pasižymi skirtingomis savybėmis ir funkcijomis, todėl kiekvienas gali išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį modelį.

Kodėl verta įsigyti droną specializuotoje DJI dronų parduotuvėje?

Norite nuoširdaus patarimo iš profesionalų? Mes išsiskiriame tuo, kad patys naudojame dronus, juos testuojame ir išrenkame geriausius. Mums svarbūs klientai, o ne pardavimai. Jums suteiksime profesionalias konsultacijas, taip pat padėsime išsirinkti tinkamiausią DJI droną, konsultuosime apie valdymą, eksploatavimą ir dabartines dronų taisykles Lietuvoje visiškai nemokamai. Atsitikus nelaimei greitai išspręsime tiek DJI Care draudimo tvarkymą, tiek garantinius atvejus, kad galėtumėte dėl nieko nesijaudinti.

Drono rekordas siuntos pristatymas.png
Apie mus 1

Drone academy mokymai

Atėjo laikas naujiems įgūdžiams? Mokykimės kartu. Dronų mokymai skirti visiems, atsižvelgiant į jūsų norus. Mokymų metu lektoriai ir mes dalijamės sukauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie bepiločius orlaivius. Visuomet atkreipiame dėmesį į mokinių norus ir turimus gebėjimus, mokymų metu nebus pateikiama sausa teorija, medžiaga iliustruojama pavyzdžiais, taip pat patys viską galite išbandyti. Mokymai yra atnaujinami kasmet pagal galiojančias taisykles ir reikalavimus. Teikiame individualius, grupinius bei komercinius mokymus.

gaiziunu poligonas - dronu kursai
Apie mus 2
LRT operatoriu mokymai
Apie mus 3

Drone academy dronų servisas

Nutiko nelaimė ir nežinote ką daryti? Atsipalaiduokite, juk droną pirkote iš Drone academy. Remontuojame DJI dronus ir aptarnaujame bepiločius orlaivius jau septynerius metus, dėl to darbą atiliekame profesionaliai. Teikiame ne tik reikalingą pagalbą, bet ir garantiją savo atliktiems darbams. Skubantiems turime express paslaugą – ši paslauga žinoma kaip remontas be eilės. Kas gali būti patogiau šiuolaikiniam skubančiam žmogui?

express Dronu remontas
Apie mus 4

Drone academy vaizdas iš paukščio skrydžio

Dronus galima panaudoti visur: kare, perduodant informaciją, fotografuojant, filmuojant, leidžiant linksmai laiką. Dronai yra puikus įrankis įamžinti svarbias akimirkas nestandartiniu būdu. Komandoje turime licencijuotus ir savo darbą išmanančius profesionalus, jei jums reikia droną valdančio profesionalo. Šią paslaugą teikiame jau virš 7 metų, todėl  galime pasiūlyti išskirtinius ir patikimus sprendimus Jūsų idėjai įgyvendinti.

vilniaus panorama is oro.
Apie mus 5
Vilniaus miestas 1x1
Apie mus 6

Drone Academy Tik Tok’e!

[tiktok-feed id=”0″]

Rekvizitai

 • Įmonės pavadinimas
  Leadas, MB
 • Įmonės kodas
  305222075
 • PVM kodas
  LT100014403211
 • Įmonės adresas
  Neries Terasų g. 7A, Kermušiškių k., LT-15143 Vilniaus r.
 • Atsiskaitomoji sąskaita
  Swedbank – LT057300010159764786

  Turi klausimų? Rašyk, atsakysime!

  Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis "droneacademy.lt" privatumo politikos.