Apie mus

Drone Academy tai dronų aptarnavimo ir paslaugų platforma. Jūsų dronas sugedo – mes sutaisysime, gavote droną dovanų, bet nežinote ką su juo daryti – mes išmokinsime.  Norite nuotraukų iš paukščio skrydžio – suorganizuosime.

Mūsų komanda tai jauni, imlūs ir savo sritį išmanantys profesionalai. Dronų pagalba galime įgyvendinti net pačias beprotiškiausias užduotis. Ten kur kiti bando pritaikyti sudėtingus inžinerinius sprendimus, mes į pagalbą pasitelkiame dronus. Jei turite idėją kaip panaudoti droną nestandartinėje užduotyje – susisiekite ir rasime sprendimą.

DJI prekinis ženklas yra lyderis dronų rinkoje pasauliniu lygiu.

Mūsų autorizuotoje el. parduotuvėje rasite tokias DJI prekinio ženklo prekes – dronus, stabilizatorius, kameras, robotus, aksesuarus bei įvairius priedus.

Kodėl verta įsigyti droną specializuotoje DJI dronų parduotuvėje? Suteiksime profesionalias konsultacijas: padėsime išsirinkti tinkamiausią DJI droną, pakonsultuosime apie valdymą, eksloatavimą ir dabartines dronų taisykles Lietuvoje. Atsitikus nelaimei greitai išspręsime tiek DJI Care draudimo tvarkymą, tiek garantinius atvėjus.

Drone academy mokymai

Dalinamės sukauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie bepiločius orlaivius. Mokymai yra atnaujinami kasmet pagal galiojančias taisykles ir reikalavimus. Teikiame individualius, grupinius bei komercinius mokymus, pritaikytus Jūsų poreikiams.

gaiziunu poligonas - dronu kursai
LRT operatoriu mokymai

Drone academy dronų servisas

Remontuojame DJI dronus ir aptarnaujame bepiločius orlaivius nuo 2016 metų. Teikiame ne tik reikalingą servisą, bet ir garantiją savo atliktiems darbams. Skubantiems turime express paslaugą – remontas be eilės.

Drone academy foto ir video iš oro

Dronai tai puikus būdas įamžinti svarbias akimirkas nestandartiniu būdu. Komandoje turime licencijuotus ir savo darbą išmanančius profesionalus. Šią paslaugą teikiame jau virš 4 metų, todėl  galime pasiūlyti išskirtinius ir patikimus sprendimus Jūsų idėjai įgyvendinti.

vilniaus panorama is oro.

Rekvizitai

 • Įmonės pavadinimas
  Leadas, MB
 • Įmonės kodas
  305222075
 • PVM kodas
  LT100014403211
 • Įmonės adresas
  Neries Terasų g. 7A, Kermušiškių k., LT-15143 Vilniaus r.
 • Atsiskaitomoji sąskaita
  Swedbank – LT057300010159764786

  Turi klausimų? Rašyk, atsakysime!

  Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis "droneacademy.lt" privatumo politikos.