Dronų mokymai

Norisi išmokti kažko naujo ar pagilinti turimas žinias? Drone Academy siūlome pilotavimo mokymus, pritaikytus kiekvieno dronų entuziasto poreikiams ir tikslams. Pasisemkite žinių iš patyrusių profesionalių pilotų ir pakilkite skrydžiui!

Mokymų tipai

Naujiena - A2 internetinis kursas

Pasirinkite mokymų tipą, atitinkantį Jūsų poreikius. Visi mokymai gali būti skirti tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims ir yra pritaikomi individualiai.
Individualūs – įvadiniai drono mokymai
99 
 • Bendra trukmė - 1 ak. val.
 • Trumpa teorijos apžvalga
 • Techninių parametrų apžvalga
 • Praktinis skrydis
 • Įvadinių mokymų sertifikatas
Užsakyti
GERIAUSIAS PASIRINKIMAS
A2/STS pakategorės dronų mokymai – internetinis kursas
79  -20%
 • 32 temos + testas
 • Savarankiškas mokymasis
 • Prieiga prie teorijos - 96 val.
 • Tik reikalinga teorija A2/STS egzaminui
Užsakyti
Komerciniai
Susisiekite
 • Mokymų tema - pasirinktina
 • Dalyvių skaičius - pasirinktina
 • Praktikos trukmė - pasirinktina
 • Mokymų lokacija - pasirinktina
 • Mokymų sertifikatas
Susisiekite su mumis

Individualūs įvadiniai drono mokymai

Tai tvirtą žinių pagrindą suteikiantys mokymai, trunkantys 1-1,5 valandos. Mokymų metu pažinsite droną, jo valdymo specifiką bei taisykles ir pasisemsite praktinių žinių, kaip elgtis įvairiose situacijose.
Užsakyti

Teorija

Viskas, ką reikia žinoti prieš pirmąsyk keliant sparnus. Teorinėje dalyje susipažįstame su bepiločiu orlaiviu ir jo veikimu, peržvelgiame sistemos nustatymus, funkcijas.

Praktika

Pasiruošiame skryžiui, sukalibruojame sensorius, užkuriame varikliukus ir kylam! Pakibę ore, pasitreniruojame ir pasiruošus atliekame mokomuosius manevrus.

Sąlygos

Atvykstant už Vilniaus miesto ribų, taikomas papildomas mokestis. Kupono kaina nurodyta vienam asmeniui, galiojimo terminas – 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos.

A2/STS pakategorės internetinis dronų kursas

Internetinis mokymų kursas, skirtas dronų licencijai laikyti. Kursai pritaikyti savarankiškam mokymuisi internetu Jums patogiu metu.
Užsakyti

Teorija

Mokymų medžiaga sudaryta iš 32 temų, padėsiančių jaustis užtikrintai žengiant į egzaminą. Teorija dėstoma aiškiai ir glaustai ir yra pritaikyta būtent šiai licencijai.

Testas

Išstudijavę teorinę medžiagą, galėsite neribotą kartų kiekį praktikuotis su paruoštu testu – taip užtvirtinsite žinias ir dar geriau pasirengsite TKA egzaminui.

Sąlygos

Užsisakius ir aktyvavus kursą, teorinė medžiaga bus prieinama ribotą laiką – 4 dienas. Jei nespėjate įsisavinti teorijos, susisiekite ir pratęsime galiojimo trukmę.

Komerciniai dronų mokymai

Tai – individualiai Jūsų įmonei ruošiama teorinė ir praktinė programa. Atsižvelgdami į poreikius ir tikslus, ruošiame įmonių darbuotojus A2/STS egzaminui kartu su profesionaliais lektoriais.
Užsakyti

Teorija

Gilinamės į dronų taisykles, specifiką, nustatymus, įvairius praktinius scenarijus. Mokymai vyksta su daugiametę patirtį turinčiais lektoriais ir yra pritaikomi pagal įstaigos panaudojimo pobūdį.

A2/STS egzaminas

Ruošiame įstaigas ir įmones dronų A2/STS Transporto kompetencijų agentūros egzaminui klasėje. Mokymų metu išdėstyta teorija užtvirtinama praktikuojantis su paruoštais testais.

Praktika

Praktika su įvairiais dronais nuo pagrindų, tęsiant su praktinėmis užduotimis ir imituojant įvairius galimus scenarijus.

DUK

 • Nuo kokio amžiaus galiu mokytis pilotuoti droną?

  Mokymus įsigyti pas mus ir pradėti su įvadiniais mokymais rekomenduojame ne jaunesniems nei 14 m. amžiaus dronų entuziastams.

 • Ar norint atvykti į mokymus, privalau turėti savo droną?

  Ne, savo drono galite neturėti – tuo pasirūpinsime mes.

  Tačiau jei planuojate įsigyti ar jau turite įsigiję droną, būtinai pasiimkite kartu – taip geriau pažinsite turimo drono ypatumus ir įsigilinsite į savo drono geriausius parametrus.

Sėkmingai skraido

Bendradarbiavimo patirtis su Drone Academy buvo itin efektyvi ir sėkminga. Įmonė atsakingai žvelgia į klientų aptarnavimą, gilinasi į kiekvieną poreikį savalaikiškai bei individualiai. Buvo pilnai pasirūpinta egzaminų apmokėjimu bei pažymėjimų administravimu, o egzaminai išlaikyti sėkmingai ir gauti reikalingi pažymėjimai.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Mokymai puikiai buvo suorganizuoti ir pravesti pagal iš anksto sutartą programą.
Vilniaus agroekologijos mokymo centras

Turi klausimų? Susisiek!

Kontaktai
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių