Autel Robotics EVO MAX 4T
Autel Robotics EVO Max 4T Dronas
9199 
1 in stock
Autel Robotics EVO MAX 4T5
Autel Robotics EVO MAX 4T7
Autel Robotics EVO MAX 4T8
Autel Robotics EVO MAX 4T6
Autel Robotics EVO MAX 4T4
Autel Robotics EVO MAX 4T3
Autel Robotics EVO MAX 4T9
Autel Robotics EVO MAX 4T1
Autel Robotics EVO MAX 4T2
Autel Robotics EVO MAX 4T5
Autel Robotics EVO MAX 4T7
Autel Robotics EVO MAX 4T8
Autel Robotics EVO MAX 4T6
Autel Robotics EVO MAX 4T4
Autel Robotics EVO MAX 4T3
Autel Robotics EVO MAX 4T9
Autel Robotics EVO MAX 4T1
Autel Robotics EVO MAX 4T2
Full Screen

Autel Robotics EVO Max 4T Dronas

9199 

Liko tik 1

Produkto kodas: EVOMAX4T

 • Dronų žvalgybos lyderis
 • A-Mesh 1.0 – pirmoji dronų pramonės tinklinio tinklo technologija
 • Nėra aklųjų dėmių – visiškas kliūčių išvengimas
 • Anti Jam-Anti Interference
 • 42 min Maks. Skrydžio laikas/27 mph* Maks. Atsparumas vėjui
 • „Autel SkyLink 3.0“.
 • 50MP plačiakampė kamera / 48MP priartinimo kamera / 640x512 šiluminė raiška
 • Išmaniosios funkcijos: 3D žemėlapio planavimas / greita misija / misijos atkūrimas

Viso:
9199 
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

Aprašymas

Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas1 Autel Robotics EVO Max 4T Dronas – BO žvalgybos lyderis EVO Max 4T siūlo vartotojams galingas technologijas ir patobulintą autonomiją. EVO Max 4T įvertina sudėtingą aplinką, kad sukurtų realaus laiko 3D skrydžio trajektoriją, leidžiančią precedento neturintį kliūčių išvengimą. Pažangūs jutikliai leidžia skraidyti GPS nepasiekiamose vietose, o nauja neįtikėtina šiluminė apkrova atveria geresnius objektų identifikavimo ir sekimo scenarijus. EVO Max 4T yra sulankstomas, atsparus oro sąlygoms, todėl yra nešiojamas ir funkcionalus. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas1   Autonominis maršruto valdymas „Autel“ autonominis variklis renka aplinkos duomenis ir planuoja 3D skrydžio trajektorijas sudėtingose ​​aplinkose, tokiose kaip kalnai, miškai ir pastatai. Taikymas apima greitą 3D scenos rekonstrukciją, visuomenės saugumo stebėjimą, pramoninę apžiūrą ir žemės matavimus. Naršymas aplinkoje, kurioje GPS neleidžiama Pažangūs jutikliai leidžia EVO Max 4T naršyti sutvirtintuose statiniuose, po žeme arba vietose, kur GPS nėra. Tikslus objekto identifikavimas ir sekimas Remiantis „Autel“ dirbtinio intelekto atpažinimo technologija, EVO Max 4T gali automatiškai identifikuoti ir užfiksuoti įvairaus tipo taikinius, tokius kaip šilumos šaltiniai, judantys žmonės ar transporto priemonės, taip pat atlikti didelio aukščio stebėjimą ir duomenų rinkimą teisėsaugai. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas1   Nėra aklųjų zonų: visiškas kliūčių išvengimas EVO Max 4T yra vienintelis komercinis dronas, kuris sujungia tradicines binokulinio matymo sistemas ir milimetrinių bangų radaro technologiją. Tai leidžia EVO Max 4T integruotam autonominiam varikliui aptikti net 0,5 colio objektus, pašalinant akląsias zonas ir leidžiant dirbti prasto apšvietimo ar lietaus sąlygomis. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Apsauga nuo trukdžių ir trukdžių prevencija EVO Max 4T naudoja pažangius skrydžio valdymo modulius ir algoritmus, specialiai sukurtus kovai su radijo dažnių trukdžiais, elektromagnetiniais trukdžiais ir GPS klaidinimu. Tai leidžia EVO Max 4T saugiai skristi šalia elektros linijų, svarbių konstrukcijų ir sudėtingų vietų. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Platformos ypatybės EVO Max 4T iš naujo apibrėžia nešiojamumą su galinga platforma ir bet kokiam orui skirtu dizainu:
 • Maksimalus skrydžio laikas – 42 min;
 • Apsaugos kategorija – IP43;
 • Maksimalus vėjo pasipriešinimas – 43,5 km/h;
 • Maksimalus darbinis aukštis ~ 7000 m;
 • Vaizdo perdavimo nuotolis ~ 20 km.
Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   A-Mesh 1.0 – pirmoji tinklelio technologija dronų pramonėje EVO Max 4T yra aprūpinta nauja A-Mesh sistema, kuri leidžia autonomiškai bendrauti tarp dronų juos sujungiant ir veikiant kartu:
Pažangi apsauga nuo trukdžių: skirtingai nei tradicinė grandinės struktūra, EVO Max 4T gali bendrauti su kitais netoliese esančiais dronais be trukdžių. Jei vienas dronas sugenda arba netikėtai palieka sistemą, visa sistema susitvarko ir toliau perduoda svarbią informaciją.
Taikymas už regėjimo linijos ribų : naudojant A-Mesh, keli netoliese esantys dronai gali veikti kaip perdavimo taškai, labai padidindami BVLOS operacijų efektyvumą.
Viso parko valdymas: vienas pilotas arba pilotų grupė gali autonomiškai valdyti kelis dronus vienu metu su LTE aprėptimi arba be jos.
 
Išplėstas diapazonas: ryšio mazgai gali būti statomi ant kalnų ar stulpų, kad būtų užtikrinta visa aprėptis, arba bepiločių orlaivių spiečius gali suteikti mobiliojo ryšio taškus, kad būtų išplėsta visos grupės aprėptis.
Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   „Autel SkyLink 3.0“. „EVO Max 4T SkyLink 3.0“ sistemoje yra 6 antenos, 4 dažnių juostos, AES-256 šifravimas ir pasirenkama 4G integracija, kad naudotojams būtų suteikta pažangiausia EVO skrydžio patirtis. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas Paruošta skraidyti naudingoji apkrova ir „Autel Enterprise“ programa Naudingoji apkrova apima plataus kampo, priartinimo ir šilumos kamerą su lazeriniu nuotolio ieškikliu duomenims rinkti ir svarbiems sprendimams priimti. „Autel Enterprise“ programa nuo pat pradžių sukurta pramoninėms reikmėms ir turi visiškai naują sąsają patogiam ir efektyviam darbui. Papildomos funkcijos ir pusiau autonominiai režimai padidina EVO Max 4T galimybes Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Intelektualiniai gebėjimai 3D žemėlapio planavimas: planuokite, kurkite ir vykdykite 3D misijos planą su kelio taškais 3D žemėlapyje. Mission Replay (bus pasiekiama atnaujintoje versijoje): kai suaktyvinsite šią funkciją, atlikite rankinę arba pusiau autonominę misiją arba sujunkite kelias misijas. EVO Max 4T automatiškai įrašys kameros kampus ir atkurs ką tik įvykdytą misiją. Greita misija (bus atnaujintoje versijoje): trumpalaikes greitas misijas galima sukurti, kai atliekate kitas misijas, o kelios papildomos misijos gali būti sukrautos, kad būtų daugiau lankstumo. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Įmonės programėlė suteikia galimybę planuoti įvairias autonomines ir pusiau autonomines visuomenės saugumo, tikrinimo ir apžiūros misijas. Maršruto taško misijos : vartotojai gali pridėti kelio taškų, kad sukurtų lanksčius, nestruktūrizuotus skrydžių maršrutus. Stačiakampio misija: palaiko automatinį stačiakampio skrydžio zonos kūrimą vienu paspaudimu. Įstriža nuotrauka: automatiškai suplanuoja 5 maršrutų grupes (1 ortofoto + 4 įstrižai) pagal vartotojo nustatytą skrydžio zoną. Diapazono misija: palaiko automatinį nuotolio skrydžio zonų kūrimą vienu spustelėjimu. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Privatumo apsauga: duomenis, įskaitant naudotojo ir drono informaciją, įskaitant skrydžių žurnalus, vietas ir paskyros informaciją, galima pasiekti tik fiziškai per droną. Šifruota duomenų saugykla: palaiko AES-256 šifravimą nuotraukoms, vaizdo įrašams ir skrydžių žurnalams; jie taip pat yra apsaugoti slaptažodžiu. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas   Patobulintas tiesioginės peržiūros režimas (bus pasiekiama atnaujintoje versijoje) Kelių kanalų projekcijos ekranas: palaiko vienu metu RGB, infraraudonųjų spindulių, naktinio matymo ir plataus kampo vaizdą. AR scena: ADS-B aptikti geografinės vietos duomenys ir kita informacija apie drono vietą gali būti perdengta realaus laiko žemėlapyje, todėl naudotojams patogu patvirtinti drono buvimo vietą ir išvengti pavojų ore. Autel Robotics EVO MAX 4T aprasymas EVO Max 4T galimybės yra taikomos, bet neapsiribojant, apžiūra, paieška ir gelbėjimas, visuomenės saugumas, žemėlapių sudarymas ir gaisrų gesinimas.
YouTube video