Produkto kodas: T30 Agrodronas

DJI Agras T30 dronas

Kaina: 10999  15999 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
  • Bako talpa iki 30 L žemės ūkio purškimui
  • išmanūs skrydžiai su automatizuotu planavimu ir kliūčių išvengimu
  • Skrydžio laikas iki 15-20 min.
  • Baterijos įkrovimos vos per 10 min.
  • Patvarus anglies pluošto rėmas su vandeniui atspariu dizainu
  • Modulinis dizainas patogiai priežiūrai ir remontui

Registruokitės demonstraciniam skrydžiui!

Matyti daugiau
Gražinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
Nepraleiskite geriausių aksesuarų
10999 
  • DJI Agras T30 dronas 1 10999 
Viso: 10999 
Dėti į krepšelį Išankstinis užsakymas 7-14 d.d.

Naujas skaitmeninio žemės ūkio flagmanas - Agras T30

Su 30 litrų purškimo baku DJI Agras T30 agrodronas purškimo iš oro efektyvumą pakelia į naujas aukštumas. Revoliucinis transformuojantis korpusas leidžia efektyviau purkšti, ypač vaismedžius. Naudodamas DJI skaitmeninius žemės ūkio sprendimus, T30 padeda sumažinti trąšų naudojimą ir padidinti derlių, taikydamas veiksmingą, duomenimis pagrįstą geriausią praktiką.
DJI Agras T30 dronas
DJI Agras T30 purškimas

Purkštukų nukreipimo technologija, užtikrinanti tikslumą purškiant

Su revoliucine pukrštukų technologija ir reguliuojamomis kryptimis, Agras T30 drono purškimo metu užtikrinamas tolygus skystų pesticidų naudojimas. Naudodami „Smart Agriculture Cloud Platform“ ir debesimis pagrįstą žemėlapių sudarymą, vartotojai gali valdyti 3D skaitmeninį vaismedžių sodą, todėl lengva pradėti dirbti su skaitmeniniu žemės ūkiu ir paversti ūkį išmaniu.

16 purškimo antgalių užtikrina platų aprėptį, tolygų pasiskirstymą, stiprų prasiskverbimą ir išskirtinę apsaugą nuo nutekėjimo.

16 purkštukų išdėstymas dar labiau pagerina lašelių prasiskverbimą. Aštuoni solenoidinių vožtuvų rinkiniai leidžia paeiliui valdyti nepriklausomą kintamo dažnio valdymą ir purkšti. Horizontaliai priešinga šešių cilindrų dvigubo stūmoklio siurblio konstrukcija užtikrina didelę purškimo galią ir didelį srautą iki 8 litrų per minutę.
DJI Agras T30 agrodronas
Agras T30 agrodronas

Didelis našumas

Įrengtas didelis 30 kg purškimo bakas, Agras T30 purškimo plotis yra 9 metrai, o lauko purškimo efektyvumas yra 16 hektarų per valandą, 33,3 % daugiau nei ankstesnės kartos agrodronas.

Pašalinkite akląsias vietas naudodami sferinio radaro sistemą

Sferinio radaro sistema suvokia kliūtis ir aplinką bet kokioje aplinkoje, oro sąlygomis ir žiūrėjimo kampais, nepaisant dulkių ir šviesos trukdžių. Automatinis kliūčių išvengimas ir prisitaikančios skrydžio funkcijos padeda užtikrinti saugumą eksploatacijos metu.
Agras T30 sensoriai
Agras T30 FPV kamera

Integruotos dvi FPV kameros geresniam aplinkos suvokimui

Orlaivyje integruotos dvi FPV kameros, kurios valdant Agras T30 agrodroną suteikia aiškų vaizdą priekyje ir gale bei leidžia patikrinti skrydžio būseną - nereikia sukinėti bepiločio orlaivio. O ryškus prožektorius padvigubina drono naktinio matymo galimybesbei sukuria daugiau galimybių dirbti tamsiu paros metu.

Sukurta ilgalaikiam eksploatavimui

Agras T30 valdymo modulis turi visiškai uždarą konstrukciją, kad būtų užtikrintas patvarumas. Visi svarbūs komponentai turi tris apsaugos sluoksnius ir turi IP67 apsaugos sertifikatą. Šis agrodronas idealiai tinka ilgalaikiam pesticidų ir trąšų purškimui bei yra atsparus dulkėms ir korozijai.

Kompaktiškas sulankstymas patogiam transportavimui

Agras T30 galima sulankstyti ir sumažinti drono apimtį 80% jį sulanksčius, todėl jį lengviau transportuoti. Šiame sulankstymo mechanizme naudojamas greitos fiksacijos užrakinimas.
Agrodronas sulankstytas
DJI Agras T30 dronas skrydis

Savarankiškas darbas su optimaliu maršruto planavimu

Naujasis išmanusis maršruto režimas savarankiškai suplanuoja geriausią maršrutą kiekvienai operacijai. Matuoklis rodo likusį skysto naudingo krovinio kiekį ir numatomą laiką iki papildymo realiuoju laiku, todėl operatoriai gali rasti tobulą naudingosios apkrovos ir akumuliatoriaus veikimo trukmės pusiausvyrą. Agrodronas taip pat palaiko automatinį kraštų apipurškimą, kad būtų galima plačiai purkšti ir lengviau valdyti.

Itin ryškaus ekrano išmanus valdymo pultas

Atnaujintas nuotolinio valdymo pultelis palaiko stabilų vaizdo perdavimą iki 5 km atstumu, 67 % daugiau nei ankstesnės kartos agrodronas. Itin ryškus 5,5 colio ekranas užtikrina aiškų vaizdą net esant atšiauriam apšvietimui. Kad padidėtų produktyvumas, vienu valdymo pultu vienu metu galima valdyti kelis dronus. Standartinis RTK didelio tikslumo padėties nustatymo modulis užtikrina centimetro lygio veikimo planavimą. Papildomi patobulinimai apima stipresnį signalizavimą, apsaugą nuo trukdžių ir veikimo stabilumą. Naujoji DJI Agriculture programėlė suteikia sklandžią vartotojo patirtį ir intuityvesnį valdymą.
DJI Agras T30 valdymo pultas
DJI Agras T30 baterija

Dvi baterijos + įkroviklis nuolatiniam darbui. 1000 baterijos ciklų - 4942 arams

Naujai sukurtai išmaniajai baterijai taikoma 1 000 baterijos įkrovimų garantija; šis itin ilgas tarnavimo laikas žymiai sumažina eksploatavimo išlaidas. Įkrovimo stotelė ir išmanusis įkrovimo mazgas gali visiškai įkrauti akumuliatoriu per 10 minučių, todėl nepertraukiamai veikia tik dvi baterijos ir vienas įkroviklis. Standartinė saugos dėžė padeda užtikrinti akumuliatoriaus saugumą ir lengvą įrangos saugojimą.

T30 barstymo sistema 3.0 - didelės talpos, plaunama ir atspari korozijai

Šios atnaujintos barstymo sistemos talpa iki 40L, barstymo plotis iki 7 metrų, valandinis barstymo pajėgumas – 1 tona. Ši sistema taip pat palaiko svorio stebėjimą realiuoju laiku ir turi anti-sukimosi jutiklį, leidžiantį gauti tikslesnius įspėjimus apie papildymą. T30 bendras atsparumo vandeniui įvertinimas IP67 leidžia jį plauti ir yra atsparus korozijai, idealiai tinka purkšti trąšas, sėklas ir pašarus. Naudojant su skaitmeniniais žemės ūkio sprendimais, Agras T30 agrodronas įgyvendina kintamą barstymą, sumažindamas trąšų naudojimą ir padidindamas derlių.
DJI Agras T30 barstymas
YouTube video
 
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių