DJI Avata Pro-View Combo dronas
DJI Avata Pro-View Combo
1289 
5 in stock
Akcija!
DJI Avata Pro-View Combo dronas (3)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (5)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (2)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (7)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (4)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (1)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (6)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (3)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (5)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (2)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (7)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (4)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (1)
DJI Avata Pro-View Combo dronas (6)
Full Screen

DJI Avata Pro-View Combo

1289 

Turime

Produkto kodas: CP.FP.00000101.01

 • Įtraukianti skrydžio patirtis
 • Intuityvus judesių valdymas
 • 4K/60 FPS 155° itin platus FOV vaizdo įrašas
 • Galingas vaizdo stabilizavimas
 • Sveria vos 410 g.
 • Padidintas saugumas su įmontuota propelerių apsauga
 • 1080p/100fps vaizdo perdavimo kokybė: mažiausia delsa – 30 ms
 • Du 1080p Micro-OLED ekranai

Rekomenduojame

DJI Avata Fly More Kit
1 × DJI Avata Fly More Kit

Išankstinis užsakymas

249 
Viso:
1289 
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

Aprašymas

Dangus yra jūsų žaidimų aikštelė

DJI Avata akinių ir judesio valdiklio derinys, kuris paverčia skrydį paprastai suprantamą ir greitai perprantamą. Patirkite visiško įsitraukimo patirtį su intuityviu valdymo pultu ir saugumo jutikliais. Pasinaudokite savo spontaniškumu ir užfiksuokite jus supantį pasaulį!

DJI Avata
DJI Avata

Judrus ir patvarus – DJI Avata derinys

Kompaktiškas ir lengvas DJI Avata dronas yra nepaprastai manevringas ankštose erdvėse. Kiekvienas Avata dizaino elementas buvo išdirbtas tam, kad skristumėte drąsiai ir užtikrintai. Į korpusą integruota propelerių apsauga suteikia dar daugiau apsaugos. Palietus objektą, propeleriai nesusidurs su objektu, o pats dronas atšoks ir skirsite toliau!

DJI Goggles 2 – pajausk, ką jaučia pilotas

Mėgaukitės naujo lygio komfortu ir patogumu su DJI Goggles 2 akiniais. Dabar mažesni, lengvesni ir su „Micro-OLED“ ekranais, todėl naršydami danguje patirsite išskirtinai aišku vaizdą. DJI Avata taip pat palaiko DJI FPV Goggles V2 (senesnės kartos) akinius.

Goggles 2 akiniai
DJI Avata

DJI Motion intuityvus valdiklis

Pajauskite malonią ir paprastą valdymo patirtį. Keliais paspaudimais pakelsite droną į ora ir sukiodami riešą, valdysite drono pasisukimus bei aukštį.

Proveržis FPV dronų kamerų srityje

Įrengtas 1/1,7 colio CMOS kameros jutiklis, DJI Avata palaiko 4K itin plataus kampo įrašymą su f/2.8 diafragma. Kartu su aukštos kokybės vaizdo našumu jis suteikia išskirtinį vaizdą, su kuriuo galėsite nuveikti dar daugiau!

DJI Avata
DJI Avata

155° itin platus FOV (kameros matymo laukas)

Dauguma įprastų dronų geriausiu atveju siūlo 84 ° FOV. DJI Avata dronas pristato savo itin platų 155° kameros matymo lauką. Šis išplėstas FOV yra artimesnis tam, ką matome savo akimis, sukurdamas įspūdingus, labai įtraukiančius vaizdus.

Sklandūs kadrai su RockSteady

Su RockSteady 2.0 ir HorizonSteady stabilizavimo sistemomis užfiksuota medžiaga bus itin stabili ir sklandi skrendant net ypatingai staigiais judesiais. Šios nuolat tobulinamos technologijos atveria daugiau galimybių kino industrijai, sumažindamos kameros vaizdo drebėjimą ir užtikrindamos sklandų ultra HD vaizdą.

DJI Avata
DJI Avata

Kompaktiškas ir paruoštas iškarto fiksuoti nuotykius

Avata dronas su nauju novatorišku dizainu, kuris sukurtas atsižvelgiant į patogumą, aerodinamiką ir saugumą. Jis yra lengvesnis, kompaktiškesnis ir lengviau transportuojamas.

DJI Avata sukurtas tvirtas, todėl galite būti drąsūs. Patvarus rėmas sumažina sugadinimo riziką ir suteikia daugiau ramybės. Naujasis aerodinaminis dizainas optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą, todėl skrydis trunka iki 18 minučių.

DJI Avata

O3+ vaizdo perdavimo sistema

Avata turi DJI pavyzdinį O3+ vaizdo perdavimą ir 2T2R įvairiakryptę anteną, užtikrinančią neprilygstamą stabilumą ir greitą reakciją skrydžio metu. Mėgaukitės sklandžiu vaizdu realiuoju laiku su savo akiniais, net ir aplinkoje, kurioje yra trukdžių

DJI Avata

Žemyn nukreiptų kliūčių jutimo sistema

Be įmontuotos propelerių apsaugos, DJI Avata turi kameras nukreiptas žemyn ir ToF infraraudonųjų spindulių sensorius, kad būtų užtikrintas dar didesnis saugumas. Šie jutikliai aptinka žemiau esančias kliūtis ir leidžia Avatai atlikti skrydį žemame aukštyje arba patalpose dar saugiau.

Avarinis stabdis

Mėgaukitės patirtimi su mažesniu skrydžio nerimu. Judesio valdiklio avarinio stabdymo mygtukas leidžia sustoti vos vienu mygtuko paspaudimu. O su RTH (automatinis grįžimas namo), gausite papildomą apsaugą, kai išsikrauna baterija arba nutrūksta signalas – dronas automatiškai grįš į pakilimo vietą.

DJI Avata
YouTube video

DJI Avata DUK

DJI Avata Pro-View Combo komplektacijoje rasite DJI Goggles 2 akinius ir DJI Motion valdymo pultą, kuris gali realizuoti intuityvų valdymą rankos ir galvos judesiais, kad būtų lankstus ir lengvas valdymas ir įtraukianti skrydžio patirtis.

DJI Avata Fly Smart Combo komplektacijoje rasite DJI FPV Gpggles V2 akinius ir DJI judesio valdiklį, todėl tai yra ekonomiškas pasirinkimas norint mėgautis nepakartojama skrydžio patirtimi.

 1. DJI Avata yra su įmontuota propelerių apsauga, kad drono korpusas būtų tvirtesnis ir patvaresnis, o po nedidelių susidūrimų galėtų toliau skirsti, nepadarant aplinkai žalos.
 2. DJI Avata yra įrengta kliūčių, nukreiptų žemyn, jutimo funkcija. Avarinės situacijos atveju skrydžio metu jums tereikia paspausti DJI judesio valdiklio avarinio stabdymo ir užvedimo mygtuką ir bepilotis orlaivis papraščiausiai sustos.
 3. Jei akumuliatoriaus išsikrauna, dronas automatiškai suaktyvins grįžimo į namus (RTH) funkciją ir grįš į pakilimo tašką.
 1. Naujas valdymo būdas: DJI Goggles 2 turi galvos sekimo funkciją, kuri leidžia intuityviai valdyti drono kamerą galvos judesiais, realizuojant efektyvesnius kameros judesius ir kompoziciją.
 2. Lengvas, nešiojamas ir patogus: DJI Goggles 2 sveria tik 290 g, o tai yra 30 % lengvesnis nei DJI FPV Goggles V2, todėl jį lengviau nešiotis bet kur ir tinkamas ilgalaikiam naudojimui. Minkštas putplasčio paminkštinimas gerai priglunda prie veido, kad mažiau šviesos patektų iš išorės.
 3. Ekrano medžiagos ir ekrano efekto atnaujinimai: DJI Goggles 2 yra su dviem 1080p Micro-OLED ekranais. Be to, jis naudoja nepriklausomą vaizdo apdorojimo lustą, kad dar labiau pagerintų vaizdo atkūrimo skiriamąją gebą ir sklandumą.
 4. Patogesnis toliaregiams / trumparegiams naudotojams: DJI Goggles 2 palaiko dioptrijų reguliavimą nuo -8,0 D iki +2,0 D, taip pat yra su nemokamais akinių rėmeliais. Jei jums reikalinga astigmatizmo korekcija arba akinių dioptrija netinkama, galite įsigyti papildomų lęšių ir akinių rėmeliais juos pritvirtinti ant akinių.
 5. Belaidis srautinis perdavimas: DJI Goggles 2 palaiko Wi-Fi belaidį srautinį perdavimą, kad būtų rodomi vaizdo įrašai iš pagrindinės vaizdo programinės įrangos naudojant DLNA protokolą.

DJI Motion valdymo pultas palaiko valdymą viena ranka ir naudojamas norint valdyti drono skrydžio trajektoriją. Tai reiškia, kad drono judesiai seks jūsų rankų judesius ir gali skristi bet kur, kur nukreipsite. Intuityvus ir lengvai naudojamas valdymo režimas leidžia net pradedantiesiems be vargo valdyti bepilotį orlaivį ir atlikti sudėtingus skrydžius itin paprastai.

DJI Avata suderinama su DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2 ir DJI Motion Controller.

Su DJI Motion valdymo pultu valdymas intuityvus ir daug paprastesnis.

DJI FPV Remote Controller 2 tinka vartotojams, kurie yra pripratę prie įprasto drono valdymo pulto ir nori naudoti M režimą tiksliam valdymui.

Ne.