Agrodronai

Produktai
  • DJI Mavic
  • DJI Mini
  • DJI FPV
  • Industriniai
  • Kiti dronai
  • Autel
  • Parrot
Aksesuarai
  • Pagrindiniai produktai
  • Aksesuarai
Rūšiuoti pagal:
Rasta 17 prekė

DJI Agro dronai

DJI Agras agro dronai – Tai aukštos kokybės, specialiai sukurti dronai žemės ūkio srities poreikiams. Šie dronai gali būti naudojami sėjiniams darbams, augalų apsaugai, tręšimo pasiskirstymui ir kitoms ūkinėms veikloms. DJI Agras dronai išsiskiria patikimumu, stabilumu ir efektyvumu, o integruotos pažangios technologijos padeda optimizuoti ūkinius procesus ir padidinti derlių. Tai patraukli ir moderni technologija ūkininkams, norintiems optimizuoti darbą ir pasiekti geresnių rezultatų.

Dažnai dronai gali pasirodyti tik įrankis patenkinti tam tikram smalsumui, tačiau dronus galima integruoti ne tik į karinę techniką, darbą, bet ir į ūkio darbus.

Agrodronas – dronas ūkininkams

Dronų panaudojimo galimybės yra tikrai plačios, dėl to jie naudojami net ir ūkyje. Norimų medžiagų, vandens purškimas dronais tampa vis populiaresnis dėl paprastumo, patogumo ir darbo greitumo. Technologijos sparčiai tobulėja ir tai leidžia sutaupyti ūkio kaštus bei optimizuoti procesus. Išmani žemės ūkio įranga gali būti iš anksto suprogramuota, kad galėtų atlikti numatytus darbus – šiuo atveju pasėlių purškimą ar lauko sėjimą. Jums tereikės paleisti agrodroną, papildyti skysčius bei pakeisti baterijas – visą kitą atliks dronas! Kas gali būti patogiau?

Purškimas dronais

DJI Agras T30 agrodronas per valandą gali išpurkšti net iki 16 Ha ploto! Drono viduje integruotas 30 litrų bakas, išmanusis galingas pakrovėjas ir išmanioji baterija, kuri pasikrauna vos per 10 minučių. Patogus pakrovimas ir drono įranga leis nepertraukiamai dirbti žemės ūkio darbus. Jei nežinote kokį modelį pasirinkti ar kyla klausimų – Drone Academy specialistai su malonumu Jus pakonsultuos. Žinome, kad darbas ūkyje gali atnešti daug iššūkių, ir džiaugiamės, kad DJI AGRAS T30 gali kiek įmanoma susidoroti su visais iššūkiais augalininkystės srityje – purškimu, tręšimu ar sėjimu.

Dronai žemės ūkiui: kaip išsirinkti?

Dronai ūkininkavimui – ne naujiena, vis dažniau ūkiuose sutinkami tiek dronai purkštuvai, tiek dronai pasėlių stebėjimui. Priminsime, kad DJI yra absoliutus lyderis pasaulinėje dronų rinkoje, siūlantis technologiškai pažangiausius ir patogiausius vartotojui dronus, o DJI agras T30 buvo sukurtas bendradarbiaujant su ūkininkais, siekiant patenkinti jų specifinius poreikius augalininkystės srityje. Šio drono specifikacijos yra tiesiog stulbinančios. DJI AGRAS T30 turi naujausios kartos technologijų ir programinės įrangos sprendimus, palengvinančius darbą, sumažinančius išlaidas ir padidinančius efektyvumą.

DJI Agras T30 dronas – naudojamas pasėliams, vaismedžiams purkšti. Tai naujos kartos dronas ūkininkavimui su 30 litrų baku, kuris leidžia sumažinti ūkininkavimo kaštus ir optimizuoti procesus.

DJI Agras T10 dronas – mažesnioji T30 agrodrono versija žemės ūkiui, kuri siūlo 8 litrų baką, iki 5 metrų purškimo plotį, IP67 atsparumą vandeniui, sferinio radaro sistemą ir daug kitų naudingų funkcijų, kurios palengvina žemės ūkio darbą.

Dėl Jums tinkamo drono ūkininkavimui, susisiekite nurodytais kontaktais – pateiksime geriausią pasiūlymą.

DJI Agras T30 išskirtinumas: lyginant su kitais DJI dronais, Agras T30 dydis ir svoris tikrai išsiskiria. Pridėjus sraigtus, dronas po išsiskleidimo gali pasiekti 2,85 metro ilgį, o įdėjus baterijas ir pripildžius (30L) skysčių talpas visos mašinos svoris gali siekti 66 kilogramus. Laimei, DJI į agras T30 sukonstravo pažangiausią sferinę lazerinę kliūčių sekimo sistemą, kuri gali aptikti kliūtis visomis kryptimis 360° kampu. Dronas gali aptikti net iki 30 metrų esančias kliūtis. Sistema gali aptikti ne tik kliūtis, tokias kaip žmonės, pastatai ir komunalinių paslaugų stulpai, bet ir augalų šakeles bei net laidus. Dronas aptikęs kliūtį pirmiausia per valdymo pultą praneš, kad kliūtis matoma, kurioje pusėje kliūtis yra ir kokiu atstumu ji yra. Galite bet kada sustabdyti droną savo nuožiūra, tačiau jei to nepadarysite, T30 saugiai manevruoja aplink kliūtį ir tęs savo suplanuotą misiją. Jei kliūties apeiti nepavyks, tokiu atveju dronas sustos ir lauks, kol jūsų komanda imsis tolesnių veiksmų.

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių