DJI FlyCart 30: Siuntų Pristatymas Dronais

DJI Flycart 30 dronas

Pristatymas bepiločiais orlaiviais tampą vis populiaresnis, nes bepiločių orlaivių technologija patobulėjo tiek, kad būtų galima skraidinti sunkesnius ir didesnius krovinius. Nors DJI yra dronų pramonės lyderis, jie dar nebuvo išleidę nė vieno drono, kuris būtų skirtas pristatymams – iki šiol.

Naujasis DJI FlyCart 30 yra pirmasis tokio tipo DJI dronas, sukurtas specialiai kroviniams pristatyti. Šis galingas dronas yra ir sunkiasvoris keltuvas, ir tolimųjų reisų skraidyklė, nesunkiai gabenantis siuntas dideliais atstumais. Dronas palaiko stiprų signalą viso skrydžio metu, o daugybė saugos ir išmaniųjų funkcijų garantuoja sėkmingą pristatymą. Norėdami įveikti tradicinius logistikos apribojimus ir pristatyti siuntas oro transportavimo būdu, rinkitės tarp krovinio režimo arba gervės režimo.


SUNKŪS KROVINIAI, DIDELI SKRYDŽIO ATSTUMAI

DJI FlyCart 30 dronas gali gabenti didelius krovinius neįtikėtinais atstumais. Su dviejų baterijų sistema pristatymo dronas gali atlaikyti maksimalią 30 kg naudingąją apkrovą, o vienos baterijos sistema gali atlaikyti iki 40 kg. Esant maksimaliam svoriui, dronas gali skristi iki 18 minučių dvigubos baterijos režimu ir 9 minutes vienos baterijos režimu.

DJI Flycart 30

Su dviem akumuliatoriais FlyCart 30 gali skristi iki 28 kilometrų be krovinio ir iki 16 kilometrų su kroviniu. Dronas gali skristi iki 20 m/s maksimaliu greičiu, todėl galėsite skrieti dangumi į pristatymo vietą. Su vieno akumuliatoriaus sistema maksimalus skrydžio atstumas yra 12 km be naudingosios apkrovos ir 8 km su kroviniu.

KROVINIO REŽIMAS

Priklausomai nuo siuntinio paskirties vietos, galite konfigūruoti naudingą krovinį “Cargo” arba “Winch (Gervės)” režimu. Naudodami “Cargo” režimą naudosite standartinį EPP dėklą, kad galėtumėte lengvai pakrauti ir iškrauti naudingą krovinį. EPP dėklas gali aptikti svorį ir svorio centrą, kad įsitikintumėte, jog jūsų krovinys skrydžio metu yra tinkamai subalansuotas. Šio režimo maksimali talpa yra 70 l, todėl yra daug vietos kroviniui pakrauti ir iškrauti.

DJI Flycart 30

“Winch”(GERVĖS) REŽIMAS

Atskirai parduodama kaip alternatyva “Cargo” režimui, “Winch” (gervės) režimas leidžia gabenti krovinius ištraukiamu trosu. Maksimalus kabelio ilgis yra 20 m, o maksimalus greitis – 0,8 m/s, todėl galite pakelti ir nuleisti krovinį rankiniu būdu arba automatiškai. Krovinys bus automatiškai paleistas po prisilietimo prie žemės, todėl jums nereikės rankiniu būdu nuimti krovinio.  

DJI FlyCart 30 taip pat gali automatiškai reguliuoti savo aukštį, kad sumažintų krovinio siūbavimą ir užtikrintų, kad paketas būtų stabilus viso skrydžio metu. Jei kada nors susidursite su ekstremaliu scenarijumi, kai jūsų kabantis krovinys įstrigs arba įsipainios į trosą, galite perpjauti gervės trosą, kad išlaisvintumėte droną. Visos šios funkcijos veikia kartu, kad pristatymas būtų kuo saugesnis ir tikslesnis.

TINKAMAS BET KOKIU ORU

DJI Flycart 30

Siuntų pristatymas tęsiasi ir lyjant, ir šviečiant saulei, todėl DJI FlyCart 30 dronas yra sukurtas taip, kad atlaikytų bet kokį ekstremalų orą. Pristatymo dronas gali atlaikyti maksimalų 6000 m skrydžio aukštį ir itin stiprų, iki 12 m/s vėjo greitį. Dronas taip pat gali dirbti ir įvairiomis temperatūros sąlygomis. Dronas gali skristi nuo -20° iki 45° C (nuo -4° iki 113° F) temeperatūroje. Dronas yra su IP55 dregmės apsaugos sertifikatu, dėl kurio jis yra atsparus vandeniui ir dulkėms, garantuojama, kad DJI pristatymo dronas veiks beveik bet kokiu atšiauriu oru.

DJI Flycart 30

PAPILDOMOS SAUGOS FUNKCIJOS

DJI FlyCart 30 sukurtas taip, kad būtų apsaugotas ne tik pats dronas, bet ir pristatomos pakuotės. Štai kodėl šis dronas buvo sukurtas su daugybe saugos funkcijų, užtikrinančių, kad viskas būtų saugu ir stabilu nuo pakilimo iki nusileidimo.

ALTERNATYVIOS NUSILEIDIMO VIETOVĖS

Ne visada viskas vyksta taip, kaip planuota. Nelaimės atveju galite nustatyti kelias alternatyvias tūpimo vietas, į kurias dronas gali automatiškai nelaimės atvėju nusileistų saugus.

SAUGUS PAKILIMAS IR NUSILEIDIMAS

Drone yra tiek garso, tiek šviesos signalai, užtikrinantys papildomą apsaugą kilimo ir tūpimo metu. Jame taip pat yra 6 sekundžių sraigto sukimosi uždelsimas, kad turėtumėte laiko pasitraukti prieš dronui įsijungiant. FlyCart 30 netgi turi antrinį nusileidimo patvirtinimą, kad būtų užtikrinta, jog nieko nenutiks, kai būsite pasirengę nuleisti droną atgal ant žemės. Jei norite, taip pat galite integruoti RTK modulį, kad būtų galima nustatyti padėtį centimetro tikslumu, taip suteikdami sau daugiau saugumo ir tikslumo skrydžio metu.

INTEGRUOTAS PARAŠIUTAS

Paskutinė avarinė funkcija – integruotas parašiutas, kuris gali išsiskleisti žemame aukštyje ir saugiai nuleisti droną, kad išvengtų smūgio į turtą ar žmones. Parašiutas automatiškai patikrins jį paleidus ir veikia iš nepriklausomo maitinimo šaltinio. Suveikus sraigtai nustos suktis prieš išsiskleidus parašiutui. Jis taip pat naudoja garso ir šviesos įspėjimus, kad dar labiau pagerintų saugumą ir ryšį.


PAŽANGUS DAUGIAKRYPTIS KLIŪČIŲ APTIKIMAS

Kliūčių aptikimas yra viena iš svarbiausių saugos funkcijų bet kuriame DJI drone, o FlyCart 30 šiuo atžvilgiu yra sukurtas neįtikėtinai gerai. DJI FlyCart 30 sukurtas su priekiniais ir galiniais fazių masyvo radarais, taip pat su dviguba Binocular Vision sistema. Bepilotis orlaivis taip pat naudoja įmontuotą ADS-B signalo imtuvą, kad patikrintų, ar nėra netoliese esančių skrendančių orlaivių. Jei ką nors randa, jis išsiųs įspėjimą, kad išvengtumėte susidūrimo.


DJI Flycart 30 dronas

BATERIJOS PERTEKLIUS

Galiausiai, FlyCart 30 dronas sukurtas naudojant ypač aukštą kelių lygių dubliavimą, kad skrydis būtų saugus net ir atšiauriausioje aplinkoje. Dviejų baterijų sistema reiškia, kad vienam akumuliatoriui sugedus skrydžio metu, kita baterija išlaikys droną ore pakankamai ilgai, kad būtų galima saugiai grįžti ar nusileisti ant žemės.


DJI O3 VAIZDO PERDAVIMAS

Šis DJI pristatymo dronas palaiko O3 vaizdo perdavimą iki 20 km atstumu. Su keturių antenų siųstuvų-imtuvų sistema, kuri protingai parenka geriausią anteną signalams perduoti, dronas palaiko ryšį visą laiką ir žymiai padidina anti-interferencines galimybes. Jei ieškote dar didesnio stabilumo, DJI Cellular Dongle gali veikti kartu su O3 perdavimu, kad išlaikytų signalo stabilumą ir vaizdo perdavimą naudojant 4G tinklą.


DJI RC PLUS VALDYMO PULTAS

Joks DJI dronas neapsieina be patogaus nuotolinio valdymo pulto. DJI FlyCart 30 yra suderinamas su RC Plus – puikiu nuotolinio valdymo pulteliu, kuriame yra visi valdikliai, kurių reikia norint sklandžiai ir greitai valdyti pristatymo droną. RC Plus naudoja 7 colių didelio ryškumo ekraną, kuris aiškiai rodo vaizdą iš drono.

Jis taip pat palaiko dvigubo operatoriaus režimą, leidžiantį dviem skirtingiems pilotams perduoti valdymo leidimus visos misijos metu. Vidinė ir išorinė baterijos konfigūracija leidžia RC Plus veikti iki šešių valandų, netgi galima pakeisti karštuoju režimu, kad misija tęstųsi.


IŠMANIOSIOS SAVYBĖS

Siekiant dar labiau pagerinti jūsų gebėjimą pristatyti siuntas tiksliai, FlyCart 30 sukurtas su visomis naujausiomis išmaniosiomis DJI funkcijomis. FlyCart 30 turi viską – nuo ​​pastovaus greičio palaikymo iki reljefo jutimo realiuoju laiku.

PRISTATYMO REŽIMAS

Su DJI Pilot 2 programine įranga galite peržiūrėti vizualinį krovinio būseną. Jūs netgi galite išmaniai valdyti gervės sistemą pristatymo metu.

KRUIZO KONTROLĖ

Kruizo kontrolė gali padėti kovoti su piloto nuovargiu ilgų ir stabilių skrydžių metu. Jei skrendate ta pačia kryptimi kelias minutes, galite įjungti pastovaus greičio palaikymo sistemą, kol būsite pasirengę perimti.

VIETOVĖS JUTIMAS REALIUOJU LAIKU

Priekiniai ir galiniai jutikliai gali ne tik aptikti kliūtis – jie taip pat gali jausti reljefą realiu laiku. Šie jutikliai sukuria aukščio profilį, kuris parodo jums supančią aplinką ir reljefo pokyčius. Tai puiki funkcija, leidžianti naršyti tankiuose kraštovaizdžiuose, į nieką neatsitrenkiant keičiantis reljefui.

AR PROJEKCIJA

AR Projection padeda dar tiksliau nuleisti ir išmesti krovinį, nes suteikia jums geresnį supratimą apie tai, kur nusileis jūsų krovinys.

MARŠRUTO ĮRAŠYMAS

Jei randate jums tinkantį maršrutą, galite įrašyti skrydžio maršrutą ir automatiškai jį skristi kitą kartą, kai būsite ore. Tai padeda automatizuoti skrydžio patirtį, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tūpimą ir kilimą.


DJI PILOT 2

DJI Pilot 2 programinė įranga yra nemokama su FlyCart 30 dronu. Naudodami DJI programėlę galite rodyti tiek skrydžio, tiek krovinio būseną realiuoju laiku, kad žinotumėte situaciją viso skrydžio metu. Programoje taip pat yra kitų interaktyvių sąsajų, įskaitant realiu laiku skrydžio saugos įspėjimus, kurie automatiškai parodo visas su sauga susijusias problemas, kai jos kyla.  

Naudodami DJI Pilot 2 galite patikrinti krovimo būseną, akumuliatoriaus lygį ir nuskristą atstumą viso skrydžio metu. Jūs netgi galite stebėti savo galutinio skrydžio tikslo pasiekiamumą ir įsitikinkite, kad turite pakankamai baterijos, kad nuskristumėte ten, kur vykstate, prieš nusileisdami.


DJI DELIVERYHUB

DJI DeliveryHub yra viskas, ko jums reikia oro pristatymo valdymo platformoje. Naudodami šią platformą galite planuoti, stebėti ir valdyti visą savo veiklą. Komandos gali bendradarbiauti vykdydamos misiją, prireikus rinkdamos ir analizuodamos duomenis. Galite nuotoliniu būdu kurti ir planuoti užduotis bei įrenginius ir netgi patvirtinti saugos patikrinimą ir kilimą vienu paspaudimu. Dėl platformos efektyvumas smarkiai išauga, nes automatiškai atliekate suplanuotą pristatymo laiką pagal iš anksto įrašytus skrydžių maršrutus.

DJI Flycart 30

Galite stebėti dronus ir užduočių būseną 2.5D baziniame žemėlapyje. DJI DeliveryHub siūlo tiesioginį drono didelės raiškos FPV gimbal kameros vaizdą, kad galėtumėte matyti viską aplink droną. Gausite momentinius įspėjimus apie bet kokius sutrikimus, todėl galėsite atgauti rankinį valdymą, kai tik prireiks. Jūs netgi galite bendradarbiauti su komandos draugais naudodami skirtingus terminalus, leisdami skirtingiems nariams planuoti skrydžių maršrutus ir valdyti pažymėtas vietas, alternatyvias nusileidimo vietas ir drono sveikatos būklę.


AUTONOMINĖS GALIMYBĖS

Vienas didžiausių DJI FlyCart 30 pranašumų yra galimybė skraidyti dronu iš esmės automatiškai. Galite iš anksto nustatyti skrydžio trajektorijas, naudoti greičio palaikymo sistemą, kad automatiškai skraidintumėte droną, ir įeiti į alternatyvias tūpimo vietas kritiniu atveju. Pristatymo režimas gali išmaniai valdyti gervės sistemą, kad nuleidimas būtų lengvas. Su visomis šiomis funkcijomis lengviau nei bet kada sėdėti ir stebėti, kol dronas už jus atlieka sunkų darbą.


DAUGYBĖ PROGRAMŲ

Yra daug skirtingų naudojimo būdų, kuriems FlyCart 30 dronas puikiai tinka. DJI pristatymo dronas gali lengvai susidoroti su medicinos reikmenų pristatymu, nes per EPP dėžę arba gervę pakraunate pakuotes ir išsiunčiate į numatytą vietovę. Bepilotis orlaivis gali gabenti sunkius daiktus darbo vietose, pavyzdžiui, saulės bateriją arba mechanizmą, kuris yra per sunkus, kad jį būtų galima nešti rankomis. Dronas netgi gali būti naudojamas bendriems pristatymo tikslams, pavyzdžiui, maisto prekių pristatymo paslaugai. Kad ir kokie būtų jūsų pristatymo poreikiai, DJI FlyCart 30 yra vienas geriausių pristatymo dronų versle.

DJI Flycart 30


DJI FLYCART 30 DRONAS: AR JIS TINKA JUMS?

FlyCart 30 turi daug pritaikymų, tačiau jis yra specialiai sukurtas sunkiems kroviniams gabenti. Jei ieškote pristatymo drono – jau radote. DJI ėmėsi visų priemonių, kad šis dronas būtų geriausias versle. Bet jei ieškote kaip gabenti sunkius daiktus – vis tiek galite rasti daug naudos iš šio FlyCart 30 drono.

Jis puikiai tinka visiems, norintiems maksimaliai padidinti pristatymo našumą ir automatizuoti skrydį. Nuo sunkių daiktų kėlimo ar pristatymo iki aplinkos apdorojimo galios – DJI FlyCart 30 yra jėga, su kuria reikia žvelgti į ateitį.

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmieji!

Spausdami „Prenumeruoti“, sutinkate, kad gausite el. laiškus iš Droneacademy

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių