DJI Inspire 2 dronas 2
DJI Inspire 2 Bepilotis orlaivis
DJI Inspire 2 dronas
DJI Inspire 2
DJI Inspire 2 dronas 1
DJI Inspire 2 pultas
DJI Inspire 2 dronas 2
DJI Inspire 2 Bepilotis orlaivis
DJI Inspire 2 dronas
DJI Inspire 2
DJI Inspire 2 dronas 1
DJI Inspire 2 pultas
Full Screen

DJI Inspire 2

3399 

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: CP.BX.000167.02

Rekomenduojame

Viso:
3399 
Nemokamas pristatymas per 7-14 d.d.

Aprašymas

Nauja pažangi kamera

Dronas komplektuojamas su pažangia X5S MFT 15mm/1.7 ASPH kamera. Inspire 2 komplektuojamas kartu su Zenmuse X7S arba Zenmuse X5S kameromis. Šis atnaujinimas atliktas orientuojantis į tai, kad šis dronas yra sutvertas filmavimams iš oro, žinoma tinka ir fotografavimams. Tiesa, kameros buvo gan iš pagrindų naujai sukurtos, tobulesnė stabilizavimo sistema ir vienas didžiausiu aspektų – pasiekiama 5,2K vaizdo kokybė. Tai nesuvokiama kokią didelę pažangą daro DJI beveik visose srityse.

DJI Inspire 2 kamera
dji inspire 2 drono jutikliai

Kliūčių jutikliai

Na šioje vietoje greičiausiai nieko nenustebinsime kliūčių jutikliais ant drono. Tai yra labai naudinga ypač skraidant su tokiu brangiu dronu kaip Inspire 2, nes ne visada yra galimybė pamatyti kliūtis esančias priekyje.

SSD duomenų laikmena

Greičiausiai dar ne visi turime savo kompiuteriuose SSD laikmenų diskus. Jie jau yra naudojami dronuose. Kadangi vaizdo kokybe pagerėjo iki 5,2K, gamintojas buvo priverstas ieškoti naujų, greitesnio apdorojimo duomenų laikmenų. Nes įprasto Micro-SD kortelės ne visada susitvarkydavo su teikiamais sunkumais. Tiesa, verta paminėti, kad SSD naudojimas būtinas fotografavimo režime, video režime galima naudoti tiek Micro-SD tiek SSD laikmenas.

dji inspire 2 cinessd
Dji-Inspire-2-dronas

Valdymo sistemos

Valdymo sistemos taip pat atnaujintos, nuo šiol prieš skrydį galima pasirinkti norimą darbinį dažnį – 2.4ghz arba 5.8ghz. Šių dažnių pasirinkimas yra rankinis ir jį pasirinkti galima kiekvieną kartą prieš kylant. Nes šiomis dienomis susiduriama su problema, kad 5,8ghz dažnis yra gan užimtas miestų teritorijose. Taigi tai dar vienas teigiamas dalykas norint turėti kiek įmanoma saugesnį skrydį bei geriausią įmanomą ryšį su dronu.

Dvigubos baterijos

Tai dar viena naujiena šiame orlaivyje. Šios baterijos turi savaiminį pasišildymą, tai reiškia, kad prieš skrydį ir jo metu baterijos mėgina išlaikyti tinkamą darbinę temperatūrą. To pasėkoje baterijos tarnaus ilgiau ir skrydis bus saugesnis, skrendant neigiamoje temperatūroje. Taip pat dvigubų baterijų pagalbą išlaikoma tolygesnė sistemos įtampa. Skrydžio laikas siekia net 27min idealiomis sąlygomis.

dji inspire 2 privalumai
YouTube video