Produkto kodas: CP.MA.00000559.01

DJI Mavic 3 Classic dronas be valdymo pulto + 🎁

Kaina: 1499 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
Gražinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
1499 
  • DJI Mavic 3 Classic dronas be valdymo pulto + 🎁 1 1499 
Viso: 1499 
Dėti į krepšelį Išankstinis užsakymas 7-14 d.d.

DJI Mavic 3 Classic

Su galingu skrydžio našumu ir Hasselblad kamera, Mavic 3 Classic dronas suteikia pavyzdinę skrydžio patirtį ir įkvepiančius vaizdus. Leiskitės į bet kokį nuotykį ir sukurkite nepamirštamus kadrus.
Mavic 3 classic
Mavic 3 classic kamera

Hasselblad kamera. Kurkite, kad įkvėptumėte aplinkinius

Ikoninis švedų prekės ženklas „Hasselblad“ suprojektavo ir sukūrė L2D-20c kameros modelį, kuris skirtas tik Mavic 3 dronų serijai, į neįtikėtinai kompaktišką erdvę įterpdamas profesionalios klasės 4/3 CMOS sensorių. Griežti Hasselblad standartai taikomi tiek įrangos našumui, tiek programinės įrangos algoritmams, todėl vaizdo kokybė pakyla į visiškai naują lygį.

Hasselblad natūralių spalvų sprendimas

Siekiant užtikrinti, kad Mavic 3 Classic dronas užfiksuotų natūralias spalvas taip pat, kaip kitos Hasselblad kameros, objektyvas L2D-20c atitinka tuos pačius griežtus standartus ir kiekvienas jutiklio pikselis yra sukalibruotas su specialia Hasselblad programine įranga.
mavic 3 classic

Profesionalūs kadrai

5.1K/50 FPS - užfikuokite ryškesnes detales. "Supersampling" technologija suteikia galimybę įrašyti 4K/60 FPS ir 5.1K/50FPS filmuotą medžiagą. 4K/120 FPS - Tiek aukšta raiška, tiek didelis kadrų dažnis užtikrina kokybiškus HD kokybės sulėtintus vaizdo įrašus. 10 bitų D-Log - Suteikia natūralių spalvų gradacijų, išsaugoma daugiau ryškių spalvų ir šešėlių detalių, kad būtų dar daugiau galimybių redaguojant medžiagą! Naktiniai kadrai - Šis vaizdo režimas optimizuoja filmuotą medžiagą esant prastam apšvietimui, pvz., saulėlydžiui ir saulėtekiui, sumažindamas "triukšmą", kad nuotraukos būtų švaresnės ir ryškesnės.

Daugiau skrydžio laiko

DJI Mavic 3 Classic yra suderinamas su pirminiu Mavic 3 serijos akumuliatoriais, kurie leidžia mėgautis iki 46 minučių skrydžiu, užtikrinant daugiau laiko kurti ir mažiau laiko nerimauti dėl akumuliatoriaus lygio.
Mavic 3 kliučių aptikimas

Daugiakryptis kliūčių jutimas

Su APAS 5.0 atnaujinta sistema, skrendant, Mavic 3 Classic dronas nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai jas apskrenda. Netgi pradedantieji drono pilotai gali skraidyti užtikrintai ir saugiai bei sukurti sklandžius vaizdo įrašus net sudėtingomis skraidymo sąlygomis.

Ypatingas tikslumas

Centimetrų tikslumo pozicionavimo nustatymas suteikia DJI Mavic 3 Classic dronui ypatingai stabilius skrydžius. Tai ne tik užtikrina aiškesnius ilgo išlaikymo fotografijos kadrus, bet ir padeda įrašyti sklandesnius ilgos trukmės vaizdo įrašus.
mavic 3 dronas

Patobulintas RTH

Visuomet saugiai grįžkite į pakilimo tašką su patobulinta RTH funkcija. Ši atnaujinta automatinio grąžinimo funkcija leidžia Mavic 3 Classic automatiškai nustatyti optimalų maršrutą grįžti atgal į pradinį tašką ir greitai jį atlikti. DJI Mavic 3 Classic gali nuskristi į nurodytą aukštį ir rasti saugų bei efektyvų maršrutą atgal į pradinį tašką, derindamas išplėstinio RTH ir tradicinio RTH pranašumus.

Galingas vaizdo perdavimas

O3+ vaizdo perdavimas - kuomet vaizdo perdavimo atstumas yra iki 15 km, galite ramiai nuskriskite toliau ir stabiliau. O3+ vaizdo perdavimo technologija gali perduoti vaizdą 1080p/60 FPS raiška. Tai reiškia, kad kameros vaizdas rodomas pagal specifikacijas, artimas tam, ką fotoaparatas iš tikrųjų įrašo. Be to, Mavic 3 Classic dronas geriau reaguoja į jūsų valdymą.
mavic 3 classic dronas
active track

Naudingos funkcijos intuityviam kūrimui

ActiveTrack 5.0 - Automatinis objekto sekimas. MasterShots - Automatizuotas fotografavimas ir montažas. QuickShots - Automatiškai atlikite profesionalius fotoaparato judesius, tokius kaip Dronie, Rocket, Circle ir Helix. Hyperlapse - Įspūdingi kadrai, fiksuojantys ir pagreitinantys bėgantį laiką. Panorama - Užfiksuokite didesnius, detalesnius savo aplinkos kadrus su panorama.
YouTube video

DJI Mavic 3 Classic DUK

[ultimate-faqs include_category='mavic-3-classic']
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių