DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu + 🎁
1749 
4 in stock
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (7)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (6)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (3)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (2)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (1)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (4)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (5)
DJI Mavic 3 Classic dronas su N1 valdymo pultu (8)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (7)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (6)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (3)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (2)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (1)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (4)
DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu (5)
DJI Mavic 3 Classic dronas su N1 valdymo pultu (8)
Full Screen

DJI Mavic 3 Classic dronas su DJI RC valdymo pultu + 🎁

Licencija: reikia

1749 

Turime

Produkto kodas: CP.MA.00000555.01

 • 4/3 CMOS Hasselblad kamera
 • 5,1K/50 FPS profesionalūs vaizdai
 • Hasselblad natūralių spalvų sprendimas
 • Skrydžio laikas iki 46 min
 • Daugiakryptis kliūčių jutimas
 • 15 km HD vaizdo perdavimas
 • Atnaujintas RTH
 • Naktinis režimas vaizdo įrašymui
Dronas su išmaniuoju valdymo pultu, kuriame yra integruotas aukštos raiškos vaizdo ekranas patogiam valdymui.

Rekomenduojame

Viso:
1749 
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

Aprašymas

DJI Mavic 3 Classic

Su galingu skrydžio našumu ir Hasselblad kamera, Mavic 3 Classic dronas suteikia pavyzdinę skrydžio patirtį ir įkvepiančius vaizdus. Leiskitės į bet kokį nuotykį ir sukurkite nepamirštamus kadrus.
Mavic 3 classic
Mavic 3 classic kamera

Hasselblad kamera. Kurkite, kad įkvėptumėte aplinkinius

Ikoninis švedų prekės ženklas „Hasselblad“ suprojektavo ir sukūrė L2D-20c kameros modelį, kuris skirtas tik Mavic 3 dronų serijai, į neįtikėtinai kompaktišką erdvę įterpdamas profesionalios klasės 4/3 CMOS sensorių. Griežti Hasselblad standartai taikomi tiek įrangos našumui, tiek programinės įrangos algoritmams, todėl vaizdo kokybė pakyla į visiškai naują lygį.

Hasselblad natūralių spalvų sprendimas

Siekiant užtikrinti, kad Mavic 3 Classic dronas užfiksuotų natūralias spalvas taip pat, kaip kitos Hasselblad kameros, objektyvas L2D-20c atitinka tuos pačius griežtus standartus ir kiekvienas jutiklio pikselis yra sukalibruotas su specialia Hasselblad programine įranga.
Mavic 3 classic nuotraukos 3
mavic 3 classic

Profesionalūs kadrai

5.1K/50 FPS – užfikuokite ryškesnes detales. “Supersampling” technologija suteikia galimybę įrašyti 4K/60 FPS ir 5.1K/50FPS filmuotą medžiagą. 4K/120 FPS – Tiek aukšta raiška, tiek didelis kadrų dažnis užtikrina kokybiškus HD kokybės sulėtintus vaizdo įrašus. 10 bitų D-Log – Suteikia natūralių spalvų gradacijų, išsaugoma daugiau ryškių spalvų ir šešėlių detalių, kad būtų dar daugiau galimybių redaguojant medžiagą! Naktiniai kadrai – Šis vaizdo režimas optimizuoja filmuotą medžiagą esant prastam apšvietimui, pvz., saulėlydžiui ir saulėtekiui, sumažindamas “triukšmą”, kad nuotraukos būtų švaresnės ir ryškesnės.

Daugiau skrydžio laiko

DJI Mavic 3 Classic yra suderinamas su pirminiu Mavic 3 serijos akumuliatoriais, kurie leidžia mėgautis iki 46 minučių skrydžiu, užtikrinant daugiau laiko kurti ir mažiau laiko nerimauti dėl akumuliatoriaus lygio.
DJI Mavic 3 Classic dronas 9
Mavic 3 kliučių aptikimas

Daugiakryptis kliūčių jutimas

Su APAS 5.0 atnaujinta sistema, skrendant, Mavic 3 Classic dronas nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai jas apskrenda. Netgi pradedantieji drono pilotai gali skraidyti užtikrintai ir saugiai bei sukurti sklandžius vaizdo įrašus net sudėtingomis skraidymo sąlygomis.

Ypatingas tikslumas

Centimetrų tikslumo pozicionavimo nustatymas suteikia DJI Mavic 3 Classic dronui ypatingai stabilius skrydžius. Tai ne tik užtikrina aiškesnius ilgo išlaikymo fotografijos kadrus, bet ir padeda įrašyti sklandesnius ilgos trukmės vaizdo įrašus.
mavic 3 dronas
DJI Mavic 3 dronas RTH

Patobulintas RTH

Visuomet saugiai grįžkite į pakilimo tašką su patobulinta RTH funkcija. Ši atnaujinta automatinio grąžinimo funkcija leidžia Mavic 3 Classic automatiškai nustatyti optimalų maršrutą grįžti atgal į pradinį tašką ir greitai jį atlikti. DJI Mavic 3 Classic gali nuskristi į nurodytą aukštį ir rasti saugų bei efektyvų maršrutą atgal į pradinį tašką, derindamas išplėstinio RTH ir tradicinio RTH pranašumus.

Galingas vaizdo perdavimas

O3+ vaizdo perdavimas – kuomet vaizdo perdavimo atstumas yra iki 15 km, galite ramiai nuskriskite toliau ir stabiliau. O3+ vaizdo perdavimo technologija gali perduoti vaizdą 1080p/60 FPS raiška. Tai reiškia, kad kameros vaizdas rodomas pagal specifikacijas, artimas tam, ką fotoaparatas iš tikrųjų įrašo. Be to, Mavic 3 Classic dronas geriau reaguoja į jūsų valdymą.
mavic 3 classic dronas
active track

Naudingos funkcijos intuityviam kūrimui

ActiveTrack 5.0 – Automatinis objekto sekimas. MasterShots – Automatizuotas fotografavimas ir montažas. QuickShots – Automatiškai atlikite profesionalius fotoaparato judesius, tokius kaip Dronie, Rocket, Circle ir Helix. Hyperlapse – Įspūdingi kadrai, fiksuojantys ir pagreitinantys bėgantį laiką. Panorama – Užfiksuokite didesnius, detalesnius savo aplinkos kadrus su panorama.
YouTube video

DJI Mavic 3 Classic DUK

Mavic 3 Classic yra vienas iš DJI flagmanų vartotojų dronų, aprūpintas specialiai pagaminta Hasselblad kamera. Jis turi šiuos privalumus:

 1. Beveik 50 % pailgėjęs skrydžio laikas, palyginti su Mavic 2 Pro, Mavic 3 Classic leidžia ore praleisti iki 46 minučių, kad galėtumėte filmuoti be rūpesčių.
 2. Įrengtas profesionalaus lygio 4/3 CMOS Hasselblad kamera, kuri dėl didesnio vaizdo jutiklio suteikia ryškias, natūralias spalvas ir geresnį našumą esant prastam apšvietimui. Jis taip pat palaiko iki 5,1K/50fps arba 4K/120fps vaizdo įrašymą, atitinkantį tiek didelės raiškos, tiek didelio kadrų dažnio įrašymo poreikius.
 3. Naudojama O3+ vaizdo perdavimo technologija. Kai perdavimo atstumas yra iki 15 km, ramiai nuskriskite toliau ir stabiliau. Jis taip pat gali perduoti 1080p / 60 FPS tiesioginį srautą. Tai reiškia, kad fotoaparato vaizdas rodomas pagal specifikacijas, artimas tam, ką fotoaparatas iš tikrųjų įrašo. Be to, DJI Mavic 3 Classic geriau reaguoja į jūsų valdymą.
 4. Su APAS 5.0 skrendant, Mavic 3 Classic nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai juos apskrenda.

Mavic 3 Classic integruoja pažangiausias DJI bepiločių orlaivių technologijas, kad būtų galima sukurti galingą vaizdą ir skraidyti, todėl tai yra draugiška ir naudinga kūrybinė priemonė pradedantiesiems, fotografijos entuziastams ir profesionalams.

Mavic 3 Classic dronas turi profesionalios klasės 4/3 CMOS Hasselblad kamerą, kuri suteikia ryškių ir tikslių „Hasselblad“ spalvų. Didelis jutiklis pakelia vaizdo kokybę į visiškai naują lygį. Naktinių kadrų režimas optimizuoja filmuotą medžiagą esant prastam apšvietimui, kad būtų aiškesni kadrai. Taip pat palaikomas 10 bitų D-log vaizdo įrašymas, kad būtų užtikrintos natūralios spalvų gradacijos, išsaugoma daugiau ryškių ir šešėlių detalių, kad būtų lankstesnis redagavimas.

 • Mavic 3 Classic turi vieną 4/3 CMOS „Hasselblad“ kamerą, o gimbalas nepalaiko gimbalo užrakto.
 • Mavic 3 turi dvi kameras: be „Hasselblad“ kameros, ji turi 162 mm tele kamerą ir palaiko gimbalo užraktą, kad apsaugotų gimbalą.
 • Be šių Mavic 3 funkcijų, Mavic 3 Cine palaiko „Apple ProRes 422 HQ“, „Apple ProRes 422“ ir „Apple ProRes 422 LT“ kodekus ir yra su integruotu 1 TB SSD, skirtu didelės spartos duomenų saugojimui.

„ActiveTrack 5.0“ seka objektus aštuoniomis kryptimis ir suteikia daugiau kūrybinių galimybių. Įdiegta naujausia objekto atpažinimo technologija, ActiveTrack 5.0 vienu metu naudoja kelis regėjimo jutiklius, kad atpažintų objektą, atskirtų jį nuo kitų objektų ir užfiksuotų objektą kadre. Tai leidžia vartotojams sklandžiai reguliuoti stebėjimo kampus, kad rezultatai būtų natūralesni. Dėl naujų aplinkos ir objekto jutimo algoritmų Mavic 3 anksčiau reaguoja į objekto judesius ir informaciją apie aplinką ir iš anksto suplanuoja optimalesnį sekimo maršrutą, kad filmuota medžiaga būtų sklandi ir stabili.

Palyginti su 20 metrų jo pirmtako, DJI Mavic 3 serijos maksimalus į priekį jutimo atstumas yra 200 metrų RTH (return to home) metu. Skrydžio metu „Mavic 3“ naudos pažangią aplinkos jutimo technologiją, kad nustatytų saugiausią ir energiją taupantį skrydžio maršrutą, kuriuo dronas būtų grąžintas į pradinį tašką.

„Nifty“ režimu kliūčių apskridimo jautrumas yra sumažintas. Apėjimo manevrai bus mažiau pastebimi, o tai sumažins kliūčių vengimo judesių poveikį filmuotai medžiagai.

Mavic 3 Classic nesuderinamas su Mavic 2 priedais. Jis suderinamas su Mavic 3 priedais, išskyrus ND filtrų rinkinį ir plataus kampo objektyvą.