Licencija: Reikia
Produkto kodas: CP.MA.00000597.01

DJI Mavic 3 Classic dronas su N1 valdymo pultu + 🎁

Kaina: 1599 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
 • 4/3 CMOS Hasselblad kamera
 • 5,1K/50 FPS profesionalūs vaizdai
 • Hasselblad natūralių spalvų sprendimas
 • Skrydžio laikas iki 46 min
 • Daugiakryptis kliūčių jutimas
 • 15 km HD vaizdo perdavimas
 • Atnaujintas RTH
 • Naktinis režimas vaizdo įrašymui

Dronas su įprastu N1 valdymo pultu, intuityviam ir patogiam valdymui.

Matyti daugiau
+ Dronų kursai
Kartu nemokamai gausite internetinį A2/STS dronų kursą dovanų!
Grąžinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
Nepraleiskite geriausių aksesuarų
1599 
 • DJI Mavic 3 Classic dronas su N1 valdymo pultu + 🎁 1 1599 
Viso: 1599 
Dėti į krepšelį Išankstinis užsakymas 7-14 d.d.

Plačiau apie droną

YouTube video

O3+ vaizdo perdavimas, 15 km atstumas

Kai perdavimo atstumas yra iki 15 km, skriskite toliau ir stabiliau ramiai ir sklandžiai 1080p/60fps tiesioginiu srautu.

Neprilygstama Hasselblad kameros kokybė

Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) suteikia ryškių, natūralių spalvų, leidžiančių bet kokio skrydžio metu užfiksuoti kvapą gniaužiančius vaizdus.

Daugiakryptis jutimas

DJI Mavic 3 Classic nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai juos apeina , kad skrydžiai būtų saugūs ir pasitikimi.

46 minučių pailgintas skrydžio laikas

Beveik 50 % pailgindamas skrydžio laiką, palyginti su DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 3 Classic leidžia ore praleisti iki 46 minučių, kad galėtumėte kurti be rūpesčių.

Gausūs priedai

DJI RC turi integruotą 5,5 colio HD ekraną, kad vaizdas būtų aiškus esant stipriam apšvietimui, profesionalūs ND filtrai kraštovaizdžio fotografijai ir dar daugiau, kad rezultatai tikrai išsiskirtumėte.

Jaudinantis įtraukiantis skrydis

Patirkite įtraukiantį FPV, kai naudojate DJI akinius kartu su DJI RC Motion 2. Mėgaukitės tikroviškomis spalvomis, tiksliomis detalėmis ir judesio valdikliais, dėl kurių skraidymas žavi.
A2/STS pakategorės dronų mokymai – internetinis kursas
79 
Daugiau informacijos

DJI Mavic 3 Classic DUK

 • Lyginant su Mavic 2 Pro ir DJI Air 2S, kokius pranašumus turi Mavic 3 Classic?

  Mavic 3 Classic yra vienas iš DJI flagmanų vartotojų dronų, aprūpintas specialiai pagaminta Hasselblad kamera. Jis turi šiuos privalumus:

  1. Beveik 50 % pailgėjęs skrydžio laikas, palyginti su Mavic 2 Pro, Mavic 3 Classic leidžia ore praleisti iki 46 minučių, kad galėtumėte filmuoti be rūpesčių.
  2. Įrengtas profesionalaus lygio 4/3 CMOS Hasselblad kamera, kuri dėl didesnio vaizdo jutiklio suteikia ryškias, natūralias spalvas ir geresnį našumą esant prastam apšvietimui. Jis taip pat palaiko iki 5,1K/50fps arba 4K/120fps vaizdo įrašymą, atitinkantį tiek didelės raiškos, tiek didelio kadrų dažnio įrašymo poreikius.
  3. Naudojama O3+ vaizdo perdavimo technologija. Kai perdavimo atstumas yra iki 15 km, ramiai nuskriskite toliau ir stabiliau. Jis taip pat gali perduoti 1080p / 60 FPS tiesioginį srautą. Tai reiškia, kad fotoaparato vaizdas rodomas pagal specifikacijas, artimas tam, ką fotoaparatas iš tikrųjų įrašo. Be to, DJI Mavic 3 Classic geriau reaguoja į jūsų valdymą.
  4. Su APAS 5.0 skrendant, Mavic 3 Classic nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai juos apskrenda.

  Mavic 3 Classic integruoja pažangiausias DJI bepiločių orlaivių technologijas, kad būtų galima sukurti galingą vaizdą ir skraidyti, todėl tai yra draugiška ir naudinga kūrybinė priemonė pradedantiesiems, fotografijos entuziastams ir profesionalams.

 • Kokie yra Mavic 3 Classic kameros privalumai?

  Mavic 3 Classic dronas turi profesionalios klasės 4/3 CMOS Hasselblad kamerą, kuri suteikia ryškių ir tikslių „Hasselblad“ spalvų. Didelis jutiklis pakelia vaizdo kokybę į visiškai naują lygį. Naktinių kadrų režimas optimizuoja filmuotą medžiagą esant prastam apšvietimui, kad būtų aiškesni kadrai. Taip pat palaikomas 10 bitų D-log vaizdo įrašymas, kad būtų užtikrintos natūralios spalvų gradacijos, išsaugoma daugiau ryškių ir šešėlių detalių, kad būtų lankstesnis redagavimas.

 • Kuo skiriasi Mavic 3 Classic, Mavic 3 ir Mavic 3 Cine dronai?

  • Mavic 3 Classic turi vieną 4/3 CMOS „Hasselblad“ kamerą, o gimbalas nepalaiko gimbalo užrakto.

  • Mavic 3 turi dvi kameras: be „Hasselblad“ kameros, ji turi 162 mm tele kamerą ir palaiko gimbalo užraktą, kad apsaugotų gimbalą.

  • Be šių Mavic 3 funkcijų, Mavic 3 Cine palaiko „Apple ProRes 422 HQ“, „Apple ProRes 422“ ir „Apple ProRes 422 LT“ kodekus ir yra su integruotu 1 TB SSD, skirtu didelės spartos duomenų saugojimui.

 • Kokie ActiveTrack 5.0 patobulinimai, lyginant su ankstesne versija?

  „ActiveTrack 5.0“ seka objektus aštuoniomis kryptimis ir suteikia daugiau kūrybinių galimybių. Įdiegta naujausia objekto atpažinimo technologija, ActiveTrack 5.0 vienu metu naudoja kelis regėjimo jutiklius, kad atpažintų objektą, atskirtų jį nuo kitų objektų ir užfiksuotų objektą kadre. Tai leidžia vartotojams sklandžiai reguliuoti stebėjimo kampus, kad rezultatai būtų natūralesni. Dėl naujų aplinkos ir objekto jutimo algoritmų Mavic 3 anksčiau reaguoja į objekto judesius ir informaciją apie aplinką ir iš anksto suplanuoja optimalesnį sekimo maršrutą, kad filmuota medžiaga būtų sklandi ir stabili.

 • Kokių patobulinimų turi patobulintas RTH, palyginti su ankstesne versija?

  Palyginti su 20 metrų jo pirmtako, DJI Mavic 3 serijos maksimalus į priekį jutimo atstumas yra 200 metrų RTH (return to home) metu. Skrydžio metu „Mavic 3“ naudos pažangią aplinkos jutimo technologiją, kad nustatytų saugiausią ir energiją taupantį skrydžio maršrutą, kuriuo dronas būtų grąžintas į pradinį tašką.

 • Kuo APAS 5.0 skiriasi įprastas objektų apskiridimo režimas ir Nifty režimas?

  „Nifty“ režimu kliūčių apskridimo jautrumas yra sumažintas. Apėjimo manevrai bus mažiau pastebimi, o tai sumažins kliūčių vengimo judesių poveikį filmuotai medžiagai.

 • Ar Mavic 3 Classic suderinamas su Mavic 3 ir Mavic 2 priedais?

  Mavic 3 Classic nesuderinamas su Mavic 2 priedais. Jis suderinamas su Mavic 3 priedais, išskyrus ND filtrų rinkinį ir plataus kampo objektyvą.

Vis dar turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausia produktą
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių