DJI Mavic dronų serija siūlo įdomių funkcijų ir smagių skraidymo režimų tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems bepiločių orlaivių pilotams. Nesvarbu, ar lyginate Mavic 2 Pro ir Mavic 2 Zoom, Mavic Air 2 ir MINI 2, ar Mavic Air 2 ir Mavic 2 Pro, šiame straipsnyje pateikiame greitą DJI bepiločių orlaivių palyginimą, kurie padės išsirinkti geriausią droną įamžinti Jūsų nuotykiams. Peržiūrėkite toliau pateiktą lentelę, kurioje rasite Mavic serijų dronų palyginimus:

Mavic Air 2

DJI MINI 2

Mavic MINI

Mavic 2 Pro

Mavic 2 Zoom

Dizainas

Sulankstomas

Sulankstomas

Sulankstomas

Sulankstomas

Sulankstomas

Svoris

570 g

< 249 g

< 249 g

907 g

905 g

Matmenys (sulankstyto)

180×97×84 mm

138×81×58 mm

140×82×57 mm

214×91×84 mm

214×91×84 mm

Stabilizavimas

3 ašių

3 ašių

3 ašių

3 ašių

3 ašių

Vaizdo įrašas

4K / 60fps @120 Mbps

4K: 3840×2160 @ 24/25/30fps

2.7K / 30fps @ 40 Mbps

4K / 30fps @ 100 Mbps

4K / 30fps @ 100 Mbps

Kameros sensorius

1/2 “CMOS, 48 MP

1/2.3” CMOS
12 MP

1/2,3 ”CMOS, 12 MP

 12 MP
1 ”CMOS
20 MP

1/2,3 ”CMOS
12 MP

Vaizdo perdavimo atstumas

10 km (FCC)

10 km (FCC)

4 km (FCC)

8 km (FCC)

8 km (FCC)

Skrydžio laikas

34 min.

31 min.

30 min.

31 min.

31 min.

Turinys

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2 yra naujausias Mavic serijos drono modelis, kuris siūlo visiškai naujas funkcijas, tokias kaip „8K Hyperlapse“, 48MP nuotraukos ir 4K / 60fps 120Mbps vaizdo įrašai. 
Mavic air 2 modelis turi visas geruosius Mavic Air drono privalumus, tačiau papildomai su nauja versija atnaujinta filmavimo galimybės, skrydžio efektyvumas ir išmaniosios skrydžio funkcijos.

DJI mavic air 2 fly more combo dronas

Sulankstomas dizainas


DJI Mavic Air 2 pasižymi nešiojamu, sulankstomu dizainu, kuris yra ant visų Mavic serijos dronų. 
DJI Mavic Air 2 drono svoris yra 570 g, kuris yra sunkesnis už Mavic Air (pirmąjį modelį), tačiau sulankstytas vis tiek lengvai telpa delne. 

Kameros galimybės

1. 4K kamera ir 3 ašių stabilizavimo sistema

Pirmą kartą „Mavic“ serijoje „Mavic Air 2“ siūlo neįtikėtiną 4K / 60fps vaizdo įrašą 120Mbps . Vaizdo įrašai stabilizuojami naudojant DJI 3 ašių stabilizavimo technologiją.

2. 48MP nuotraukos

DJI Mavic Air 2 perkelia oro kadrus į aukštesnį lygį su neįtikėtinais 48MP vaizdais su fiksuotu 28 mm (atitikamu) f / 2,8 objektyvu.

3. Išmanioji nuotauka (angl. “SmartPhoto”)

Išmanioji nuotauka yra dar viena nauja funkcija, pristatyta Mavic Air 2, kuri sujungia HDR, „Hyperlight“ ir scenos atpažinimą, kad fotografija būtų optimizuota ir atvaizduota panašiai kaip šiuolaikiniai išmanieji telefonai. Tai puiki funkcija, kuomet norite fotografuoti ir iškarto pasidalinti savo nuotraukomis socialinėse erdvėse.

4. HDR panorama

Tai yra pats pažangiausias bet kurio DJI drono panoramos režimas, fiksuojantis kvapą gniaužiančias plataus kampo nuotraukas su įspūdingu dinaminiu diapazonu.

Skrydžio galimybės

Iki 34 minučių skrydžio laikas

DJI Mavic Air 2 turi ilgiausią Mavic serijos skrydžio laiką – geba skristi iki 34 minučių. DJI Mavic Air 2 Fly More Combo komplekte yra trys išmaniosios skrydžio baterijos, kurios suteikeikia pakankamai laiko, kurio reikia norint užfiksuoti geriausius kadrus.

Kitos funkcijos

1. 8K Hyperlapse

Parodykite laiko ir judėjimo perėjimą su nuostabiu „ 8K Hyperlapse“. Mavic Air 2 suteikia keturis skirtingus „Hyperlapse“ režimus, kad būtų galima sukurti profesionalius kadrus, kuriems nereikia redaguoti įrašų.

2. ActiveTrack 3.0

„ActiveTrack 3.0“ yra geriausia „DJI drono sekimo technologija. Geriau išvengdami kliūčių, galite sekti greitai judančius objektus.

3. Spotlight 2.0

Šis intelektualus skrydžio režimas suteikia galimybę valdyti Mavic Air 2, kol tuo pačiu metu jis skrenda aplink nustatytą objektą ir laiko jį kadro centre.

4. POI 3.0

Jei norite sekti žmones, automobilius ar valtis, POI 3.0 naudoja pažangią padėties nustatymo technologiją, kad Mavic Air 2 skraidytų aplink objektą.

5. OcuSync 2.0

DJI Mavic Air 2 turi naujos kartos OcuSync 2.0, leidžiančią perduoti vaizdo signalą iki 10 km, o tiesioginį srautą iš drono pateikia 1080p FHD raiška.

6. APAS 3.0

Mavic Air 2 turi pažangiausią kliūčių vengimo technologiją lyginant su kitais DJI modeliais.

7. Naujas nuotolinio valdymo pultas

Mavic Air 2 turi naują patobulinto dizaino nuotolinio valdymo pultą. Išmanųjį telefoną galima montuoti ant valdiklio viršaus, suteikiant geresnį matomumą skrendant.

Apibendrinimas

DJI Mavic Air 2 turi didesnį 1/2 colių jutiklį, lyginti su Mavic Air, ir turi daugybę įspūdingų fotografijos ir skrydžio išmaniųjų funkcijų. Šis dronas su 48MP raiškos gebos nuotraukomis, „8K Hyperlapse“, 4K / 60fps vaizdo įrašais, esant 120 Mbps, „ActiveTrack 3.0“ ir dar daugiau kitų naujų savybių. Tai yra išskirtinis dronas, kurį galima įsigyti už gerą kainą.

DJI Mavic MINI 2

Ultra lengvas, galingas ir patogus naudoti DJI Mini 2 turi visas funkcijas, kurios padaro Mavic Mini dronų seriją geriausią pasirinkimą pradedantiesiems. Taip pat naujasis MINI 2 dronas turi patobulintas funkcijas, todėl jis tampa intuityvesnis ir patogesnis. Skaitykite toliau ir suraskite keturis pagrindinius DJI Mini 2 atnaujinimus – nuo skrydžio laiko iki maksimalios vaizdo raiškos.

DJI mini 2 drono apzvalga

Ultralengvas dronas

DJI Mini 2 sveria mažiau nei 250 gramų, todėl yra lengviausias Mavic serijos dronas. Lengvas, nešiojamas ir sulankstomas dizainas taip pat priskiriamas mažiausio bepiločių orlaivių svorio kategorijai, todėl daugelyje šalių skraidant su šiuo dronu gali gauti išimtis skraidant. 

Kameros galimybės

Mavic Mini vaizdo įrašų skiriamoji geba yra 2,7 K, o DJI Mini 2 siūlo pagerintos raiškos – 4K / 30fps vaizdo įrašus. Kokybiškesnė vaizdo medžiaga tiems, kurie ieško profesionalesnių kadrų. Jūsų atostogų užfiksuoti ispūdingi kadrai iš paukščio skrydžio garantuoja įspūdį draugams ir šeimos nariams.

4X skaitmeninis priartinimas

DJI Mini 2 taip pat palaiko 4x skaitmeninį priartinimą, suteikdamas daugiau galimybių. Įrašinėdami šeimą, draugus ar naminius gyvūnus, galite saugiai užfiksuoti norimą objektą papraščiausiai priartindami.

JPEG ir RAW formatas

Mavic Mini palaiko tik JPEG formatą, o DJI Mini 2 palaiko tiek JPEG, tiek RAW fotografavimo ir užlaikyto fotografavimo režimais, suteikdamas daugiau galimybių nuotraukų redagavimui.

Skrydžio galimybės

Iki 31 minutės skrydžio laikas

Dėl lengvo dizaino su DJI Mini 2 galite mėgautis iki 31 minutės skrydžio laiko. Kiekviena papildoma skrydžio minutė padės užfiksuoti daugiau nuostabių nuotykių vaizdų iš oro!

Patobulintas vaizdo perdavimo stabilumas

Nuo šiol DJI Mini 2 turi pažangiausia technologija „OcuSync 2.0“ vaizdo perdavimo sistemą , kuri išplėtė savo perdavimo diapazoną stiprindama atsparumą signalo trikdžiams. Įdiegta „OcuSync 2.0“ sistema leidžia DJI Mini 2 automatiškai prisitaikyti tarp dviejų dažnių, o tai padidina Mini 2 maksimalų perdavimo atstumą iki 10 km, kad būtų dar daugiau lankstumo. Skrydis be rūpesčių dar niekada nebuvo toks lengvas.

Saugesnis skrydis

DJI Mini 2 turi patobulinta skrydžio sistemą. Nuo šiol galėsite skristi žymiai greičiau ir saugiau, kadangi dronas papraščiau susitvarko su stipriu vėju. Tai leidžiančią lanksčiau filmuoti sudėtingomis sąlygomis. Mavic Mini maksimalus greitis siekia 13 m / s, o Mini 2 gali skristi iki 16 m/s. Palyginimui 4 lygio atsparumas vėjui ir 5 lygio atsparumas vėjui užtikrina, kad Mini 2 galėtų atlaikyti įvairias fotografavimo sąlygas.

Kitos funkcijos

DJI Fly programėlė

DJI Mini 2 ir Mavic Mini yra puikūs dronai naujokams pilotams dėl intuityvios DJI Fly programėlės ir išmaniųjų rėžimų, sukurtų taip, kad kiekvienas skrydis būtų lengvas ir įsimintinas. Prie šio naujojo Mini 2 drono taip pat pridedama Panoramos rėžimas, leidžianti pradedantiesiems lengvai filmuoti Holivudo lygio vaizdo įrašus.

Išmanūs rėžimai

DJI Mini 2

DJI Mavic Mini

„QuickShots“

„Dronie“, „Circle“, „Helix“, „Rocket“ ir „Boomerang“

„Dronie“, „Circle“, „Helix“ ir „Rocket“

Panorama

Rutulys, 180 ° ir plataus kampo

Nėra

Redagavimas

Patobulinta nuotrauka

Nėra

Atsisiuntimas

„QuickTransfer“, apkarpytas atsisiuntimas

Nėra

Apibendrinimas

DJI MINI 2 dronas yra mažiausias, lengviausias nešiojamasis bepilotis orlaivis iš DJI Mavic serijos. Įspūdingų funkcijų kupini kadrai, atrodantys tarsi iš Holivudo filmavimo aikštelės, yra prieinami kiekvienam. Įsigykite šį nuostabų DJI MINI 2 droną, jei ieškote itin patogaus, lengvai naudojamo drono su neįtikėtinai paprastu skrydžio valdymu.

DJI Mavic 2

DJI Mavic 2 iš naujo apibrėžė tai, kas įmanoma oro kinematografijos pasaulyje, pasižymėdama išskirtinia kameros kokybe prie prasto apšvietimo ir galingomis funkcijomis. Tiek Mavic 2 Pro, tiek Mavic 2 Zoom turi pažangiausias DJI technologijas.

DJi mavic 2 zoom ir pro dronai

Mavic 2 galimybės

DJI Mavic 2 dronas padarė didelę pažangą pakeisdamas oro kinematografijos pasaulį savo nuostabiomis vaizdo technologijomis ir pažangiomis skrydžio galimybėmis. Tačiau yra keletas pastebimų skirtumų tarp dviejų Mavic 2 Pro ir Zoom versijų. 

Dizainas

Kaip ir visi Mavic serijos dronai, Mavic 2 pasižymi kompaktišku, sulankstomu dizainu. 

Kameros galimybės

1. 4K kamera ir 3 ašių stabilizavimo sistema 

Tiek DJI Mavic 2 Pro, tiek DJI Mavic 2 Zoom naudoja naujausią DJI 3 ašių kameros stabilizavimo technologiją, užtikrinančią sklandų filmavimą beveik bet kokioje situacijoje ekstremalioje situacijoje.

2. 1 colio kameros sensorius 

Mavic 2 Pro turi didžiausią Mavic dronų serijos kameros sensorių, kuris siūlo geresnį veikimą esant silpnam apšvietimui ir platesnį ISO diapazoną.

3. 10 bitų Dog-M spalvų profilis 

Užfiksuokite subtilias spalvų gradacijas ir rafinuotesnes detales naudodami Mavic 2 Pro droną. 10 bitų Dlog-M spalvų profilis suteikia didesnį dinaminį diapazoną įspūdingiems vaizdams užfiksuoti.

4. HDR vaizdo įrašas

Naudodamas 4K 10 bitų HDR palaikymą, Mavic 2 Pro fiksuoja ryškesnias spalvas ir kontrasto lygius, todėl jūsų filmuota medžiaga iš oro tampa dar patrauklesnė.

5. Optinio artinimo objektyvas

12 megapikselių jutiklis su iki 4 kartų optiniu priartinimu Mavic 2 Zoom dronas suteikia daugybę išskirtinių kūrybinių perspektyvų fotografuojant.

6. Hibridinis automatinis fokusavimas

Apjungus dvi technologijas, nauja Mavic 2 Zoom automatinio fokusavimo sekimo sistema suteikia objektams ryškumo net naudojant optinio priartinimą bei nutolstant.

Skrydžio galimybės

1. Maks. 31 minutė Skrydžio laikas

Tiek Mavic 2 Pro, tiek Mavic 2 Zoom siūlo iki 31 minutės skrydžio laiką.

2. Tylesnis skrydis

DJI Mavic 2 apjungia keletą naujų technologinių sprendimų su mažo triukšmo propeleriais, kad skrydis būtų neįtikėtinai tylus.

Kitos funkcijos

1. „Dolly Zoom“

Norėdami pamatyti naują kinematografinią perspektyvą, „Dolly Zoom“ yra nauja Mavic 2 Zoom „QuickShot“ filmavimo funkcija, kuri jūsų vaizdo įrašui suteikia unikalų gylios perspektyvos efektą.

2. Itin aukštos raiškos nuotraukos

Išskirtinai sukurtaMavic 2 Zoom „Super Resolution“ technologija padės užfiksuoti išskirtinės raiškos ir detalumo kraštovaizdžio fotografijas.

3. Kryptinis kliūčių aptikimas

Siekiant didesnio skrydžio saugumo, visose drono pusėse yra kliūčių jutikliai.

4. „OcuSync 2.0“ vaizdo perdavimas

Patobulinta „OsuSync“ technologija, pagerina vaizdo perdavimo galimybes, vaizdo kokybė ir sumažina anti-interferenciją skrendant. 

Apibendrinimas

DJI Mavic 2 dronai naudoja naujausias DJI technologijas ir naujoves vartotojams, ypatingai skirdami dėmėsį profesionalioms fotografijoms iš oro. Šis dronas yra sukoplektuotas su pažangiomis funkcijomis, kurios suteikia tikrai išskirtinių rezultatų.

Kitos naujienos Žiūrėti visus

Dronų mokykla

Dronų taisyklės: pateiktas projektas dėl naujos tvarkos 2020 metais

Informacija apie įsakymo projektą Lietuvos transporto saugos administracija (toliau – Administracija) parengė ir teikia išvadoms gauti Įsakymo projektą.Įsakymas parengtas atsižvelgiant į 2020 m. liepos 1 d. įsigaliosiančias 2019 m. gegužės 24 d...

DJI mavic serijos dronų palyginimas

DJI Mavic serijos dronai: kurį pasirinkti?

DJI Mavic dronų serija siūlo įdomių funkcijų ir smagių skraidymo režimų tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems bepiločių orlaivių pilotams. Nesvarbu, ar lyginate Mavic 2 Pro ir Mavic 2 Zoom, Mavic Air 2 ir MINI 2, ar Mavic Air 2 ir Mavic 2 ...

dji dronu draudimas

Kodėl verta įsigyti DJI Care Refresh draudimą?

Daugelis perkant droną ar kitą DJI prekę nepagalvoja apie sudaužymo riziką ir kaip ištiesų paprasta sudaužyti droną. Dažniausios pradedančiųjų ir netgi pažengusių profesionalų klaidos gali būti dėl įvairių priežasčių. Vieni neįvertina drono galim...