Dji mavic mini 2 dronas

Išleidus naująjį DJI Mini SE droną, kuris yra identiškai Dronui DJI MINI 2 pagal išvaizdą, verta šiuos dronus sulyginti pagal techninius parametrus, jog suprastumėte kuo jie skiriasi ir galėtumete išsirinkti sau tinkamesnį drono modelį pagal poreikius.

KAINA

Vienas esminių dronų skirtumų tarp DJI Mini 2 ir DJI Mini SE yra kaina. Nors DJI Mini 2 kaina yra didesnė – standartinė komplektacija 459 EUR, Fly More Combo 599 EUR, o DJI Mini SE Fly More Combo komplekto kaina kaina yra daug mažesnė – 399 EUR. Taip yra todėl, kad DJI Mini SE dronas buvo sukurtas labiau prieinamesnis platesniąjai auditorijai pagal kainą, kadangi šis drono modelis yra perkamiausias, dėl keleletos priežasčių: ypatingai mažas, lengvas ir nereikia laikyti egzamino. Tačiau maženė kaina reiškia mažiau galimybių. Toliau apžvelgsime techninius dronų parametrus.

DJI Mini SEDJI Mini 2
MatmenysSulankstytas – 140x82x57 mm
Išskleistas -160x202x55mm
Sulankstytas – 140x82x57 mm
Išskleistas – 160x202x55mm
Vaizdo jutiklio dydis1/2,3 colio1/2,3 colio
Maksimali nuotraukų raiška12 MP12 MP
Maksimali vaizdo raiška2,7K / 30 kadrų per sekundę4K / 30 kadrų per sekundę
Vaizdo perdavimo atstumas4 km10 km
Svoris<249g<249g
Maksimalus skrydžio greitis46,8 km/val57,6 km/val
Maksimalus skrydžio laikas30 min31 min
Maksimalus atsparumas vėjui37,8 km/val37,8 km/val
Kaina (Fly More Combo)399 EUR599 EUR

DYDIS IR SVORIS

Tiek DJI Mini 2 dronas, tiek DJI Mini SE dronas yra itin lengvi, sveriantys vos 249 gramus, o tai atitinka nustatytą 250 gramų svorio ribą. Tai gera žinia visiems, ieškantiems lengvo, tačiau gana įpsūdingų parametrų DJI drono, nes norint juo skristi nereikės laikyti TKA egzamino. Tai taip pat gera žinia keliaujantiems, tai itin lengvas ir daug vietos neužemantis įrankis, kuris užfiksuos įspūdingus kadrus. Abu šie dronai turi identišką dizainą, matmenis ir yra kompaktiškai sulankstomi.

DJI mini 2 drono valdymas

VAIZDO STABILIZAVIMO TECHNOLOGIJA

Net geriausia kamera neužfiksuos gerų kadrų be tinkamos stabilizavimo sistemos. Laimei, tiek DJI Mavic Mini 2, tiek DJI Mini SE naudoja tą patį 3 ašių elektroninę stabilizavimo sistemą, kad būtų užtikrintas nuoseklus ir sklandus vaizdo įrašas įvairiomis fotografavimo sąlygomis. Tad jei fotografuojate vėjuotoje vietovėje ar aukštai kalnuose, galite pasikliauti abiem šiais dronais, kad filmuota medžiaga bus sklandi ir tolygi.

NUOTRAKŲ IR VIDEO RAIŠKA

DJI Mini 2 ir Mini SE dronuose įdiegta kamera turi esminių skirtumų. DJI Mini SE kamera yra labai panaši į DJI Mavic Mini drono serijos pirmtakį. Su šiuo dronu galite užfiksuoti didelės raiškos vaizdo įrašą iki 2,7K raiškos iki 30 kadrų per sekundę (60 FPS, kai skiriamoji geba perjungiama į 1080p), o tai yra gana didelė raiška tokio dydžio dronui. Taip pat galite fotografuoti 12 megapikselių nuotraukas jpeg formatu. DJI Mini SE naudoja fiksuoto židinio objektyvą, kad sufokusuotų objektus tiek arti, tiek toli, o vaizdo įrašas filmuojamas 40 Mbps bitų sparta. DJI programėlėje galite rasti funkciją fotografuoti intervalais, tai suteikia galimybę fotografuoti nuo 2 sekundžių ik 60 sekundžių intervalais.

Ties kamera DJI Mini 2 dronas turi didesnį pranašumą, gali filmuoti 4K Ultra HD vaizdo įrašą iki 30 kadrų per sekundę greičiu. Jis taip pat fotografuoja 12 megapikselių nuotraukas, kaip ir Mini SE, tačiau galite fotografuoti papildomais formatais: JPG, ir DNG RAW. Tai suteikia daugiau galimybių redaguojant nuotraukas

DJI Mini 2 kamera turi 4x skaitmeninį priartinimą, kuomet filmuojate 1080p raiška, todėl galite filmuoti stambias detales iš saugaus atstumo. Skaitmeninis priartinimas taip pat gali padėti sukurti nuostabius perėjimus tarp kadrų, keičiant atstumą ir kompoziciją. DJI Mini SE neturi skaitmeninio priartinimo galimybės.

dji-mavic-mini-2-ir-mavic-mini-dronas

SKRYDŽIŲ ATSTUMAS

Maksimalus skrydžių atstumas yra dar viena sritis, kurioje DJI Mavic Mini 2 ir DJI Mini SE labai skiriasi. Mini SE palaiko iki 4 km HD vaizdo perdavimą, o Mini 2 palaiko iki 10 km HD vaizdo perdavimą. Tai pakankamai didelis skirtumas. Noriu pabrėžti, kad šį maskimalų skrydžio atstumą DJI išgavo idealiomis sąlygomis, tad skrendant atstumas bus kur kas mažesnis, nei nurodyta gamintojo. Priežastis, kodėl Mini 2 gali perduoti tokiu dideliu atstumu, yra dėl pažangesnės DJI vaizdo perdavimo sistemos – OcuSync 2.0..

Vienas dalykas, kurį sieja du dronai, yra 2,4 / 5,8 GHz dvigubo dažnio sistemos naudojimas. Ši sistema reiškia, kad transmisija automatiškai persijungia tarp dviejų dažnių, pašalindama trukdžius ir užtikrindama patikimą signalą. Kol skrendate tinkamu diapazonu, jums nereikės jaudintis dėl trikdžių ar signalo išblėsimo, kurie kels pavojų jūsų drono saugumui ir skrydžio kokybei.

SKRYDŽIO GREITIS

DJI Mavic Mini 2 ir Mini SE maksimalus skrydžio greitis šiek tiek skiriasi skrendant sportiniu režimu.

Mini 2 dronas gali pasiekti iki 16 m/s greitį, Mini SE dronao maksimalus skrydžio greitis yra 13 m/s tuo pačiu režimu.

Mini SE drono greitis yra identiškas originaliajma pirmtakiui Mavic Mini skrydžio greičiui, todėl jei ieškote greitesnio drono – šiuo atvėju Mini 2 laimi.

MAKSIMALUS AUKŠTIS IR ATSPARUMAS VĖJUI

DJI Mini 2 maksimalus aukštis virš jūros lygio didenis lyginant su DJI Mini SE. Mini SE gali pakilti iš 3000 metrų virš jūros lygio, o Mini 2 gali pakilti iš 4000 metrų virš jūros lygio. Tačiau Mini SE bepilotis orlaivis turi identišką pasipriešinimą vėjui kaip ir Mini 2. Abu modeliai geba atlaikyti 5 lygio vėją iki 37,8 km/val.

DJI Mini 2 drono galimybes

SKRYDŽIO LAIKAS

DJI Mini SE turi atnaujintą pirmtakio Mavic Mini drono bateriją, leidžiančią idealiomis sąlygomis skristi dronu iki 30 minučių pilnai įkrauta baterija. DJI Mini 2 skrydžio laikas yra iki 31 minutės, o tai nėra labai didelis skirtumas. Abu DJI dronai yra turi pakankamai ilgą skrydžio laiką, kad spėtumėte užfiksuoti nuotabius vaizdus.

SAUGOS YPATYBĖS

DJI Mavic Mini 2 ir DJI Mini SE turi keletą išmaniųjų funkcijų, kurios padidina jūsų skrydžio saugumą ir padeda pradedantiesiems pilotams pirmą kartą valdyti droną. Išmanusis grįžimas į namus (RTH) yra naudinga saugos funkcija, kurią turi abu DJI modeliai. Dingus ryšiui, automatiškai įsijungia apsaugine sistema RTH ir dronas autonomiškai grįžta į lokaciją iš kurios pakilote.

TIESIOGINIS ATSISIUNTIMAS IR MOMENTINIS REDAGAVIMAS

Yra keletas Mini 2 funkcijų, kurios labai palengvina failų atsisiuntimą ir redagavimą. Naudodami „QuickTransfer“ galite automatiškai atsisiųsti ir sinchronizuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus, tiesiog turėdami Mini 2 droną šalia. Ši funkcija leidžia atsisiųsti ir sinchronizuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus net 20 MB/s greičiu, kai naudojama 5,8 GHz dažnių juosta, ir 6 MB/s, kai naudojama 2,4 GHz dažnių juosta. Momentinio redagavimo funkcija leidžia apkarpyti filmuotą medžiagą, kaip tik norite, tiksliai pasirinkdami, ką norite redaguoti ir atsisiųsti, o likusią dalį ištrinti. Tai optimizuoja saugyklą ir gali padėti supaprastinti redagavimo procesą.

Nors Mini SE trūksta šių dviejų funkcijų, abu dronai leidžia naudoti „DJI Fly“ programėlės redaktorių rinkinį, kad galėtumėte redaguoti ir pritaikyti šablonus savo nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Juose yra įvairių įdomių šablonų, garsų ir efektų, kuriuos galite pasirinkti programoje.

QUICKSHOT REŽIMAI

Kiekvienas, kuris yra DJI mikro dronų gerbėjas, džiaugsis sužinojęs, kad tiek DJI Mavic Mini 2, tiek DJI Mavic Mini SE turi tuos pačius kinematografinius QuickShot režimus, kurie padeda atlikti sudėtingus oro manevrus vienu mygtuko paspaudimu. Tai gali padėti jums užfiksuoti nuostabius kadrus.

VALDYMO PULTAS

DJI Mini 2 pultas turi itin patogų atnaujintą valdymo pulto dizainą, tuo tarpu Mini SE išlikes senasis valdymo pulto dizainas, kuris taip pat yra patogus ir šiek tiek mažesnis.

PASIRINKIMAS TARP DJI MINI SE IR DJI MINI 2

DJI Mini 2 ir DJI Mini SE yra pakankamai skirtingi, bet tuo pačiu labai panašūs. Nors jie abu yra labai mažo dydžio dronai su galingomis kameromis ir įspūdingu atsparumu vėjui, Mini 2 dronas lenkia Mini SE droną savo galimybėmis. DJI Mini 2 turi didesnį skrydžio atstumą ir didesnė vaizdo raiška, todėl jis vertas papildomos kainos. Tačiau Mini SE dronas vargu ar labai nusileidžia savo parametrais.

Apibendrinant Mini SE yra puikus kainos ir kokybės santykis norint pradėti skraidyti su dronu. Tačiau iš patirties sakome, kad vaizdo perdavimo atstumas yra labai svarbus kriterijus renkantis droną, tai padeda užtikrinti nenutrūkstamą ryšį, tad šiuo atvėju rekomenduojame rinktis DJI Mini 2 droną.

  • DJI MINI 2 Dronas DJI MINI 2 Dronas

    DJI Mini 2 Dronas

    459 
  • DJI MINI 2 flymore combo Dronas DJI MINI 2 Dronas

    DJI Mini 2 Fly More Combo Dronas

    599 

Kitos naujienos Žiūrėti visus

DJI mavic serijos dronų palyginimas

DJI Mavic serijos dronai: kurį pasirinkti?

DJI Mavic dronų serija siūlo įdomių funkcijų ir smagių skraidymo režimų tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems bepiločių orlaivių pilotams. Nesvarbu, ar lyginate Mavic 2 Pro ir Mavic 2 Zoom, Mavic Air 2 ir MINI 2, ar Mavic Air 2 ir Mavic 2 ...

DJI Matrice 30 Basic Combo Dronas

DJI Matrice M30 dronas – naujasis enterprise modelis

Siekiant užtikrinti reikiamas naujojo DJI M30 industrinio drono savybes ir galimybes, gamintojas DJI daugelį metų glaudžiai bendravo su visuomenės saugumo komandomis ir infrastruktūros tikrinimo komandomis. Šis dronas sukurtas surinkus tūkstančiu...

dji dronu draudimas

Kodėl verta įsigyti DJI Care Refresh draudimą?

Daugelis perkant droną ar kitą DJI prekę nepagalvoja apie sudaužymo riziką ir kaip ištiesų paprasta sudaužyti droną. Dažniausios pradedančiųjų ir netgi pažengusių profesionalų klaidos gali būti dėl įvairių priežasčių. Vieni neįvertina drono galim...