DJI Mini 4 Pro ir Mini 3 Pro – kuo jie skiriasi?

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) dronas

Sparčiai technologijoms tobulėjant, dronų pasaulis padarė nepaprastą pažangą. DJI , žinomas pramonės pavadinimas, yra šios evoliucijos priešakyje. DJI yra žinomas dėl to, kad gamina pažangius bepiločius orlaivius, skirtus įvairiems naudotojams – nuo ​​pradedančiųjų iki profesionalų. Šiame palyginime nuodugniai apžvelgsime ir palyginsime du Mini serijos DJI dronus puikiai tinkančius pradedanatiesiems: DJI Mini 3 Pro ir DJI Mini 4 Pro .

Vaizdo kokybė: kur vyksta magija

Kalbant apie dronus, kameros galimybės dažnai yra vienas svarbiausių veiksnių, turintis įtakos apsisprendimui įsigyti droną. Tiek DJI Mini 3 Pro, tiek DJI Mini 4 Pro šiuo atžvilgiu yra puikūs, tačiau skiriasi jų filmavimo galimybės, kurios tinka įvairiems fotografijos ir vaizdo įrašų entuziastams.


DJI Mini 4 ProDJI Mini 3 Pro
Mini 4 ProDJI Mini 3 pro
KainaNuo 799 EURNuo 829 EUR
Matmenys (IxPxH)148×94×64 mm Sulankstytas
298×373×101 mm Išskleistas
145×90×62 mm Sulankstytas
251×362×70 mm Išskleistas
Svoris<249 g<249 g
Vaizdo jutiklio dydis1/1,3 colio1/1,3 colio
Maksimali nuotraukų raiška48 MP48 MP
Maksimali vaizdo raiška4K/100 kadrų per sekundę4K/60 kadrų per sekundę
Vaizdo perdavimasO4 20 km 1080p 60 kadrų per sekundęO3 12 km 1080p 30 kadrų per sekundę
Kliūčių aptikimo sistemaĮvairiakryptisPirmyn, Atgal ir Žemyn nukreipti matymo jutikliai
Maksimalus skrydžio greitis57,6 km/h (S režimas)57,6 km/h (S režimas)
Maksimalus skrydžio laikas34 minutės su išmaniuoju skrydžio akumuliatoriumi.34 minutės su išmaniuoju skrydžio akumuliatoriumi.
Maksimalus atsparumas vėjui38,5 km/val37,8 km/val
Vidinė atmintis2 GBNėra

DJI Mini 3 Pro: kompaktiška galia

DJI Mini 3 Pro turi 1/1,3 colio CMOS jutiklį, galintį filmuoti 4K HDR vaizdo įrašus ir fiksuoti 48 MP RAW nuotraukas. Šis jutiklis turi f/1.7 diafragmą, todėl jis idealiai tinka prasto apšvietimo sąlygomis. Be to, jis suteikia galimybę lanksčiai filmuoti 1080p/120 kadrų per sekundę sulėtintus vaizdo įrašus, suteikiant kūrybingų galimybių filmuoti stulbinamą filmuotą medžiagą.

DJI Mini 4 Pro: aukštesnio lygio filmavimas

DJI Mini 4 Pro žengia dar žingsnį į priekį su savo 1/1,3 colio CMOS jutikliu, perteikiančiu 4K/60 kadrų per sekundę HDR vaizdo įrašą ir 4K/100 kadrų per sekundę vaizdo įrašą, kad sukurtumėte neįtikėtinus sulėtintus vaizdus. Be to, jis palaiko 10 bitų D-Log M ir HLG spalvų profilius, suteikdamas pažangias spalvų klasifikavimo parinktis profesionalams. Mini 4 Pro taip pat turi 48 MP RAW nuotraukas ir naujos kartos „SmartPhoto“ funkciją, sujungiantį HDR vaizdą ir scenos atpažinimą, kad būtų sukurtos nuostabios nuotraukos.

Apibendrinant galima pasakyti, kad abu dronai siūlo išskirtinę vaizdo kokybę, tačiau DJI Mini 4 Pro dronas yra pasirinkimas profesionalams ir pažengusiems vartotojams, kurie reikalauja geriausio vaizdo našumo.KLIŪČIŲ APTIKIMAS IR SAUGA

Saugumas yra svarbiausias skrendant bepiločiais orlaiviais, o kliūčių aptikimo technologija atlieka svarbų vaidmenį užkertant kelią susidūrimams. Čia atidžiau pažvelkime, kaip du dronai susidoroja su šiuo svarbiu aspektu.

DJI Mini 4 Pro aprasymas

DJI Mini 3 Pro: trijų krypčių kliūčių jutimas

DJI Mini 3 Pro turi trikryptį kliūčių aptikimą su į priekį, atgal ir žemyn nukreiptais dvigubo matymo jutikliais.

Ši išsami sąranka siūlo platesnį jutimo diapazoną ir yra papildyta pažangiosiomis pilotų pagalbos sistemomis (APAS 4.0), kuri aptinka objektus realiu laiku ir padeda dronui išvengti kliūčių. Tai neabejotinai patikimas pasirinkimas saugiems skrydžiams.


DJI Mini 4 Pro: įvairiakryptis kliūčių jutiklis

DJI Mini 4 Pro perkelia kliūčių aptikimą į kitą lygį su įvairiakrypčiais jutikliais. Jame yra keturi plataus kampo matymo jutikliai ir pora žemyn nukreiptų matymo jutiklių, užtikrinančių visapusišką kliūčių aptikimą iš visų pusių.

Mini 4 Pro APAS technologija užtikrina automatinį stabdymą ir kliūčių apskridimą, padidindama saugumą skrydžio metu. Dėl šio plataus saugos funkcijų rinkinio Mini 4 Pro yra idealus pasirinkimas tiems, kurie teikia pirmenybę saugumui sudėtingose ​​skraidymo aplinkose.


KAMEROS PRIARTINIMAS

Abu dronai siūlo skaitmeninio priartinimo galimybes, leidžiančias priartėti prie objekto fiziškai nejudinant drono. Pažiūrėkime, kaip jie palyginami šiuo aspektu:

DJI Mini 3 Pro: iki 4 kartų skaitmeninis priartinimas

DJI Mini 3 Pro suteikia iki 4 kartų skaitmeninį priartinimą tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams, todėl galite lanksčiai tiksliai fiksuoti tolimus objektus. Tai vertinga savybė fotografuojant įvairius scenarijus.

DJI Mini 4 Pro: iki 2 kartų padidinkite nuotraukas, iki 4 kartų padidinkite vaizdo įrašus

Mini 4 Pro siūlo iki 2 kartų skaitmeninį priartinimą nuotraukoms ir iki 4 kartų skaitmeninį vaizdo įrašų priartinimą. Ši papildoma mastelio keitimo galimybė vaizdo režimu suteikia daugiau lankstumo tiksliai fiksuojant tolimus objektus. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, Mini 4 Pro drono priartinimo galimybė yra naudinga funkcija.


VAIZDO PERDAVIMAS

Patikima vaizdo perdavimo sistema yra būtina norint maloniai ir sėkmingai skraidyti bepiločiu orlaiviu. Štai kaip du dronai palyginami šiuo aspektu:

DJI Mini 3 Pro: DJI O3 vaizdo perdavimas

DJI Mini 3 Pro turi DJI O3 vaizdo perdavimo sistemą, kuri užtikrina tiesioginį 1080p/30 kadrų per sekundę srautą iki 12 km atstumu. Ši sąranka užtikrina, kad turėtumėte aiškų ir jautrų drono aplinkos vaizdą, net kai jis yra dideliu atstumu. DJI Mini 3 Pro naudoja DJI RC ir RC-N1. DJI RC turi įmontuotą ekraną ir planšetinį kompiuterį, todėl nereikia naudotis išmaniuoju telefonu.

DJI Mini 4 Pro aprasymas

DJI Mini 4 Pro: DJI O4 vaizdo perdavimas

Mini 4 Pro perkelia vaizdo perdavimą į kitą lygį su DJI O4 sistema, siūlanti tiesioginį 1080p/60 kadrų per sekundę srautą iki 20 km atstumu. Šis išplėstas diapazonas pagerina valdymą ir vizualinį potyrį, net kai dronas yra toliau nuo nuotolinio valdymo pulto. Nesvarbu, ar fiksuojate kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius, ar stebite greitai judančius objektus, Mini 4 Pro vaizdo perdavimo sistema užtikrina, kad veiksmo vaizdas būtų aiškus. Mini 4 Pro galite įsigyti su DJI RC2 ir su RC-N2 valdymo pultu. Panašiai kaip DJI RC, RC2 taip pat turi įmontuotą ekraną ir planšetinį kompiuterį bei išorines antenas, kad būtų galima profesionaliau skristi.


SULĖTINTAS VAIZDO ĮRAŠAS

Sulėtintas vaizdo įrašas yra nuostabus įrankis, leidžiantis užfiksuoti gražius kadrus ir patobulinti medžiagą montuojant per programinę įrangą – tai suteikia daugiau lankstumo kurėjams. Nors tiek „

DJI Mini 3 Pro, tiek DJI Mini 4 Pro siūlo įspūdingas sulėtinimo galimybes, yra skirtumų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

DJI Mini 3 Pro: 1080p/120fps

DJI Mini 3 Pro leidžia filmuoti 1080p raiška iki 120 kadrų per sekundę (fps). Tai reiškia, kad galite sulėtinti filmuotą medžiagą iki penktadalio pradinio greičio, išlaikydami aukštos raiškos kokybę. Jis puikiai tinka fiksuoti sklandžias ir dramatiškus sulėtintus kadrus, nesvarbu, ar filmuojate tekantį upelį, ar greitai judantį objektą.

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro: 4K/100 kadrų per sekundę

DJI Mini 4 Pro atveju galite filmuoti 4K raiška iki 100 kadrų per sekundę (fps). Tai suteikia dar daugiau detalumo jūsų sulėtintai filmuotai medžiagai. Galimybė filmuoti 4K raiška dideliu kadrų dažniu suteikia daugiau lankstumo atliekant post-produkciją, todėl gaunami išskirtinai sklandūs ir ryškūs sulėtinto vaizdo efektai.

Abu dronai siūlo sulėtinto vaizdo įrašymo galimybes, tačiau DJI Mini 4 Pro stebina su kito lygio 4K sulėtintu įrašymu 100 kadrų per sekundę greičiu. Jei pirmenybę teikiate sulėtintam turiniui, Mini 4 Pro yra idealus pasirinkimas.išmanūs režimai – „MasterShots“, „QuickShots“ ir kiti.

Tiek DJI Mini 3 Pro, tiek DJI Mini 4 Pro dronai pakelia kūrybiškumą į kitą lygį, nes palaiko pažangią „MasterShots“ funkciją. Šie išmanieji skrydžio režimai automatizuoja kinematografinių kadrų sekos fiksavimą, todėl profesionalios kokybės vaizdo įrašus kurti dar lengviau. Nesvarbu ar esate pradedantysis, ar patyręs filmuotojas, įvertinsite, kaip lengvai galite užfiksuoti dinamiškus ir nuostabius kadrus vienu mygtuko paspaudimu. Su MasterShots dangus yra jūsų drobė kinematografiniam pasakojimui, suteikiant abiejų dronų naudotojams daugybę kūrybinių galimybių.


DJI Mini 3 Pro: ActiveTrack 4.0

DJI Mini 3 Pro yra aprūpintas ActiveTrack 4.0, kuris siūlo tris galingus sekimo režimus:

  1. ActiveTrack: Šis režimas leidžia dronui savarankiškai sekti judantį objektą ir išlaikyti jį kadre net keičiant greitį ir kryptį. Puikiai tinka fiksuoti dinamines veiksmų sekas.
  2. „Spotlight“: „Spotlight“ režimas leidžia užfiksuoti objektą, kol dronas skrenda savarankiškai, išlaikant objektą sufokusuotą, nesvarbu, kaip dronas juda. Tai puikiai tinka dramatiškiems stebėjimo kadrams.
  3. Lankytina vieta: šiuo režimu pasirenkate objektą arba objektą, o dronas skries aplink jį ir fiksuos žavingus apskritus kadrus.

DJI Mini 4 Pro: ActiveTrack 360°

DJI Mini 4 Pro pristato „ActiveTrack 360°“ – patobulintą „ActiveTrack“ versiją, kuri prideda naują objekto stebėjimo dimensiją. Naudodami „ActiveTrack 360°“ galite dar labiau valdyti objektų sekimą, todėl dronas gali sekti objektus iš visų pusių ir išvengti kliūčių.

Idealiai tinka fiksuoti objektus sudėtingoje aplinkoje.
Nors abu dronai siūlo „ActiveTrack“ režimus, DJI Mini 4 Pro leidžia toliau sekti objektą su „ActiveTrack 360°“, suteikdamas patobulintas stebėjimo galimybes fiksuojant objektus iš visų pusių. Jei jums reikalingos pažangios stebėjimo funkcijos iš oro vaizdo įrašų, Mini 4 Pro ActiveTrack 360° yra vertinga funkcija.


Dizainas ir transportavimo galimybės: kompaktiškas ir patogus

Tiek DJI Mini 3 Pro, tiek Mini 4 Pro laikosi tų pačių dizaino principų ir siūlo lengvus ir nešiojamus dronus, sveriančius mažiau nei 249 gramus. Dėl kompaktiško ir sulankstomo dizaino juos lengva nešiotis ir daugelyje regionų jiems nereikia laikyti licencijų skrydžiams vykdyti. Plačiau apie dronų taisykles.

Šis dizainas tinka pradedantiesiems ir profesionalams, kuriems reikia patikimo ir patogaus drono įvairiems scenarijams. Nesvarbu, ar keliaujate į atokią vietą, ar keliaujate filmuoti iš oro, ar tiesiog tyrinėjate savo kūrybiškumą vietinėje vietovėje, šie dronai yra idealūs palydovai.

Priedai, kurie pagerins jūsų drono patirtį

Abu dronai gali būti patobulinti praktiškais priedais, leidžiančiais išnaudoti visas drono galimybes. Išnagrinėkime kai kuriuos šių dronų priedus:


DJI Mini 3 Pro dvipusė įkrovimo stotelė

Šis praktiškas priedas gali laikyti ir maitinti tris baterijas iš eilės, todėl tai yra patogus sprendimas prireikus įkrauti droną, nuotolinio valdymo pultą, išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius. Tai universalus įrankis tiems, kurie nori išlikti energingi kelyje.

lighter

DJI Mini 4 Pro plataus kampo objektyvas

Užfiksuokite plačius kraštovaizdžius su itin plačiu 100° matymo lauku. Šis priedas puikiai tinka fiksuoti plačius vaizdus, ​​nesvarbu, ar fotografuojate vaizdingus kraštovaizdžius, ar miesto miesto peizažus.

DJI Mini 4 Pro ND filtrų rinkinys (ND16/64/256)

Prisitaikykite prie įvairių apšvietimo sąlygų naudodami šiuos filtrus ir užtikrinkite, kad visada būsite pasiruošę užfiksuoti tobulą kadrą. Nesvarbu, ar tai būtų ryški saulėta diena, ar šiek tiek apsiniaukęs dangus, šie filtrai suteikia lankstumo valdyti ekspoziciją ir pasiekti norimą filmuotos medžiagos kokybę.


DJI Mini 4 Pro 360° propelerio apsauga

Saugumas yra svarbiausias prioritetas, o šios propelerių apsaugos sukurtos taip, kad užtikrintų visišką aprėptį, užtikrinant skrydžio saugumą paprastu ir efektyviu būdu. Juos lengva pritvirtinti ir nuimti, todėl jie yra vertingas apsaugos priedas skrydžio metu.

lighter


Kuris iš jų jums tinka?

Pasirinkimas tarp DJI Mini 3 Pro ir DJI Mini 4 Pro galiausiai priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių ir pageidavimų. Štai idealių kiekvieno drono scenarijų suskirstymas:

Pasirinkite DJI Mini 3 Pro, jei:

  • Esate entuziastas arba pradedantysis, ieškantis puikaus universalaus drono.
  • Pirmenybę teikiate vaizdo kokybei, ilgesniam baterijos veikimo laikui ir kliūčių aptikimui.
  • Jūsų tipiniams skrydžio scenarijus nereikalauja išplėstinio vaizdo perdavimo diapazono.

Pasirinkite DJI Mini 4 Pro, jei:

  • Esate profesionalas arba pažengęs vartotojas, kuriam reikia aukščiausio lygio našumo.
  • Jums reikia išskirtinės vaizdo kokybės, pažangaus kliūčių jutimo ir išplėsto vaizdo perdavimo diapazono.
  • Jūsų skrydžio scenarijus apima filmuotą medžiagą iš didelių atstumų arba sudėtingos aplinkos.

DJI Mini 3 Pro ir Mini 4 Pro yra puikūs dronai, kurių kiekvienas turi savo funkcijų ir privalumų. Įvertinę savo konkrečius poreikius ir kūrybinę viziją, galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų tikslus. Nesvarbu, ar esate fotografijos entuziastas, profesionalus filmuotojas, ar turinio iš oro kūrėjas, šie dronai tikrai pagerins jūsų galimybes ir suteiks naują požiūrį į pasaulį iš viršaus.

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmieji!

Spausdami „Prenumeruoti“, sutinkate, kad gausite el. laiškus iš Droneacademy

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių