Produkto kodas: CP.OS.00000146.01

DJI Pocket 2

Kaina: 369 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
Gražinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
369 
  • DJI Pocket 2 1 369 
Viso: 369 
Dėti į krepšelį Pristatymas per 1-2 d.d.

Lengvas ir kompaktiškas

Mažiausia, kada nors DJI sukurta kamera su 3 ašių stabilizavimu, kompaktiška ir išmani Osmo Pocket leidžia bet kokį epizodą nufilmuoti kinematiškai. Osmo Pocket suteikia galimybę pasidalinti savo gyvenimo momentais iš bet kur ir bet kada, per kelias sekundes.
dji pocket 2 stabilizatorius
DJI Osmo 2 stabilizacija

3-ašių mechaninis stabilizatorius

DJI Osmo Pocket kamera aprūpinta puikiu 3-ašių stabilizatoriumi, bei nauju algoritmu, kuris užtikrina ±0.005° valdymo tikslumą ir 120°/s maksimalų valdymo greitį Kameros išmatavimai: 38.4 x 28.6 x 36.9 mm Valdymo tikslumas: ±0.005°

Neįtikėtinai maža, tikrai sklandi

Osmo Pocket naudoja mažiausią DJI 3-ašių rankinį stabilizatorių. Realiu laiku tiksliai prisitaiko prie jūsų judesių, paversdami rankomis filmuotą auksinį saulėlydį ar jūsų vaiko pirmuosius žingsnius, filmo vertais kadrais.

Sukurtas galvojant apie išmanumą

Turėdamas prieigą prie keleto išmaniųjų funkcijų kaip “Active Track”, “Motionlapse” ir “Panorama”, Osmo Pocket leis atsiskleisti jūsų kūrybingumui, naudojant efektus, kurie yra neįmanomi naudojant išmaniuosius telefonus.
dji pocket 2 motionlapse
dji pocket 2 kamera

Neįtikėtinai galingos savybės

Osmo Pocket jūsų gyvenimo momentus transformuoja į stulbinančius vaizdus. 1/2.3 colio jutiklis, 80° matymo kampas (FOV) ir f/2.0 diafragma, leidžia fotografuoti 12 MP fotografijas, kuriose vieno pikselio dydis yra 1.55 µm, su neįtikėtinu detalumu ir filmuoti 4K/60 kps su 100Mbps duomenų srautu, kadrams vertiems dalintis visur. Sensorius: 1/2.3 Filmavimo raiška: 4K 60kps Pikselio dydis: 1.55 µm Veikimo laikas (su vienu įkrovimu): 140 min

Dizainas sukurtas naudoti viena ranka

Neslystanti ir prakaitui atspari smiltainio rankena suteikia patogų suėmimą. Integruotas liečiamas ekranas ir mygtukai leidžią greita valdymą viena ranka, pasirenkant rėžimus ir keičiant nustatymus, keliais prisilietimais.

Pažangūs nustatymai

Pro rėžime galite rankiniu būdu reguliuoti kameros parametrus ir koreguoti išlaikymą. Stiprios vaizdo fiksavimo galimybės leis fotografuoti RAW formato nuotraukas ir filmuoti D-Cinelike vaizdo įrašus, išlaikant sodrias detales ir suteikiant daugiau laisvės medžiagos koregavimui.
dji pocket 2 filmavimas
dji pocket 2 activetrack

ActiveTrack

Tiesiog spustelėkite ant objekto ir ActiveTrack automatiškai jį seks. O įjungus asmenukės rėžimą automatiškai įsijungia FaceTrack (veido sekimas) kad visada išliktumėte kadro centre.

FPV (Pirmojo asmens vaizdas)

Pirmojo asmens vaizdo rėžimas seka stabilizatoriaus orientaciją, kad sklandžiai nufilmuotų jaudinančius veiksmo kadrus.

3x3 Panorama

3x3 Panorama užfiksuos jūsų pasirinktą vaizdą su neįtikėtina raiška ir detalumu.

Motionlapse

Nuostabią dieną paverskite trumpu klipu, „Timelapse“ valandas paverčia sekundėmis, o „Motionlapse“ prideda sklandų kameros judėjimą, dramatiškam efektui.

Naktinis fotografavimas (NightShot)

Osmo Pocket automatiškai aptinka ir pašviesina prasto scenas su prastu apšvietimu. Taip pat galite nufotografuoti nuotraukas su 2-3s išlaikymu Pro rėžime nenaudojant trikojo.
dji pocket 2 timelaps
dji pocket 2 pirkti

Papasakokite naują istoriją

Pasakojimo „Story“ rėžimas kombinuoja iš anksto paruoštus filmavimo efektus ir kameros judesius, kad padėtų jums sukurti profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus, kada tik panorėsite. Specialiai sukurti filtrai ir garso takeliai padės unikaliai užbaigti jūsų kūrinį. Mimo tai jūsų kompanionas, leidžiantis nusitaikyti, filmuoti, koreguoti ir dalintis įspūdingais momentais.

DJI Mimo

DJI Osmo Pocket skirtas visiems turintiems ką parodyti ir papasakoti, būtent todėl buvo sukurta DJI Mimo. Ši speciali aplikacija, leis išplėsti savo fantaziją naudojant vaizdo koregavimo įrankius, ir atveria duris į bendruomenę kuri dar labiau paskatins jūsų kūrybą.

Plačios redagavimo galimybės

DJI Mimo buvo sukurtas įvairaus tipo vartotojams, kad padėtų jiems patobulinti, jų kuriamą turinį, profesionaliu prisilietimu. „My Story“ leidžia nustatyti kuriamo filmuko nuotaiką naudojantis šablonais, filtrais, muzika ir vandens ženklais, vienu prisilietimu.
DJI Osmo pocket 2 mimo app
 
YouTube video
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių