DJI Stabilizatoriai ir kameros

Produktai
  • DJI Osmo Mobile
  • Veiksmo kameros
  • DJI Ronin
  • DJI Zenmuse
Aksesuarai
  • DJI Stabilizatoriai ir kameros
  • Aksesuarai
Rūšiuoti pagal:
Rasta 136 prekė

Stabilizatoriai – tai naujos kartos priedas telefonams, fotoaparatams ar veiksmo kameroms. Aksesuarų paskirtis – kad užfiksuoti vaizdai būtų itin stabilūs ir malonūs akiai. Vaizdas išlieka pastovus net vaikštant, bėgiojant, važiuojant dviračiu ar vairuojant. Dėl įvairių stabilizatoriaus funkcijų galite mėgautis nuostabiais kadrais.

Stabilizatoriai telefonams ir kameroms

Telefono stabilizatoriai: paprastai yra tokie kompaktiški, kad beveik tilptų kišenėje. Mobiliųjų telefonų stabilizatoriai yra vienas populiariausių mobiliųjų telefonų priedų šiandien, skirtas fiksuoti atostogų prisiminimus ir užsiimti mėgėjiška fotografija. Naujausias mobilaus telefono stabilizatorius šiuo metu yra DJI Osmo Mobile 6. Įrenginys palengvina darbą, saugo telefonus, patogiau filmuoja ir turi aukštesnės kokybės vaizdo įrašą. Papildomos funkcijos, pvz., išorinis krovimas, leidžia įkrauti telefoną per stabilizatorių.
Kameros stabilizatorius: tai neprilygstamas sprendimas kinematografijai. Kiekvienas dizaino elementas ir funkcija yra sukurti taip, kad užtikrintų visišką vaizdo stabilizavimą. Pažangiausi kameros stabilizatoriai šiuo metu yra DJI Ronin RS3 – tai privaloma turėti bet kuriam profesionaliam filmuotojui. Stabilizatoriai dažniausiai yra suderinami su dauguma rinkoje esančių fotoaparatų. Įvairūs režimai leidžia gauti geresnę vaizdo kokybę.

DJI Osmo stabilizatoriai

DJI Osmo prekių kategorijoje rasite tiek stabilizatorius telefonui, kurie leis užtikrinti vientisą filmavimą su 3 ašių stabilizavimo sistema, tiek įprastas veiksmo kameras ir jiems skirtus priedus. Kompaktiškai sulankstomos Osmo stabilizabimo sistemos puikiai tinka mėgstantiems keliauti ir kartu turėti aukštos kokybės DJI produktus kadrams užfiksuoti.

Veiksmo kamera

Naujausias DJI produktas veiksmo kamerų segmente – DJI Action 4. Tai naujos kartos veiksmo kamera su neribotomis galimybėmis. Tai mažo dydžio kamera su aukštos raiškos filmavimo galimybėmis. Mini kamera turi galimybę prisitvirtinti prie įvairių paviršių, įvairiais kampais, kad paįvairintumėte filmavimo kadrus ir išgautumėte stulbinančią vaizdo medžiagą.

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių