Naujasis DJI Air 2S dronas: pagrindiniai atnaujinimai

Garsiai nuskambėjęs DJI Mavic Air 2S drono pristatymas dronų pilotų gretose neliko nepastebėtas. Netgi atvirkščiai – sualukė didelio dėmesio ir susidomėjimo. DJI Air 2S dronas yra DJI Mavic Air 2 gaminio patobulintas gaminys, pristatytas plačiajai rinkai 2021 metais balandžio 15 dieną.

DJI Air 2S drono kaina prasideda nuo 999 Eur., tačiau verta paminėti, jog šiame atnaujintame modelyje puikuojasi 1 colio kameros sensorius, kuris geba filmuoti 5k raiška, yra integruota dirbtinio intelekto išmanioji filmavimo sistema, kuri leidžia išgauti įspūdingus vaizdus vienu paspaudimu.

DJI Mavic Air 2S dronas 2

DJI Air 2s atnaujinimai

DJI Air 2S 31 minutės maksimalus skrydžio laikas ir keturių krypčių kryptingi kliūčių jutikliai leidžia drono pilotui sutelkti dėmesį į kadrą, o drono saugos sistemos įspėja, kai kliūtys artėja. Įdiegta APAS 4.0 yra labiausiai pažengusi DJI autopiloto sistema lyginant su senesniais DJI dronų modeliais, tai leidžia dronui autonomiškai apskristi kliūtis ir išvengti susidurimų. 

O3, tai trečioji ir naujausia DJI OcuSync vaizdo perdavimo sistema įdiegta į šį nešiojamąjį, sulankstomą droną, kuri suteikia patikimiausią bepiločių orlaivių perdavimo technologiją, kad vartotojams būtų užtikrintas stabilus ir nenutrūkstamas vaizdo perdavimas. 

Atnaujintame FocusTrack režime yra daugybė užprogramuotų režimų, tokių kaip „Spotlight 2.0“, „ActiveTrack 4.0“ ir „Point of Interest 3.0“, kurie lengvai padeda išgauti itin profesionalius kadrus.

Kameros galimybės

Išplėskite savo kūrybinę viziją ir užfiksuokite aukštos kokybės filmuotą medžiagą naudodami naują vieno colio jutiklį, galintį fotografuoti 20 megapikselių geba, ​​5,4K vaizdo įrašą 30 kadrų per sekundę arba 4K 60 kadrų per sekundę ir 150 Mbps greičiu. 

Vieno colio jutiklis yra didesnis nei originalaus DJI Mavic Air 2 jutiklis ir siūlo didesnį 2,4 μm pikselių dydį, užfiksuodamas daugiau informacijos ir detalių, kad būtų geresnės nuotraukos ir vaizdo įrašai. Priartėkite prie objekto nejudindami drono naudodami naują skaitmeninį priartinimą, palaikantį 4X priartinimą esant 4K 30 kadrų per sekundę, 6 kartų priartinimą prie 2,7 K 30 kadrų per sekundę, 4 kartų priartinimą prie 2,7 K 60 kadrų per sekundę, 4X priartinimą prie 2,7 K 60 kadrų per sekundę, 6X 1080P 60 kadrų per sekundę ir 8X 1080P 30 kadrų per sekundę greičio. 

Garsusis DJI trijų ašių mechaninis kameros stabilizatorius užtikrina profesionalios kokybės ir sklandžią filmuotą medžiagą, taip pat drono viduje įdiegta 8 GB vidinė atmintis. Vartotojai gali pasirinkti įrašyti H264 arba H265, atsižvelgdami į vaizdo detalių ir atminties talpos nuostatas, taip pat gali pasirinkti iš trijų vaizdo spalvų profilių.

DJI Air 2S dronas-droneacademy.lt

Saugūs skrydžiai

DJI Air 2S naudoja keturias aukštos kokybės antenas ir naujausią DJI patentuotos OcuSync perdavimo technologijos versiją – O3, kad užtikrintų stabilų vaizdo perdavimą iki 12 km atstumu. 31 minutė skrydžio suteikia glaimybę drono pilotams daugiau laiko užfiksuoti vizualiai patrauklią medžiagą, o keturių krypčių sensoriai padeda sumažinti susidūrimo riziką.

DJI Air 2S naudoja naujausią ir pažangiausią pažangiosios pilotų pagalbos sistemos (APAS) 4.0 versiją, kuri leidžia dronui autonomiškai ir sklandžiai laviruoti aplink, po ir per kliūtis. Skrendant įprastu greičiu, naujai patobulintas APAS 4.0 siūlo platesnį sensorių regėjimo lauką, kurios padės apskristi kliūtis, lygininat su ankstesnėmis šios sistemos versijomis.  

Kaip ir naujausiuose DJI bepiločių orlaivių modeliuose, DJI Air 2S sistema AirSense įspėja netoliese esančių dronų pilotus, perduodančius ADS-B signalus, todėl droną galima greitai perkelti į saugesnę vietą. Kitos standartinės DJI Air 2S saugos funkcijos apima patobulintą grįžimo į namus (RTH) funkciją, kuri gali sugrąžinti droną į jo paleidimo tašką, jei jis praranda ryšį su valdikliu arba pasiekia kritiškai žemą akumuliatoriaus įkrovos lygį, o „GEO 2.0“ geofondavimo sistema pataria pilotams jautriose vietose ir padeda jiems automatiškai atsiriboti nuo didelės rizikos zonų, tokių kaip: oro uostai. DJI Air 2S naudoja naujausią DJI Fly programos versiją, kurioje pateikiama daugybė edukacinės informacijos ir pamokymų, kaip pradėti valdyti droną.

 • DJI Mavic Air 2 S dronas

  DJI Mavic Air 2S dronas + 🎁

  999 
  Į KREPŠELĮ
 • Akcija! DJI Mavic Air 2 S Fly more combo dronas

  DJI Mavic Air 2S Fly More Combo + 🎁

  1039 
  Į KREPŠELĮ

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmieji!

Spausdami „Prenumeruoti“, sutinkate, kad gausite el. laiškus iš Droneacademy

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių