DJI Agras T30 ir T10 ūkio agrodronai: kuo jie skiriasi?

Tikslioji žemdirbystė – tai ūkininkavimo praktika, kuriai naudojamos technologijos optimizuoti augalininkystę ir padidinti derlių. Pastaraisiais metais dronai tapo populiaria tiksliojo žemės ūkio priemone, leidžiančia ūkininkams rinkti duomenis ir stebėti savo pasėlius efektyviau ir ekonomiškiau. DJI Agras T30 yra vienas naujausių dronų, sukurtų specialiai tiksliam žemės ūkiui.

DJI Agras T30 yra komercinis agrodronas, skirtas tiksliam žemės ūkiui. Didžiausia 30 kg naudingoji apkrova „Agras T30“ gali gabenti didelius pesticidų, trąšų ir kitų žemės ūkio reikmenų kiekius, todėl tai yra esminis šiuolaikinio ūkininkavimo įrankis.

Tiksliojo žemdirbystės koncepcija atsirado 1990 m., kai technologijų pažanga leido ūkininkams rinkti ir analizuoti duomenis apie savo pasėlius realiuoju laiku. Nuo tada tikslusis žemės ūkis tapo svarbia šiuolaikinio ūkininkavimo praktika, padedančia ūkininkams optimizuoti augalininkystę, sumažinti atliekas ir padidinti derlių.

Tiksliojo žemės ūkio svarbos šiuolaikiniame ūkininkavime negalima pervertinti. Manoma, kad iki 2050 m. pasaulio gyventojų skaičius pasieks 9 milijardus, todėl maisto paklausa labai padidės. Tikslusis žemės ūkis yra vienas iš efektyviausių būdų patenkinti šį poreikį, leidžiantis ūkininkams išgauti daugiau maisto naudojant mažiau išteklių. Naudodami bepiločius orlaivius, tokius kaip DJI Agras T30 , ūkininkai gali padidinti efektyvumą ir sumažinti išlaidas, todėl tikslusis žemės ūkis yra esminė tvaraus ūkininkavimo praktika.

DJI Agras T30 ir T10 dronai žemės ūkiui

DJI Agras T30 agrodronas

T10 buvo išleisti daugiau nei 100 pasaulio šalių. Tuo tarpu DJI vien šiais metais po laipsniško išleidimo visame pasaulyje pardavė daugiau nei 50 000 Agras dronų. Puiki galimybė jums, nes šiuos dronus galite išbandyti jau ir Lietuvoje. DJI Agras T10 ir T30 dronų apžvalga bei palyginimas: kuo jie skiriasi?

DJI Agras T30 ir T10 savybės

DJI Agras yra vieni iš žinomiausių dronų gamintojų. Ūkininkų pamėgti dronai yra DJI Agras T10 ir T30. Praėjusių metų pabaigoje Kinijoje išleisti DJI žemės ūkio dronai Agras T10 ir

DJI Agras T30 yra komerciniai agro dronai, sukurti specialiai tiksliąjam žemės ūkiui. 

Tvirtas, vandeniui atsparus dizainas. Matmenys yra 1 563 mm x 1 563 mm x 725 mm, o svoris – 19,5 kg (be baterijų). Agras T30 didžiausias kilimo svoris yra 43,5 kg, o maksimali keliamoji galia – 30 kg.

Agras T30 agrodronas yra aprūpintas pažangiais sensoriais ir vaizdo perdavimo technologija, įskaitant didelės raiškos kamerą ir RTK padėties nustatymo sistemą, kuri leidžia itin tiksliai nustatyti padėtį. Dronas taip pat gali gabenti skirtingas talpas: leidžiančias efektyviai tręšti, purkšti pesticidus ir atskirą talpą sėti. Agras T30 turi 16 purkštukų, kurių purškimo plotis siekia iki 9 metrų ir per valandą gali išpurkšti net iki 16 hektarų ploto.

Kitos įdiegtos naudingos DJI Agras T30 technologijos, tai kliūčių aptikimo ir vengimo sistemą, leidžiančią dronui saugiai aptikti ir apskristi kliūtis aplink, ir skrydžių planavimo programinę įrangą, leidžiančią ūkininkams iš anksto planuoti savo misijas ir lengvai jas vykdyti – DJI Smart Agriculture Cloud Platform.

Lyginant su kitais DJI Agras modeliais, Agras T30 yra pažangiausias ir pajėgiausias Agras serijos dronas. Jis turi ilgesnį skrydžio laiką, didesnę maksimalią naudingąją apkrovą ir pažangesnius jutiklius bei vaizdo perdavimo technologijas nei kiti DJI Agras serijos modeliai. Agras T30 taip pat pasižymi didesniu tikslumu.

Kai tuo tarpu mažesnioji versija DJI Agras T10 agrodronas, turi tik 8 litrų talpą purškimui ir 12 litrų talpą barstymui ir per valandą gali aptarauti tik iki 6 hektarų per valandą.

dji agras t30 ir t10 agrodronai

DJI Agras yra vieni iš žinomiausių dronų gamintojų. Ūkininkų pamėgti dronai yra DJI Agras T10 ir T30. Praėjusių metų pabaigoje Kinijoje išleisti DJI žemės ūkio dronai Agras T30 ir T10 buvo išleisti daugiau nei 100 pasaulio šalių. Tuo tarpu DJI vien šiais metais po laipsniško išleidimo visame pasaulyje pardavė daugiau nei 50 000 Agras dronų. Puiki galimybė jums, nes šiuos dronus galite išbandyti jau ir Lietuvoje. DJI Agras T10 ir T30 dronų apžvalga bei palyginimas: kuo jie skiriasi? Gal tai tik produktų pavadinimai, kurie nieko nereiškia?

Ar dronai saugūs dirbant žemės ūkyje ir už jo ribų?

dji agras t30 kliuciu sensoriai

Dronų kūrėjas teigia, kad pagrindiniams komponentams pritaikė tris apsaugos sluoksnius, siekdamas užtikrinti, kad nuolatinis skystųjų trąšų naudojimas, dulkių ir korozijos poveikis dronui nepakenks. Tiek T30, tiek T10 agrodronai turi IP67 reitingą (be baterijų). Agras turi sferinę radaro sistemą, užtikrinančią saugumą. Tai reiškia, kad dronas gali skenuoti aplinką ir išvengti kliūčių bet kokioje aplinkoje ir bet kokiomis oro sąlygomis, nepaisant dulkių ir šviesos. Kalbant apie ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą, verta paminėti, kad DJI Agras drone naudojama naujai sukurta išmanioji baterija, kuri gali garantuoti 1000 įkrovimų arba vienerius metus. 

dji agras t30 zemelapis

Bet tai dar ne viskas. Drone įrengta kliūčių vengimo sistema ir prisitaikanti skrydžio funkcija, siekiant pagerinti saugumą skrydžio metu. Siekiant didesnio patikimumo, drone sumontuotos dvigubos FPV kameros, užtikrinančios aiškų vaizdą priekyje ir gale. Be to, įrengtas apšvietimas pagerina drono naktinio matymo galimybes, todėl galima produktyviai dirbti ir naktimis.  

Apibendrinimas

Apibendrinant galima pasakyti, kad DJI Agras T30 yra aukščiausios klasės agrodronas, sukurtas tiksliam žemės ūkiui, su pažangiomis funkcijomis ir technologijomis, todėl jis yra idealus įrankis ūkininkavimo operacijoms atlikti. Dėl galimybės skraidinti ir purkšti didelius kiekius skysčių, kartu su dideliu tikslumu ir efektyvumu, jis yra galingas ir neįkainojamas prietaisas šiuolaikinei žemės ūkio praktikai.

Tikslusis žemės ūkis yra būtinas tvariai ūkininkavimo praktikai, nes jis leidžia ūkininkams optimizuoti išteklių naudojimą ir sumažinti jų poveikį aplinkai. Bepiločių orlaivių naudojimas tiksliajame žemės ūkyje yra ypač svarbus, nes tai leidžia tiksliai ir efektyviai išberti trąšas ir pesticidus, sumažinant reikalingų cheminių medžiagų kiekį ir sumažinant užteršimo riziką.

Tiksliojo žemės ūkio ateitis yra šviesi, o tokie dronai kaip DJI Agras T30 greičiausiai atliks vis svarbesnį vaidmenį šiuolaikinėje ūkininkavimo sferoje. Technologijoms toliau tobulėjant ir tampant prieinamesnei, tikslusis žemės ūkis taps vis svarbesne tvaraus ir efektyvaus ūkininkavimo priemone, padėsiančia užtikrinti stabilų ir saugų maisto tiekimą ateities kartoms.

Taigi, jeigu esate ūkininkai ir norite efektyviai atlikti darbus su dronais, tiek DJI Agras T30, tiek T10 yra puikus pasirinkimas, kuris nenuvils. Kviečiame išbandyti.

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmieji!

Spausdami „Prenumeruoti“, sutinkate, kad gausite el. laiškus iš Droneacademy

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių