DJI Avata – naujos kartos lenktyninis FPV dronas

dji avata

DJI Avata yra antrasis DJI gamintojo FPV (pirmojo asmens vaizdas) išleistas dronas ir pirmasis cinewhoop stiliaus dronas. Daug funkcijų ir tvirta konstrukcija sumaniai suprojektuotame, supaprastintame, jau paruoštame sprendime – tai aiškus ženklas, kad pasaulyje pirmaujantis bepiločių orlaivių gamintojas siekia privilioti supaprastintais spredimais daugiau pradedančiųjų valdytojų į FPV skraidymą.

Didžiausias lenktyninių dronų ir cinewhoop dronų patrauklumas yra manevruoti siaurose erdvėse ir atlikti akrobatinius judesius, pvz., apsivertimus, dažniausiai fiksuojant įtraukiantį ir akį traukiantį vaizdo įrašą. Kartu su su FPV dronais naudojami DJI Goggles 2 akiniai, kuriuose yra imontuoti maži ekranai. Užsidėjus akinius matomas vaizdas tiesiai iš drono kameros. Tai suteikia nepakartojamą skrydžio patirtį ir daug adrenalino, tarsi sedėtum pačiame drone.

YouTube video

Savybės ir dizainas

DJI Avata dronas yra mažesnė, lengvesnė, daug manevringesnė įprasto drono versija ir pasižymi „cinewhoop“ dizainu, kuomet propelerių apsauga yra įmontuota į pačio drono korpusą.  Avata modelis pritaikytas tiek pradedantiesiems, neturintiems FPV patirties dėl lengvai naudojamo intuityvaus valdymo pulto, tiek patyrusiems FPV pilotams, kuriems reikalingas visapusiškas drono valdymas – tai “acro” režimas.

410 gramų sveriantis Avata dronas yra daug lengvesnis nei ankstesnis DJI FPV, bet šiek tiek sunkesnis nei DJI Mini 3 bepilotis orlaivis. Tačiau didesnio svorio privalumas yra tas, kad jis geriau atlaiko vėjo sąlygas. Avata dronas turi 5 atsparumo vėjui reitingą, todėl galios pakanka įveikti iki 38 km per valandą vėjo greitį. Verta paminėti, kad DJI vaizdo stabilizavimas yra neprilygstamas, o įrašytas vaizdo įrašas visada buvo itin stabilus, nepaisant vėjo sąlygų.  

Įmontuotos kameros jutiklis yra didesnis nei „Mavic Mini“ ir gali filmuoti 4K 60 FPS arba 2,7K 120 FPS greičiu, kad galėtumėte sulėtinti kadrus. Jis taip pat gali užfiksuoti 48 MP nuotraukas.

DJI Avata

Apačioje yra du sensoriai ir infraraudonųjų spindulių jutimo sistema, naudojama kartu su regėjimo žemyn sistema, padedančia dronui skristi tiek lauke, tiek patalpose, kuriose nėra GPS signalo. 

Deja, DJI Avata neturi kliūčių aptikimo ir vengimo sensoriu priekyje ar šonuose, o tai reiškia, kad jis automatiškai neapskris savo kelyje esančių kliūčių ir nesustos, jei skrisite į jas. Tai nėra problema, kuomet turite puikų ryšį ir valdote droną su Goggles akiniais, kadangi puikiai matomas vaizdas ir lengvas valdymas padeda išvengti susidūrimų. Tačiau tai yra problema, kai prarandate ryšį su dronu ir „Avata“ turi grįžti į pakilimo vietą automatiškai – šiuo atvėju autonominis skrydis nemato kliūčių aplink save. 

Kliūčių vengimo jutiklius galima rasti daugelyje kitų DJI dronų, tokių kaip DJI FPV ar DJI Mini 3 Pro dronuose.

DJI Avata

Kita vertus, yra daugybė kitų saugos funkcijų. Vienas iš mėgstamiausių yra patogus “vėžlio” režimas, kurį galima įjungti vos keliais bakstelėjimais, kad dronas apsiverstu, jei nukritote ant drono nugalinės dalies. Įjungiate režimą ir jis automatiškai atsistoja ant kojų ir galite toliau skristi!

MicroSD kortelės lizdas ir USB prievadas yra nepatogiai paslėpti ten, kur yra propeleriai, todėl sunku pasiekti išimant kortelę arba bandant prijungti USB-C laidą. Deja, taip pat nėra galimybės belaidžiu būdu perkelti įrašytos filmuotos medžiagos iš drono. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai norite iškrauti filmuotą medžiagą, turėsite šiek nepatogumų prijungiant kabelį ar ištraukiant MicroSD kortelę.

Avata dronas turi 20 GB vidinės atminties, todėl galite skristi, jei neturite atsarginės „microSD“ kortelės ir įrašinėti pilnos kokybės įrašus į patį droną.

Goggles 2 akiniai

DJI Avata Pro View komplektacija pateikiama kartu su naujaisiais Goggles 2 akiniais, kurie yra mažesni ir lengvesni nei ankstesnė versija. Akiniai pasižymi įspūdingai atrodančiomis mikro-OLED plokštėmis su 1080p raiška kiekvienai akiai ir švelniai sklandžiu iki 100 Hz atnaujinimo dažniu. Mažos delsos vaizdo aiškumas puikiai atrodo, kai vaizdas yra ryškus ir atkuriamos aukščiausios klasės spalvos. 

Akiniai netgi palaiko belaidį srautinį perdavimą, kad galėtumėte projektuoti „Netflix“ ir „YouTube“ iš savo išmaniojo telefono ir efektyviai paversti akinius nešiojamu kino teatru. 

Elegantiškesnis Google 2 akinių dizainas reiškia, kad jame nėra pakankamai vietos akiniams, tačiau yra įmontuota dioptrija, kad galėtumėte įvesti objektyvą pagal poreikį ir pakoreguoti regėjimą. 

Goggles 2 akiniai taip pat yra su microSD kortelės lizdu, kad galėtumėte ekrane įrašyti FPV ekrano vaizdą, o taip pat užfiksuoti filmuotą medžiagą iš paties drono.

Visi Avata drono nustatymai yra integruoti į Goggles akinius, kuriuos galite naršyti naudodami jutiklinę dalį, esančią akinių šone. Tai reiškia, kad skrendant nereikia naudoti atskiros programėlės ar išmaniojo telefono, kaip tai darytumėte su įprastu dronu. 

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmieji!

Spausdami „Prenumeruoti“, sutinkate, kad gausite el. laiškus iš Droneacademy

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių