DJI mini 3 mini 2 air 2 apžvalga

DJI Mini 3 Pro dronas yra naujausias ir labiausiai patobulėjęs dronas, lyginant su kitais DJI Mini serijos dronais. Mini 3 Pro modelyje išliko esminė savybė – lengvas korpusas, kuris sveria iki 249 g. Tačiau jo vaizdo perdavimo sistema, skrydžio našumas ir intelektualios funkcijos buvo visapusiškai patobulintos, todėl šis modelis labiau tinka pradedantiesiems nei bet kada anksčiau. Šiame straipsnyje apžvelgsime šiuos atnaujinimus ir palyginsime su panašiais DJI dronais: Mini 2 ir Mavic Air 2.

Išvaizda ir dizainas

produkto pavadinimas

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 2

Mavic Air 2

Svoris

Mažiau nei 249 g

Mažiau nei 249 g

570 g

Matmenys (L × P × A)

Sulenktas: 145×90×62 mm

Sulenktas: 138×81×58 mm

Sulenktas: 180×97×84 mm

DJI mini 3 mini 2 air 2 palyginimas

DJI Mini dronų serijos pagrindinė idėja, kad juos būtų lengva nešioti, užimtu mažai vietos ir turėtų gerus parametrus. Kaip ir DJI Mini 2, DJI Mini 3 Pro sveria iki 249 g. Šis svoris yra reikšmingas, kadangi nuo 250 g. Lietuvoje reikalingas egzaminas, kurį reikia išsilaikyti Transporto kompetencijų agentūroje. Jei esate dažnas keliautojas, Mini serijos dronai išties puikus pasirinkimas tiek dėl kompaktiškumo, tiek dėl nereikalingų formalumų.

Vaizdo kokybė

produkto pavadinimas

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 2

Mavic Air 2

Jutiklio dydis

1/1,3 colio

1/2,3 colio

1/2 colio

Maksimali nuotraukų raiška

48 MP

12 MP

48 MP

Maksimali vaizdo raiška

4K/60 kadrų per sekundę

4K/30 kadrų per sekundę

4K/60 kadrų per sekundę

Vertikalus fotografavimas

Tikras vertikalus fotografavimas

×

Realizuota Panoramos režimu

HDR vaizdas

×

Padidinti

4x priartinimas

4x priartinimas

4x priartinimas

Vaizdo kokybė dažnu atvėju yra pagrindas renkantis droną.  DJI Mini 3 Pro  turi didžiausią jutiklį iš šių trijų variantų, 1/1,3 colio. Kuo didesnis kameros jutiklis, tuo daugiau informacijos surenkama, todėl išgaunama vaizdo kokybė bus geresnė. Nuotraukų detalumas gali būti aiškiai matomos net žiūrint per didelius ekranus.

Tiek DJI Mini 3 Pro, tiek Mavic Air 2 gali užfiksuoti 48MP nuotraukas, 4K/60fps vaizdo įrašus ir 4K HDR vaizdus. Anksčiau minėti dronai šiais parametrais stipriai lenkia DJI Mini 2 droną. Ir tai labiausiai išryškėja fotografuojant esant silpnam apšvietimui. Dieną ar naktį abi kamerų sistemos užtikrina ryškumą ir filmuotą medžiagą su daugybe detalių. DJI Mini 3 Pro ir Mavic Air 2 dronai yra išskirtinis pasirinkimas pradedantiesiems, norintiems be vargo skraidyti su dronu ir filmuoti įspūdingus kadrus.

DJI mini 3 mini 2 air 2 apzvalga

Tikrasis vertikalus fotografavimas – tai nauja savybė, kurią turi naujasis DJI Mini 3 Pro modelis ir turi pranašumą prieš kitus. Nors Mavic Air 2 dronas palaiko vertikalų fotografavimą, jis skiriasi nuo Mini 3 Pro. DJI Mavic Air 2 panoraminio vertikalaus fotografavimo funkcija gali būti naudojama tik fotografuojant. Tai daroma sujungiant kelis vaizdus, kurio metu skaitmeniniu būdu nuotrauka yra apkarpoma. Naujos kartos stabilizavimo sistema DJI Mini 3 Pro dronui ledžia pakesti kameros padėtį. Kamera gali pasisukti 90° kampu ir filmuoti bei fotografuoti iš karto vertikaliu formatu.

DJi mini 3 pro apzvalga

Užfiksuotą vaizdo medžiagą galite tiesiogiai išeksportuoti ir dalintis socialinuose tinkluose, tokiose kaip “TikTok”, kadangi vaizdo formatas būtent tam tinkamas. Medžiagos papildomai redaguoti nereikia, kadangi ji jau optimizuota šiem socialiniem tinklam.

DJI mini 3 vertikali fotografija

Kalbant apie vaizdo kokybę, DJI Mini 3 Pro dronas išsiskiria didesniu kameros jutikliu ir „True Vertical Shooting“, todėl yra akivaizdus šios kategorijos nugalėtojas, lyginant su Mini 2 ir Air 2 dronais.

Skrydžio parametrai

Parametras

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 2

Mavic Air 2

Maksimalus baterijos veikimo laikas

Du variantai:

34 min

47 min

31 min

34 min

Vaizdo perdavimo kokybė ir atstumas

 

12 km, 1080p

 

10 km, 720 p

10 km, 1080p

Maksimalus atsparumas vėjui

38,5 km/val

 

29-38 km/val

29-38 km/val

DJI Mini 3 Pro dronas yra pirmasis, kuriam DJI sukūrė dviejų tipų skirtingas baterijas. Nuo šiol dronų pilotai gali rinktis tarp standartinės išmaniosios baterijos, su kuria galėsite skristi iki 34 minutės ir išmaniosios baterijos “Plius”. Pastaroji, baterija “Plius” siūlo net iki 47 minučių skrydžio laiką. Net 13 minučių daugiau, nei su standartine baterija. Tačiau, didesnė baterija, reiškia, jog ji daugiau sveria ir naudojantis didesnės talpos bateriją, DJI Mini 3 Pro dronas tampa sunkesnis, t.y. viršija 250 gramus.

Kalbant apie vaizdo perdavimo efektyvumą, DJI Mini 3 Pro gali nuskristi toliausiai iš trijų dronų – stabiliai perduodamas didelės raiškos vaizdus net iki 12 km atstumu.

Nors DJI Mini 3 Pro ir DJI Mini 2 dronai yra mažesni ir lengvesni lyginant su Mavic Air 2, tačiau jie taip pat yra atsparūs vėjo greičiui kaip ir pastarasis, galite skristi net pučiant iki 38 km/h vėjui ir fiksuoti nepamirštamus kadrus.

Jei ieškote greičiausio drono, iš šių modelių greičiausias – DJI Mavis Air 2. Šis dronas sportiniu režimu gali skristi net iki 19 m/s, kuomet Mini 3 Pro tik iki 16 m/s. Tačiau apibendrinant skrydžio parametrus, DJI Mini 3 Pro parodo aukščiausią klasę. Šis mažas, bet galingas dronas siūlo ilgiausią skrydžio laiką, platesnį vaizdo perdavimo diapazoną ir ispūdingą atsparumo vėjui lygį.

Pradedantiesiems pritaikytos funkcijos

Parametras

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 2

Mavic Air 2

Kliūčių jutimas

Trikryptis kliūčių jutimas

 (pirmyn, atgal ir žemyn)

APAS 4.0

×

Trikryptis kliūčių jutimas

 (pirmyn, atgal ir žemyn)

APAS 3.0

 

“Mastershots” funkcija

×

×

 

Automatinis sekimas

FocusTrack

×

FocusTrack

“QuickShots” funkcija

“Timelapse” funkcija

×

Daugeliui pradedančiųjų fotografuoti iš oro su dronu, dažnai užgožia nerimas dėl skrydžio saugumo ir prasti vaizdų rezultatai.

DJi mini 3 sensoriai

DJI Mini 3 Pro ir Mavic Air 2 dronai palaiko trijų krypčių kliūčių aptikimą, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Mini 3 Pro dronas yra pirmasis DJI Mini serijoje dronas, kuris turi šiuos sensorius. Jame yra dvigubo matymo į priekį, atgal ir žemyn jutikliai ir pažangios piloto pagalbos sistemos (APAS 4.0), todėl galite skristi ramiau nei bet kada anksčiau. DJI Mini 3 Pro dronas automatiškai apskris kliūtis jūsų skrydžio trajektorijoje, taip sumažindamas pilotui streso lygį ir leisdamas daugiau dėmesio skirti kadrui.

„MasterShots“ režimas yra viena mėgstamiausia pilotų funkcija, kurią iki šiol buvo galima rasti tik aukščiausios klasės DJI dronuose. Naudodami MasterShots galite vos keliais paspaudimais sukurti kinematografinius vaizdo įrašus. Dronas automatiškai nustato skrydžio trajektoriją ir kameros judesius ir netgi po skrydžio apjungia kadrus ir prideda muziką. DJI Mini 3 Pro dronas turi šią galimybę, tai reiškia, kad dabar net pradedantieji gali sukurti išties nepakartojamus kadrus vos per kelias minutes. DJI Mini 3 Pro ir Mavic Air 2 taip pat palaiko FocusTrack, QuickShots ir Timelapse funkcijas.

DJI Mini 3 Pro dronas suteikia visapusiškai gerą patirtį bet kuriam pradedančiajam ar net pažengusiam drono pilotui. Dėl didesnio saugumo ir intuityvių funkcijų jis idealiai tinka bet kuriam pradedančiajam.

Kitos naujienos Žiūrėti visus

Siunta skraidinama su bepiločiu orlaiviu

Pasiekėme naują rekordą Lietuvoje: toliausiai dronu pristatyta siunta

Savaitgalį Birštone vykdykdėme naują rekordą - toliausiai bepilote skraidyle pristatėme pašto siuntą. Riešutų sviestą skraidinome net 5,3 kilometrus nuo pakilimo vietos - Birštono apžvalgos bokšto. Projekto įgyvendinimas pareikalavo itin daug la...

DJI mini 3 ir air 2s palyginimas

DJI Mini 3 Pro ir Air 2S palyginimas

Pasirodžius naujajam Mini 3 Pro dronui, vis dažniau kyla klausimų kurį modelį pasirinkti: Mini 3 Pro ar Mavic Air 2S. Šie du modeliai labai panšūs specifikacijomis ir kaina, tačiau turi savų pliusų ir savų minusų. Turime sutikti, jog vieno tinkan...

dji dronu draudimas

Kodėl verta įsigyti DJI Care Refresh draudimą?

Daugelis perkant droną ar kitą DJI prekę nepagalvoja apie sudaužymo riziką ir kaip ištiesų paprasta sudaužyti droną. Dažniausios pradedančiųjų ir netgi pažengusių profesionalų klaidos gali būti dėl įvairių priežasčių. Vieni neįvertina drono galim...