Licencija: Nereikia
Produkto kodas: CP.MA.00000488.01

DJI Mini 3 Pro Dronas

Kaina: 659  829 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
 • Sveria mažiau nei 249 g
 • Trikryptis kliūčių jutimas (pirmyn/atgal/žemyn)
 • Iki 4K/60 FPS ir 4K/30 FPS HDR vaizdo įrašai
 • Maksimalus skrydžio laikas 34 min
 • Vertikalus Filmavimas
 • FocusTrack (ActiveTrack, Spotlight ir Point of Interest)
 • MasterShots, TimeLapse rėžimai

Su išmaniuoju valdymo pultu -> DJI Mini 3 Pro Su DJI RC

Matyti daugiau
Grąžinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
Nepraleiskite geriausių aksesuarų
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
659 
 • DJI Mini 3 Pro Dronas 1 659 
Viso: 659 
Dėti į krepšelį Išankstinis užsakymas 7-14 d.d.

Plačiau apie droną

YouTube video

Saldus oro laikas

Standartinė išmanioji skrydžio baterija užtikrina iki 34 minučių baterijos veikimo laiką, o tai pakankamai energijos, kad patenkintų jūsų fotografavimo iš oro poreikius.

Kitas saugumo lygis

Su matymo į priekį, atgal ir žemyn jutikliais, ToF ir APAS 4.0 , Mini 3 Pro gali išvengti kliūčių net ir sudėtingoje aplinkoje.

Pro dronas, pro kadrams

„Mini 3 Pro“ įrašo vaizdo įrašą iki 4K/60 kadrų per sekundę greičiu. 1/1,3 colio jutiklis turi dvigubą pradinį ISO ir palaiko tiesioginį HDR filmuotos medžiagos išvestį.

Išmaniosios funkcijos vienu paspaudimu

Pakelkite savo kūrybą į naujas aukštumas naudodami galingus pasakojimo įrankius, tokius kaip FocusTrack , MasterShots ir Timelapse.

Jaudinantis įtraukiantis skrydis

Patirkite įtraukiantį FPV, kai naudojate DJI akinius kartu su DJI RC Motion 2. Mėgaukitės tikroviškomis spalvomis, tiksliomis detalėmis ir judesio valdikliais, dėl kurių skraidymas žavi.

DJI Mini 3 Pro DUK

 • Ar DJI Mini 3 Pro dronui reikalinga licencija?

  Ne. DJI Mini 3 serijos dronai sveria mažiau nei 250 gramus, todėl pakanka tik užsiregistruoti tik kaip BO naudotojui. Plačiau apie dronų taisykles

 • Kokius atnaujinimus turi DJI Mini 3 Pro dronas, lyginant su ankstesniais dronais?

  Lyginant DJI Mini 2 SE, Mavic Air 2 ir DJI Mini 3 Pro dronus, pailgėjo baterijos veikimo laikas, pažangios funkcijos, vaizdo perdavimas ir visiškai atnaujinta vaizdo gavimo ir kliūčių jutimo sistema.

  Detaliau: DJI Mini 3 Pro dronas paveldėjęs 249 g lengvą ir kompaktišką korpusą, turi 1/1,3 colio vaizdo jutiklį, kuris palaiko įprastą HDR. Jis palaiko trijų krypčių kliūčių jutimą ir naujai atnaujintą APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems). Jis palaiko DJI O3 FHD skaitmeninį vaizdo perdavimą, užtikrinantį stabilų tiesioginį srautą iki 12 km atstumu. DJI Mini 3 Pro taip pat palaiko tokias išmaniąsias funkcijas, kaip „FocusTrack“, „True Vertical Shooting“, „Timelapse“, „MasterShots“ ir „High-Speed ​​QuickTransfer“.

 • Kuo skiriasi DJI Mini 3 Pro (be RC), DJI Mini 3 Pro ir DJI Mini 3 Pro (DJI RC) komplektacijos?

  DJI Mini 3 Pro (be RC) neturi nuotolinio valdymo pulto. Galite naudoti DJI RC-N1, kurį jau turite. DJI Mini 3 Pro komplekte yra DJI RC-N1 valdymo pultas. DJI Mini 3 Pro (DJI RC) turi visiškai naują DJI RC valdymo pultą, kuriame įmontuotas 5,5 colio 1080p HD ekranas, specialiai sukurtas lauko sąlygoms, užtikrinantį aiškų vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Jame yra iš anksto įdiegta DJI Fly programėlė.

 • Kodėl DJI Mini 3 Pro dizainas atrodo visiškai naujai?

  DJI Mini 3 pertvarkyta struktūra ir forma, suteikianti šiuos privalumus:

  1. Ilgesnis skrydžio laikas tokio pat kompaktiško dydžio: nauja forma ir dizainas leidžia dronui nešti didesnius sraigtus ir pagerinti sraigtų bei orlaivio varymo efektyvumą, todėl skrydžio laikas ilgesnis.

  2. Platesnis aplinkos jutimo diapazonas: naujasis dizainas leidžia dronui nešioti jutiklius su didesniu FOV, taip dar labiau padidindamas jutimo diapazoną ir atstumą. Taigi DJI Mini 3 Pro dronas suteikia galingesnes vizualinio jutimo galimybes, pagerina lankstumą ir saugumą skrydžio metu išvengiant kliūčių.

  3. Tikras vertikalus fotografavimas ir išplėstos ašys: naujas dizainas leidžia vartotojams fotografuoti portretus be skaitmeninio apkarpymo. Mažiau stabilizatoriaus ribojimų reiškia daugiau fotografavimo kampų ir daugiau kūrybinės laisvės.

 • Koks yra DJI Mini 3 Pro vėjo greičio pasipriešinimas?

  Maksimalus DJI Mini 3 Pro vėjo greičio pasipriešinimas yra 10,7 m/s (5 lygis).

  * Atsparumas vėjui priklauso nuo varomosios jėgos. Pučiant stipriam vėjui dėl lengvo drono pobūdžio tikimasi nedidelės vibracijos. Didelės galios varomoji jėga užtikrina, kad dronas sklando stabiliai arba saugiai grįžta į namus. DJI Mini 3 Pro automatiškai valdo kameros stabilizatorių, kad filmuota medžiaga visada būtų stabili ir nebūtų paveikta vėjo.

 • Ar DJI Mini 3 Pro galima keisti kameros parametrus?

  Taip. DJI Fly programėlėje galite rankiniu būdu nustatyti fotoaparato parametrus, tokius kaip užrakto greitis, ISO ir baltos spalvos balansas.

 • Kaip buvo atnaujintas DJI O3 vaizdo perdavimas, lyginant su OcuSync 2.0?

  DJI O3 vaizdo perdavimo sistema naudoja visiškai naują sprendimą ir atnaujina dvigubas antenas iki keturių antenų, kad būtų galima perduoti FHD vaizdo įrašą iki 12 km atstumu (suderinama su FCC ir be kliūčių). Papildomos apsaugos nuo trukdžių galimybės dar labiau pagerina perdavimo stabilumą miestuose ir kitoje sudėtingoje aplinkoje.

 • Kaip buvo atnaujintas DJI Mini 3 Pro QuickTransfer greitasis perkėlimas?

  DJI Mini 3 Pro dronas didelės spartos „QuickTransfer“ palaiko greitą nuotraukų ir vaizdo įrašų perdavimą iki 30 MB/s greičiu.

  DJI Mini 3 Pro taip pat automatiškai parenka greičiausią perdavimo sprendimą pagal jūsų dabartinę belaidę aplinką.

 • Kokie DJI Mini 2 priedai tinkami DJI Mini 3 Pro dronui?

  DJI Mini 3 Pro suderinamas su DJI 18W USB įkrovikliu ir DJI RC-N1 bei su juo susijusiais priedais (DJI RC-N1 RC kabeliu, DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pulto monitoriaus gaubtu, DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pulto planšetinio kompiuterio laikikliu ir DJI RC- N1 valdymo lazdelės). Kiti DJI Mini 2 drono priedai nesuderinami su DJI Mini 3 Pro dronu.

 • Kokią programėlę naudoti su DJI Mini 3 Pro dronu?

  DJI Mini 3 Pro droną galima naudoti tik su DJI Fly programėle. Programėlę DJI Fly galite atsisiųsti iš oficialios DJI svetainės atsisiuntimų puslapio. Patikrinkite suderinamumą svetainėje.

  * Jei naudojate DJI RC valdymo pultą, jis pateikiamas su iš anksto įdiegta DJI Fly programa.

Vis dar turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausia produktą
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių