DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu
DJI Mini 3 Pro Dronas | Su DJI RC Valdymo Pultu
899 
5 in stock
Akcija!
DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu (2)
DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu (1)
DJI Mini 3 Pro dronas be pulto1
DJI Mini 3 Pro dronas (8)
DJI Mini 3 Pro dronas (2)
DJI Mini 3 Pro dronas (3)
DJI Mini 3 Pro dronas (6)
DJI Mini 3 Pro dronas (5)
DJI Mini 3 Pro dronas (7)
DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu (2)
DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu (1)
DJI Mini 3 Pro dronas be pulto1
DJI Mini 3 Pro dronas (8)
DJI Mini 3 Pro dronas (2)
DJI Mini 3 Pro dronas (3)
DJI Mini 3 Pro dronas (6)
DJI Mini 3 Pro dronas (5)
DJI Mini 3 Pro dronas (7)
Full Screen

DJI Mini 3 Pro Dronas | Su DJI RC Valdymo Pultu

Licencija: nereikia

899 

Turime

Produkto kodas: CP.MA.00000492.01

  • Sveria mažiau nei 249 g
  • Trikryptis kliūčių jutimas (pirmyn/atgal/žemyn)
  • Iki 4K/60 FPS ir 4K/30 FPS HDR vaizdo įrašai
  • Maksimalus skrydžio laikas 34 min
  • Vertikalus Filmavimas
  • FocusTrack (ActiveTrack, Spotlight ir Point of Interest)
  • MasterShots, TimeLapse rėžimai

Rekomenduojame

DJI mini 3 pro fly more kit
1 × DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

Išankstinis užsakymas

189 
Viso:
899 
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

Aprašymas

Nepaprastai lengvas ir mažas

Miniatiūrinis, itin galingas DJI Mini 3 Pro dronas yra dar labiau patobulintas lyginant su kitais DJI Mini serijos dronais. Mažiau nei 249 gramus sveriantis ir su patobulintomis saugos funkcijomis jis ne tik atitinka dronų taisykles, kuriam nereikia licencijos, bet ir yra saugiausias dronas DJI Mini serijoje. Su 1/1,3 colio kameros jutikliu ir aukščiausios klasės funkcijomis jis iš naujo apibrėžia, ką reiškia skraidyti su Mini dronais.
DJI Mini 3 Pro dronas
DJI mini 3 pro dizainas

Atnaujintas dizainas našiasniam skrydžiui

DJI Mini 3 Pro turi atnaujintą išvaizdą, kad skrydžiai būtų dar efektyvesi: skirstumėte ilgiau ir saugiau. Dėl didesnių propelerių, aerodinaminio kėbulo pakreipimo ir galingos kliūčių jutimo sistemos, supaprastinta konstrukcija leidžia pailginti skrydžio laiką ir padidinti saugumą. Atnaujinta kameros stabilizavimo sistema siūlo platesnį sukimosi diapazoną fotografuojant žemu kampu ir tikro vertikalaus fotografavimo režimu, suteikdamas dar didenes kūrybines galimybes.

Sulankstykite ir keliautike

Keliaujantiems dronų pilotams yra svarbu kompaktiškumas ir našumas. Mažiau nei 249 g sveriančiam DJI Mini 3 Pro dronui nereikia licencijos daugelyje šalių. Sulankstomas ir kompaktiškas dizainas taip pat leidžia lengvai nešiotis bet kurios kelionės metu. Būkite pasirengę užfiksuoti kvapą gniaužiančius kadrus, kai užplūsta įkvėpimas.
DJI Mini 3 pro sulankstymas
DJI Mini 3 Pro baterija

Skriskiskite net iki 34 minučių

Prailgintas skrydžio laikas, iki 34 min. leis dar daugiau užfiksuoti neregėtų kadrų. DJI Mini 3 Pro išmanioji skrydžio baterija yra ypač lengva ir turi pakankamai energijos, kad patenkintų jūsų fotografavimo iš oro poreikius.

Pro dronas – pro kadrams

DJI Mini 3 Pro dronas puikiai tinka įvairioms apšvietimo sąlygoms, todėl visada galite būti pasirengę užfiksuoti kadrus. 1/1,3 colio CMOS kameros jutiklis turi dvigubą pradinį ISO ir palaiko tiesioginį HDR filmuotos medžiagos išvestį Kiekvienas vaizdas praturtintas didesniu dinaminiu diapazonu, kad būtų atskleista daugiau šviesių ir šešėlių detalių. Mėgaukitės išskirtiniais oro fotografijos standartais su didesniais 2,4 μm pikseliais ir f/1,7 diafragmos santykiu. Turint daugiau šviesos, jūsų vaizdai atrodys tikroviški net esant prastam apšvietimui.
DJI Mini 3 Pro kamera
DJI Mini 3 Pro dronas skrydis

Daugiakryptis kliūčių aptikimas

Turinio kurimas naujais standartais – su nuostabiais 4K HDR vaizdo įrašais ir 48 MP RAW nuotraukomis. Sodrūs viazdo įrašai naudojant skaitmeninį priartinimą ar filmuojant 1080p/120fps raiška bei sulėtinant vaizdo įrašus.

Daugiau glaimybių filmuojant

D-Cinelike Color režimas suteikia daugiau vaizdinės informacijos, todėl gausite daugiau spalvų ir lankstumo redaguodami vaizdo įrašus.

Užtikrintas ramus skrydis

Skriskite užtikrintai naršydami dangų. DJI Mini 3 Pro dronas yra visiškai atnaujintas, kad palaikytų aktyvų kliūčių jutimą ir stabilų vaizdo perdavimą.

Trijų kripčių kliūčių jutimas

DJI Mini 3 Pro yra iki šiol saugiausias DJI Mini serijos dronas. Su į priekį, atgal ir žemyn nukreiptais dvigubo matymo jutikliais ir visiškai nauja orlaivio konstrukcija, dronas siūlo platesnį jutimo diapazoną ir padidintą saugą.
DJI Mini 3 Pro jutikliai
DJI mini 3 pro atstumas

APAS 4.0 sistema

Pažangi pilotų pagalbos sistema (APAS 4.0) realiu laiku aptinka objektus orlaivio skrydžio trajektorijoje. Tai leidžia DJI Mini 3 Pro dronui išvengti kliūčių net ir sudėtingoje aplinkoje.

Aiškus ir stabilus vaizdo perdavimas

DJI Mini 3 Pro gali pasigirti pavyzdinio lygio vaizdo perdavimo sistema DJI “O3”. Tai užtikrina 1080p/30 kadrų per sekundę tiesioginį perdavimą iki 12 km atstumu. Nuo miesto vaizdų iki nuotykių lauke visada skriskite su ryškiu ir patikimu tiesioginiu vaizdo ryšiu.

Išmanūs režimai

MasterShots yra tikras žaidimo keitiklis kiekvienam pradedančiam fotografui iš oro. Tiesiog pasirinkite objektą, o DJI Mini 3 Pro dronas atliks profesionalių manevrų seką, o vėliau sukurs trumpą kinematografinį vaizdo įrašą. Raskite kūrybiškų būdų sekti savo objektą naudodami FocusTrack. Į rinkinį įeina „ActiveTrack 4.0“, „Spotlight 2.0“ ir „Point of Interest 3.0“ – trys galingi automatiniai įrankiai filmavimui. Paspartinkite laiką vos keliais bakstelėjimais sukurdami įspūdingą “Hyperlapse” arba laiko intervalo vaizdo įrašą. Užfiksuokite judantį eismą ar slenkančius debesis pridėdami dramos į savo vaizdo įrašus. Priartėkite prie objekto naudodami 4x skaitmeninį priartinimą. Tai leidžia fiksuoti scenas jų netrikdant ir nufotografuoti kadrus iš toli.
DJI mini 3 pro ismanu rezimai
YouTube video
 

DJI Mini 3 Pro DUK

Ne. DJI Mini 3 serijos dronai sveria mažiau nei 250 gramus, todėl pakanka tik užsiregistruoti tik kaip BO naudotojui. Plačiau apie dronų taisykles
Lyginant DJI Mini 2 SE, Mavic Air 2 ir DJI Mini 3 Pro dronus, pailgėjo baterijos veikimo laikas, pažangios funkcijos, vaizdo perdavimas ir visiškai atnaujinta vaizdo gavimo ir kliūčių jutimo sistema. Detaliau: DJI Mini 3 Pro dronas paveldėjęs 249 g lengvą ir kompaktišką korpusą, turi 1/1,3 colio vaizdo jutiklį, kuris palaiko įprastą HDR. Jis palaiko trijų krypčių kliūčių jutimą ir naujai atnaujintą APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems). Jis palaiko DJI O3 FHD skaitmeninį vaizdo perdavimą, užtikrinantį stabilų tiesioginį srautą iki 12 km atstumu. DJI Mini 3 Pro taip pat palaiko tokias išmaniąsias funkcijas, kaip „FocusTrack“, „True Vertical Shooting“, „Timelapse“, „MasterShots“ ir „High-Speed ​​QuickTransfer“.
DJI Mini 3 Pro (be RC) neturi nuotolinio valdymo pulto. Galite naudoti DJI RC-N1, kurį jau turite. DJI Mini 3 Pro komplekte yra DJI RC-N1 valdymo pultas. DJI Mini 3 Pro (DJI RC) turi visiškai naują DJI RC valdymo pultą, kuriame įmontuotas 5,5 colio 1080p HD ekranas, specialiai sukurtas lauko sąlygoms, užtikrinantį aiškų vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Jame yra iš anksto įdiegta DJI Fly programėlė.
DJI Mini 3 pertvarkyta struktūra ir forma, suteikianti šiuos privalumus: 1. Ilgesnis skrydžio laikas tokio pat kompaktiško dydžio: nauja forma ir dizainas leidžia dronui nešti didesnius sraigtus ir pagerinti sraigtų bei orlaivio varymo efektyvumą, todėl skrydžio laikas ilgesnis. 2. Platesnis aplinkos jutimo diapazonas: naujasis dizainas leidžia dronui nešioti jutiklius su didesniu FOV, taip dar labiau padidindamas jutimo diapazoną ir atstumą. Taigi DJI Mini 3 Pro dronas suteikia galingesnes vizualinio jutimo galimybes, pagerina lankstumą ir saugumą skrydžio metu išvengiant kliūčių. 3. Tikras vertikalus fotografavimas ir išplėstos ašys: naujas dizainas leidžia vartotojams fotografuoti portretus be skaitmeninio apkarpymo. Mažiau stabilizatoriaus ribojimų reiškia daugiau fotografavimo kampų ir daugiau kūrybinės laisvės.
Maksimalus DJI Mini 3 Pro vėjo greičio pasipriešinimas yra 10,7 m/s (5 lygis). * Atsparumas vėjui priklauso nuo varomosios jėgos. Pučiant stipriam vėjui dėl lengvo drono pobūdžio tikimasi nedidelės vibracijos. Didelės galios varomoji jėga užtikrina, kad dronas sklando stabiliai arba saugiai grįžta į namus. DJI Mini 3 Pro automatiškai valdo kameros stabilizatorių, kad filmuota medžiaga visada būtų stabili ir nebūtų paveikta vėjo.
Taip. DJI Fly programėlėje galite rankiniu būdu nustatyti fotoaparato parametrus, tokius kaip užrakto greitis, ISO ir baltos spalvos balansas.
DJI O3 vaizdo perdavimo sistema naudoja visiškai naują sprendimą ir atnaujina dvigubas antenas iki keturių antenų, kad būtų galima perduoti FHD vaizdo įrašą iki 12 km atstumu (suderinama su FCC ir be kliūčių). Papildomos apsaugos nuo trukdžių galimybės dar labiau pagerina perdavimo stabilumą miestuose ir kitoje sudėtingoje aplinkoje.
DJI Mini 3 Pro dronas didelės spartos „QuickTransfer“ palaiko greitą nuotraukų ir vaizdo įrašų perdavimą iki 30 MB/s greičiu. DJI Mini 3 Pro taip pat automatiškai parenka greičiausią perdavimo sprendimą pagal jūsų dabartinę belaidę aplinką.
DJI Mini 3 Pro suderinamas su DJI 18W USB įkrovikliu ir DJI RC-N1 bei su juo susijusiais priedais (DJI RC-N1 RC kabeliu, DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pulto monitoriaus gaubtu, DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pulto planšetinio kompiuterio laikikliu ir DJI RC- N1 valdymo lazdelės). Kiti DJI Mini 2 drono priedai nesuderinami su DJI Mini 3 Pro dronu.