Produkto kodas: CP.RN.00000043.01

DJI Ronin-SC Pro Combo stabilizatorius

Kaina: 459 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
Gražinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
459 
  • DJI Ronin-SC Pro Combo stabilizatorius 1 459 
Viso: 459 
Dėti į krepšelį Pristatymas per 1-2 d.d.
YouTube video
 

Lengvas ir kompaktiškas

Aukštos kokybės trijų ašių vaizdo stabilizatorius veidrodiniams ir sisteminiams fotoaparatams. Stabilizatorius pritaikytas iki 2 kg svoriui. Sukurtas laikyti ir valdyti viena ranka fotoaparatą. Filmuojamas vaizdas išlieka stabilus net ir greitai judant ar keičiant kryptį. Maksimali baterijos veikimo trukmė 11 val.

Programėlė

Ronin“ programėlė taip pat buvo patobulinta, kad suteiktų dar geresnės naudojimo patirties ir paverstų „Ronin-SC“ profesionalia ir patogia priemone filmų kūrėjams. Pasikeitęs programėlės išdėstymas leidžia greičiau pasiekti iš anksto nustatytus scenarijus, be to, į mokomąją medžiagą įtraukėme fotokameros išlaikymo vadovą, kad galėtumėte įvaldyti savo rankinį stovą. Ši programėlė taip pat sumažina aparatinės įrangos reguliavimo poreikį leisdama filmų kūrėjams sutelkti visą dėmesį į savo darbą.

Force Mobile

„Ronin-SC“ pristato „Force Mobile“ – mobiliąja programėle valdomą „Force Pro“ kameros judėjimo sistemą. Pakreipdami ir sukdami savo išmaniuosius telefonus naudotojai galės valdyti stovo judėjimą beveik be jokios delsos, fiksuodami judrius, išraiškingus ir įtaigius kadrus.

ActiveTrack 3.0

Pirmą kartą „Ronin“ serijoje pristatoma „ActiveTrack“ technologija. Virš kameros sumontuotas išmanusis telefonas, „Ronin“ programėlė ir „Ronin-SC“ stabilizatorius sudaro darniai veikiančią sistemą, kuri užtikrina tikslų ir tolygų stovo judėjimą, kad galėtumėte sutelkti visą dėmesį į išsvajoto kadro paiešką.

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių