Licencija: Reikia
Produkto kodas: CP.FP.00000116.01

DJI Avata Explorer Combo Dronas

Kaina: 1269 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
 • Įtraukianti skrydžio patirtis
 • Intuityvus judesių valdymas
 • 4K/60 FPS 155° itin platus FOV vaizdo įrašas
 • Galingas vaizdo stabilizavimas
 • Sveria apie 410 g, lengvas ir nešiojamas
 • Padidintas saugumas su įmontuota propelerio apsauga
 • 1080p/100fps vaizdo perdavimo kokybė: mažiausia delsa – 30 ms
 • Du 1080p Micro-OLED ekranai
Matyti daugiau
Grąžinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
Nepraleiskite geriausių aksesuarų
1269 
 • DJI Avata Explorer Combo Dronas 1 1269 
Viso: 1269 
Dėti į krepšelį Išankstinis užsakymas 7-14 d.d.

Plačiau apie droną

YouTube video

Pajuskite skrydžio laisvę

Skrydis pasiekiamas visiems naudojant DJI Motion valdiklį. Jis seka jūsų rankų judesius ir leidžia visų lygių pilotams skraidyti užtikrintai ir lengvai.

Itin sklandus 4K vaizdo įrašas

Filmuokite 4K/60 kadrų per sekundę vaizdo įrašą naudodami 155° FOV, kad vaizdas būtų išskirtinis. Ir laikykite filmuotą medžiagą stabilią naudodami „RockSteady“ ir „HorizonSteady“.

Lengvas ir judrus

Kompaktiškas Avata dizainas leidžia patogiau transportuotis ir puikiai tinka praskristi pro siauriausius tarpus. Pasiimk su savimi ir skrisk kaip niekad anksčiau.

Sukurta, kad būtumėte drąsūs

DJI Avata turi įmontuotą propelerių apsaugą, avarinio stabdymo mygtuką ir žemyn nukreiptus jutiklius, kad būtų užtikrintas kito lygio saugumas ir skrydis žemame aukštyje.

DJI Avata DUK

 • Kuo skiriasi DJI Avata Pro-View Combo ir DJI Avata Fly Smart Combo?

  DJI Avata Pro-View Combo komplektacijoje rasite DJI Goggles 2 akinius ir DJI Motion valdymo pultą, kuris gali realizuoti intuityvų valdymą rankos ir galvos judesiais, kad būtų lankstus ir lengvas valdymas ir įtraukianti skrydžio patirtis.

  DJI Avata Fly Smart Combo komplektacijoje rasite DJI FPV Gpggles V2 akinius ir DJI judesio valdiklį, todėl tai yra ekonomiškas pasirinkimas norint mėgautis nepakartojama skrydžio patirtimi.

 • Ar DJI Avata dronas yra saugus?
  1. DJI Avata yra su įmontuota propelerių apsauga, kad drono korpusas būtų tvirtesnis ir patvaresnis, o po nedidelių susidūrimų galėtų toliau skirsti, nepadarant aplinkai žalos.
  2. DJI Avata yra įrengta kliūčių, nukreiptų žemyn, jutimo funkcija. Avarinės situacijos atveju skrydžio metu jums tereikia paspausti DJI judesio valdiklio avarinio stabdymo ir užvedimo mygtuką ir bepilotis orlaivis papraščiausiai sustos.
  3. Jei akumuliatoriaus išsikrauna, dronas automatiškai suaktyvins grįžimo į namus (RTH) funkciją ir grįš į pakilimo tašką.
 • Kuo skiriasi DJI FPV Goggles V2 ir DJI Goggles 2 akiniai?
  1. Naujas valdymo būdas: DJI Goggles 2 turi galvos sekimo funkciją, kuri leidžia intuityviai valdyti drono kamerą galvos judesiais, realizuojant efektyvesnius kameros judesius ir kompoziciją.
  2. Lengvas, nešiojamas ir patogus: DJI Goggles 2 sveria tik 290 g, o tai yra 30 % lengvesnis nei DJI FPV Goggles V2, todėl jį lengviau nešiotis bet kur ir tinkamas ilgalaikiam naudojimui. Minkštas putplasčio paminkštinimas gerai priglunda prie veido, kad mažiau šviesos patektų iš išorės.
  3. Ekrano medžiagos ir ekrano efekto atnaujinimai: DJI Goggles 2 yra su dviem 1080p Micro-OLED ekranais. Be to, jis naudoja nepriklausomą vaizdo apdorojimo lustą, kad dar labiau pagerintų vaizdo atkūrimo skiriamąją gebą ir sklandumą.
  4. Patogesnis toliaregiams / trumparegiams naudotojams: DJI Goggles 2 palaiko dioptrijų reguliavimą nuo -8,0 D iki +2,0 D, taip pat yra su nemokamais akinių rėmeliais. Jei jums reikalinga astigmatizmo korekcija arba akinių dioptrija netinkama, galite įsigyti papildomų lęšių ir akinių rėmeliais juos pritvirtinti ant akinių.
  5. Belaidis srautinis perdavimas: DJI Goggles 2 palaiko Wi-Fi belaidį srautinį perdavimą, kad būtų rodomi vaizdo įrašai iš pagrindinės vaizdo programinės įrangos naudojant DLNA protokolą.
 • Kas yra DJI motion valdiklis? Ar verta pirkti?

  DJI Motion valdymo pultas palaiko valdymą viena ranka ir naudojamas norint valdyti drono skrydžio trajektoriją. Tai reiškia, kad drono judesiai seks jūsų rankų judesius ir gali skristi bet kur, kur nukreipsite. Intuityvus ir lengvai naudojamas valdymo režimas leidžia net pradedantiesiems be vargo valdyti bepilotį orlaivį ir atlikti sudėtingus skrydžius itin paprastai.

 • Ar DJI Avata palaiko kitus valdymo pultus ir akinius?

  DJI Avata suderinama su DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2 ir DJI Motion Controller.

 • Kuo skiriasi DJI Avata naudojimas su DJI Motion ir DJI FPV Remote Controller 2?

  Su DJI Motion valdymo pultu valdymas intuityvus ir daug paprastesnis.

  DJI FPV Remote Controller 2 tinka vartotojams, kurie yra pripratę prie įprasto drono valdymo pulto ir nori naudoti M režimą tiksliam valdymui.

 • Ar galiu naudoti DJI Avata droną be goggles akinių?

  Ne.

Vis dar turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausia produktą
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių