DJI Mini 3 Pro dronas: komplektacijų apžvalga

DJI Mini 3 Pro dronas yra sukrečiantis „Mini“ serijos naujausias modelis. Kaip ir ankstesnės kartos Mini dronai, jis sveria tik 249 g, tačiau siūlo daugiau nei keletą pastebimų skirtumų, lyginant su ankstesniais modeliais.

Pirmiausia norime pabrėžti, kaip DJI dronai nutolsta nuo ankstesnių standartinių kombinacijų ir „Fly More Combo“ rinkinių – DJI pristato naujas komplektacijų kombinacijas, įskaitant atskirą įrenginį, dvi kombinacijas su skirtingais nuotolinio valdymo pultelių modeliais ir priedų rinkinius. DJI tikisi, kad tai suteiks vartotojams daugiau lankstesnių ir įvairesnių pirkimo galimybių.

Galimos drono komplektacijos

DJI Mini 3 Pro

 (Be Valdymo pulto)

DJI Mini 3 Pro

(Su įprastu valdymo pultu)

DJI Mini 3 Pro

 (Su DJI RC – išmaniuoju valdymo pultu)

Ekonomiškas pasirinkimas esamiems vartotojams

Biudžetą tausojantis standartinis derinys

Patobulinta skrydžių valdymo patirtis

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro

DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pultas

DJI RC valdymo pultas su integruotu ekranu

Išmanioji skrydžio baterija

(34 minučių baterijos veikimo laikas) × 1

Išmanioji skrydžio baterija

 (34 minučių baterijos veikimo laikas) × 1

Išmanioji skrydžio baterija

(34 minučių baterijos veikimo laikas) × 1

Propeleriai (pora) × 3

Propeleriai (pora) × 3

Propeleriai (pora) × 3

Standartiniai priedai

Standartiniai priedai

Standartiniai priedai

DJI Mini 3 Pro (be valdymo pulto)

Ekonomiškas pasirinkimas vartotojams, kurie jau turi droną ir nori atsinaujinti

DJi mini 3 pro apzvalga

Pirmą kartą DJI pristato drono komplektaciją, kurioje nėra valdymo pulto, kad esami vartotojai galėtų atnaujinti savo droną ir naudotis jau turimu DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pultu, nuo senojo drono.

DJi mini 3 pro apzvalga

DJI Mini 3 Pro yra delno dydžio ir puikiai susilanksto, kad tilptų į jūsų kuprinę. Sveria mažiau nei 249 g, atitinka daugumos šalių ir regionų norminius reikalavimus, todėl licencija šiam dronui nereikalinga, tik bepiločio orlaivio naudotojo registracija. Nesvarbu, ar ieškote kasdienio įrankio filmavimui, ar itin mažo drono kelionėms, pasiimkite jį su savimi ir mėgaukitės nerūpestinga kūryba.

DJi mini 3 pro apzvalga

Iš pirmo žvilgsnio akivaizdu, kaip DJI Mini 3 Pro išorinis dizainas yra perkurtas. Pirmasis pastebimas atnaujinimas yra trijų krypčių kliūčių jutiklio pridėjimas. Įrengta kliūčių jutimo sistema, kuri gali atpažinti kliūtis priekyje ir gale, taip pat kliūtis apačioje ir panaudoti išmanų kliūčių jutimą išvengiant dūžių per pažangias pilotų pagalbos sistemas (APAS 4.0). Tai leidžia tiek pradedantiesiems, tiek pažangiems pilotams skrendant mėgautis ramybe.

DJI Mini 3 Pro dronas taip pat naudoja naujai suprojektuotas rėmo kojeles, kurios turi didesnius sraigtus ir suteikia daugiau sukimosi vietos. Tai pagerina energijos vartojimo efektyvumą, baterijos veikimo laiką ir atsparumą vėjui.

DJi mini 3 pro apzvalga

Įrengtas 1/1,3 colio jutiklis, DJI Mini 3 Pro dabar taip pat palaiko 4K HDR vaizdo įrašymą. Be to, iš naujo sukurta kameros stabilizavimo sistema siūlo platesnį sukimosi diapazoną, todėlkamera gali pasukti 90°, kad būtų pasiektas tikras vertikalus fotografavimas bei filmavimas. Atsisiuntę nuotraukas iš drono, galite jais iš karto dalintis socialinėje erdvėje, kadangi nuotraukos jau bus pritaikytos socialiniams tinklams. DJI Mini 3 Pro dronas siūlo puikius vaizdus net fotografuojant tamsiu paros metu.

DJI Mini 3 Pro

Biudžetą tausojantis standartinis derinys su įprastu valdymo pultu

DJi mini 3 pro apzvalga

Rekomenduojame DJI Mini 3 Pro drono komplektą su įprastu valdymo pultu visiems, kurie dar nepažįsta DJI dronų. Komplekte rasite DJI Mini 3 droną, DJI RC-N1 nuotolinio valdymo pultą ir išmaniąją skrydžio bateriją. Šis rinkinys puikiai tinka kiekvienam besiruošiančiam pradedančiąjam drono pilotui. Įgijus patirties, jei norite skirsti daugiau, DJI Mini 3 Pro Fly More Kit rinkinys yra puikus būdas padidinti naudojimo galimybes.

DJi mini 3 pro apzvalga valdymo pultas

Prieš pirmąjį skrydį, atsisiųskite DJI Fly programėlę į savo išmanųjį telefoną ir nuotolinio valdymo pulto laidu prijunkite ją prie nuotolinio valdymo pulto. Intuityvi DJI Fly programėlė palaiko tokias funkcijas kaip automatinis pakilimas, išmanusis grįžimas į namus (RTH) ir „QuickShots“. O naujai pridėta „MasterShots“ funkcija leidžia be vargo kurti kinematografinius vaizdo įrašus vos keliais paspaudimais. Nepriklausomai nuo jūsų įgūdžių lygio, galėsite greitai skristi, kurti ir dalintis užfiksuotais vaizdais.

DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

Patobulinta skrydžių valdymo patirtis su išmaniuoju valdymo pultu

DJi mini 3 pro apzvalga rc pultas

Jei valdydami droną norite atlaisvinti savo telefoną, neabejotinai geriausias pasirinkimas yra DJI Mini 3 Pro (DJI RC) .

DJi mini 3 pro apzvalga rc pultas1

Šiame derinyje yra naujasis DJI RC valdymo pultas su integruotu itin ryškiu ekranu, kuriame rasite iš anksto įdiegta DJI Fly programa. Tai reiškia, kad norint skristi nereikia prijungti telefono. Įjungus DJI RC valdymo pultą, jis greitai prisijungia prie drono ir pereina į fotografavimo režimą. Tačiau DJI RC yra ne tik patogus. 5,5 colio HD ekranas siūlo patobulintą stebėjimą, komponavimą ir kadravimą. Esant tiesioginiams saulės spinduliams, nėra lengva aiškiai matyti telefono ekraną, net jei ryškumas visiškai padidintas. Tačiau su DJI RC valdymo pultu galite gauti puikų tiesioginį vaizdą net šviečiant itin ryškiai saulei.

Priedų rinkiniai, skirti norinties skristi daugiau

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

fly more kit

DJI Mini 3 Pro Fly More rinkinyje rasite dvi išmaniąsias skrydžio baterijas, kurių kiekviena užtikrina maksimalų 34 minučių skrydžio laiką. Taip pat rinkinyje yra DJI Mini 3 Pro baterijų įkrovimo stotelė, dvi poros propelerių ir itin patogus kelioninis krepšys. Su šiuo rinkiniu galėsite skirsti ir kurti daugiau turinio vienu metu.


DJI Mini 3 Pro Fly More Kit Plus

fly more kit plus

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit Plus rinkinys skirtas tiems, kurie nori skristi dar daugiau. Komplekte yra dvi išmaniosios skrydžio baterijos, kurių kiekviena užtikrina maksimalią 47 minučių skrydžio trukmę. Taigi galite atsisveikinti su išsekusiu nerimu. Tačiau reikia pažymėti, kad naudojant „Intelligent Flight Battery Plus“ pagrindinis kūno svoris viršys 249 g. Galite pasirinkti skirtingas baterijas pagal vietinius reglamentus ir asmeninius poreikius.

Visapusiška dvasios ramybės apsauga

DJI Care Refresh draudimas, skirtas Mini 3 Pro dronui

dji care refresh draudimas Mini 3 pro

DJI Care Refresh draudimas dabar galimas ir DJI Mini 3 Pro dronui. Pakeitimo paslauga padengia nelaimingus atsitikimus, įskaitant išskridimą (Flyaway), susidūrimą ir vandens žalą. Jei įvyktų nelaimingas atsitikimas, už nedidelį papildomą mokestį galite pakeisti sugadintą gaminį į visiškai naują.

DJI Mini 3 Pro DJI Care Refresh (1 metų planas) apima iki 2 pakeitimų per 1 metus. DJI Mini 3 Pro DJI Care Refresh (2 metų planas) apima iki 3 pakeitimų per 2 metus ir pratęsia pradinę garantiją iki 2 metų nuo pirkimo datos.

DJI Mini 3 Pro dronas yra neabejotinai geriausias „Mini“ serijos dronas. Jo trijų krypčių kliūčių jutiklis užtikrina lengvesnį valdymą ir papildomą saugumą. Aukštos kokybės vaizdo našumas ir platus intelektualių funkcijų asortimentas leidžia be vargo kurti kinematografinius vaizdo įrašus. Pasiimkite DJI Mini 3 Pro su savimi į kitą nuotykį ir įamžinkite gyvenimo akimirkas iš naujų perspektyvų.

 • DJI Mini 3 Pro dronas be valdymo pulto DJI Mini 3 Pro dronas be valdymo pulto

  DJI Mini 3 Pro Dronas | Be Valdymo Pulto

  739 
 • Akcija! DJI Mini 3 Pro dronas DJI Mini 3 Pro dronas be valdymo pulto

  DJI Mini 3 Pro Dronas

  745 
 • Akcija! DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultu DJI Mini 3 Pro dronas be valdymo pulto

  DJI Mini 3 Pro Dronas | Su DJI RC Valdymo Pultu

  899 

Kitos naujienos Žiūrėti visus

DJI mini 2 drono valdymas

DJI MINI 2 VS DJI MINI SE: esminiai dronų skirtumai

Išleidus naująjį DJI Mini SE droną, kuris yra identiškai Dronui DJI MINI 2 pagal išvaizdą, verta šiuos dronus sulyginti pagal techninius parametrus, jog suprastumėte kuo jie skiriasi ir galėtumete išsirinkti sau tinkamesnį drono modelį p...

dji dronu draudimas

Kodėl verta įsigyti DJI Care Refresh draudimą?

Daugelis perkant droną ar kitą DJI prekę nepagalvoja apie sudaužymo riziką ir kaip ištiesų paprasta sudaužyti droną. Dažniausios pradedančiųjų ir netgi pažengusių profesionalų klaidos gali būti dėl įvairių priežasčių. Vieni neįvertina drono gali...

Dronų registracija

Naujoko gidas: kaip užregistruoti droną?

Nuo 2021 metų įsigaliojo naujasis reglamentas, kuris įpareigoja dronų pilotus užsiregistruoti kaip bepiločio orlaivio (UAS) savininku TKA.lt sistemoje. Kokiais atvėjais reikalinga drono registracija? Bepiločio orlaivio (UAS) savininku p...