dji-mavic-mini-2-ir-mavic-mini-dronas

DJI MINI 2 modelis rinkoje nėra naujiena: šis modelis yra senesniojo DJI Mavic MINI modelio tęsinys su patobulintu dizainu ir techninėmis sąvybėmis. Kaip jau įprasta, visi DJI Mavic serijos dronai turiu unikalią dizaino savybę – dronas susilanksto ir tampa itin kompaktiškas ir patogus transportuoti. DJI Mavic MINI 2 dronas nėra išimtis. Šis dronas išsiskiria savo dydžiu, svoriu ir techninėmis savybėmis.

Neįtikėtinai lengvas

Nepatikėsite, tačiau DJI MINI 2 dronas sveria tik 249 gramus. Perskaitėte teisingai, sveria lygiai tiek pat, kiek jūsų telefonas. Sulankstytas dronas telpa į jūsų delną. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta daug keliauti ar dažnai turėti droną šalia ir įamžinti visus nuotykius ar svarbias akimirkas iš oro, kadangi dronas itin lengvas ir kompaktiškas. Taipogi visiem dronam iki 250 g. taikomos lengvatinės taisyklės. Visi DJI Mavic MINI serijos pilotai, kurių dronai sveria iki 250 g. pakanka atlikti šiuos žingsnius:

 1. Drono savininkas turi užsiregistruoti kompetentingoje institucijoje – TKA.lt
 2. Autentiškas orlaivio savininko registracijos numeris turi būti aiškiai matomas ant drono ir įkeltas į nuotolinio identifikavimo sistemą.
 3. Perskaityti drono gamintojo instrukciją.

Plačiau apie taisykles: bepiločių orlaivių taisyklės.

dji mavic mini 2 dronas

Puikus pasirinkimas pradedantiesiems

Ko gero daugelis pradedančiųjų dronų pilotų svarsto kokį pasirinkti. Iš patirties sakome, jog DJI Mavic MINI 2 dronas yra puikus pasirinkimas išbandyti šį hobį dėl keletos svarbių aspektų:

 1. Kaina – vienas pigiausiu DJI gamintojo dronu, su kuriuo galima užfiksuoti tikrai įspūdingus kadrus.
 2. Stabilus – DJI MINI 2 turi patobulintą skrydžio stabilumą ir atlaiko didesnius vėjo gūsius lyginant su pirmuoju DJI Mavic MINI dronu.
 3. Kompatiškas – mažas, lengvas ir patogus variantas keliavimui.
 4. Kamera – filmuoja 4k raiška, fotografuoja 12 MP nuotraukas ir turi 3 ašių stabilizavimo sistemą puikiems kadrams užfiksuoti.
 5. Funkcijos – DJI MINI 2 pripildytas įvairiomis skrydžių, filmavimo ir fotografavimo funkcijomis, kurios suteiks išskirtinumo ir žavesio.
 6. Skrydžio laikas – dronas gali skristi iki 31 minutės ir perduoti vaizdą netgi iki 10 kilometrų.
 7. Valdymas – ypatingai lengvas valdymas bei sukonfiguravimas pirmąjam skrydžiui.
 8. Taisyklės – nereikia jokių egzaminų, pakanka atlikti aukščiau nurodytus žingsnius.

Tai idealus pasirinkimas, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems!

Dažnos klaidos

Naujokai dronų srityje dažnu atvėju neįvertina arba atvirkščiai – pervertina drono galimybes ir vienu ar kitu atvėju nutinka dūžimai ar netgi negrįžta dronas į pakylimo tašką. Vieniem pasiseka ir dronas būna be rimtų pažeidimų, tačiau dažnu atvėju krentant nuo smūgio pažeidžiamos vidinės plokštės, kamera ar stabilizatorius. Tokiu atvėju siūlome dronų remonto paslaugas arba rekomenduojame perkant droną, tuo pačiu įsigyti DJI MINI 2 Care Refresh draudimą. Šiuo draudimu apdraudžiamas dronas, akumuliatorius ir propeleriai. Sugadinus būtina pristatyti į DJI servisą droną su baterija ir propeleriais kaip įrodymą, nesvarbu kokios būklės dronas bebūtų. Pristačiu droną į servisą – jis pakeičiamas į visiškai naują už numatytą fiksuotą mokestį. Taip išvegsite galvos skausmo, jei kažkas nutiktų dronui ir galėsite drąsiai skraidyti!

Norintiems skristi daugiau

dji mini 2 fly more combo dronas

Standarinėje DJI MINI 2 drono komplektacijoje komplektuojama tik viena baterija, todėl siūlome DJI MINI 2 Fly More Combo pasirinkimą su papildyta komplektacija. Šioje komplektacijoje rasite tą patį droną ir kitus priedus, tačiau papildomai gausite 2 baterijas, baterijų krovimo stotelę, patogią kelioninę tašę dronui, papildomus atsarginius propelerius ir drono segtuką – propelerių laikiklį. Šią papildytą drono komplektacija rekomenduojame visiems, kadangi dažniausiai įsigyjus standartinę komplektaciją suprantama, jog vienos baterijos nepakanka o ir transportuojant reikia tašės.

 • DJI MINI 2 dronas

  DJI Mini 2 Dronas

  459 
 • dji mini 2 fly more combo dronas

  DJI Mini 2 Fly More Combo Dronas

  599 

Kadrai nufilmuoti su DJI MINI 2 dronu

Kitos naujienos Žiūrėti visus

Dronai – ateities profesija?

Renkantis profesiją vis daugiau jaunų  žmonių žiūri į ateities perspektyvas, juolab, supranta, kad aukštasis mokslas toli gražu nereiškia, kad pavyks rasti gerai apmokamą darbą. Ne veltui į pirmą planą “išlindo” technologijos, įvairūs kursai, gali...

dji Mavic mini 2 dronas

DJI MINI 2 dronas: puikus pasirinkimas pradedantiesiems

DJI MINI 2 modelis rinkoje nėra naujiena: šis modelis yra senesniojo DJI Mavic MINI modelio tęsinys su patobulintu dizainu ir techninėmis sąvybėmis. Kaip jau įprasta, visi DJI Mavic serijos dronai turiu unikalią dizaino savybę - dronas susila...

Dronų mokykla

Dronų taisyklės: pateiktas projektas dėl naujos tvarkos 2020 metais

Informacija apie įsakymo projektą Lietuvos transporto saugos administracija (toliau – Administracija) parengė ir teikia išvadoms gauti Įsakymo projektą.Įsakymas parengtas atsižvelgiant į 2020 m. liepos 1 d. įsigaliosiančias 2019 m. gegužės 24 d...