DJI FPV Combo dronas
DJI FPV Combo dronas + 🎁
1349 
2 in stock
DJI FPV Combo dronas (1)
DJI FPV Combo dronas (4)
DJI FPV Combo dronas (2)
DJI FPV Combo dronas (3)
DJI FPV Combo dronas (5)
DJI FPV Combo dronas (1)
DJI FPV Combo dronas (4)
DJI FPV Combo dronas (2)
DJI FPV Combo dronas (3)
DJI FPV Combo dronas (5)
Full Screen

DJI FPV Combo dronas + 🎁

1349 

Liko tik 2

Produkto kodas: CP.FP.00000002.01

 • Įtraukianti skrydžio patirtis
 • 4K / 60 FPS su itin plataus kampo filmavimu 150 °
 • 10 km HD mažos delsos vaizdo perdavimas
 • Visiškai naujas sportinis skrydžio režimas
 • Avarinis stabdymas

Rekomenduojame

Viso:
1349 
Užsisakyk ir atsiimk Vilniuje!
Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d.

Aprašymas

Išskirtinė skrydžio patirtis

Pilotuokite DJI FPV droną naudodami akinius ir matykite vaizdą iš viršaus. 10 km HD vaizdo perdavimas su mažu vėlavimu ir beribis skrydžio valdymas.

Lengva naudotis

Keli skrydžio režimai suteikia galimybę pilotuoti FPV droną ir pradedantiems, ir profesionalams, tik tereikia pasirinkti teisingą režimą. DJI judesio valdiklis suteikia intuityvų valdymą.

Pažangios ir saugios funkcijos

Skriskite užtikrintai, nes dronas turi avarinį sustojimą.
DJI FPV combo dronas
DJI FPV Drono komplektas

Išskirtinis DJI PFV dizainas

Elegantiškas ir aerodinaminis dizainas, galingi varikliai, stiprus atsparumas vėjui. Sportiniai šviesos diodai ir orlaivio priekinės šviesos orlaiviui suteikia unikalumo.

DJI FPV Goggles V2 akiniai

Įsijauskite į skrydį su Goggles V2 akiniais, matykite super platų 150 laipsnių FOV. HD vaizdo perdavimas 120 fps perduoda realų skrydžio vaizdą. Galima prijungti dar vienus Goggles akinius ir vaizdu mėgautis galės keli žmonės.
dji fpv goggles v2 akiniai
DJI fpv pultas

DJI FPV valdymo pultas

Nesvarbu, ar esate patyręs FPV pilotas, ar pradedantysis, DJI FPV siūlo tris intuityvius skrydžio režimus, leidžiančius užtikrintai skristi nuo pat pirmos dienos:
 • „S“ režime – dinamiškas vaizdas. Šis hibridinis režimas sujungia galimybę skristi rankiniu būdu ir supaprastintu ankstesnių dronų valdymu;
 • „N“ režimas – idealiai tinka naujiems vartotojams. N režimas siūlo įtraukiantį skrydį su tradiciniais drono skrydžio valdikliais ir DJI saugos funkcijomis, tokiomis kaip kliūčių jutimas;
 • Skriskite „M“ režimu – pasirinkite reikiamus parametrus ir mėgaukitės skrydžiu bei filmuota medžiaga, skirtingai nei bet kas kitas (0-100 kph / 2.0s).

Naujas DJI FPV intuityvus valdymo pultelis

Šis kompaktiškas prietaisas leidžia orlaiviui manevruoti pagal rankos judesius. Tai nėra tik FPV naujovė. Tai visiškai naujas būdas skristi.
dji fpv valdymo pultas
dji fpv sensoriu sistema

Nieko nėra svarbiau už saugumą skrydžio metu

Dronas turi avarinį sustojimą ir sklandymą ore. Net profesionalams rankinis FPV skrydis gali būti bauginantis. Štai kodėl DJI FPV yra su avarinio stabdymo ir sklandymo funkcija. Tiesiog paspauskite šį nuotolinio valdymo pulto mygtuką skrisdami bet kokiu režimu, bet kokiu greičiu, ir orlaivis stabiliai sustos, ir per kelias sekundes ramiai sklandys ore. Pagalbinis apatinis žibintas, „Smart Return to Home“ (RTH), „Low Battery RTH“ ir kliūčių jutiklis pirmyn ir žemyn yra integruoti į DJI FPV, kad padėtų užtikrinti saugų skrydį net ir dideliu greičiu.

Itin galinga kamera

Galingos skraidymo galimybės kartu su 150° itin plačiu FOV suteikia neprilygstamą vaizdą. „4x Slow Motion“, „RockSteady“ stabilizavimas ir iškraipymų korekcija suteikia pilotams dar sklandesnius, dramatiškesnius rezultatus. DJI FPV dronas gali įrašyti 4K / 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašą iki 120 Mbps greičiu, užfiksuodamas aiškias detales, dėl kurių filmuota medžiaga taip pat džiugina kaip ir skrydis.
DJI FPV kamera
dji fpv vaizdo perdavimas

Stabilus vaizdo perdavimas

DJI O3 (OcuSync 3.0) perdavimo sistema – mėgaukitės kokybišku vaizdo perdavimu realiuoju laiku, net iki 10 km atstumu. DJI FPV palaiko automatinį perjungimą tarp 2,4 ir 5,8 GHz dažnių ir suteikia iki 50 Mbps vaizdo perdavimo greitį. FPV drono antenose yra trys siųstuvai ir keturi imtuvai, kurie pagerina signalą, todėl gaunamas stabilus ir be trikdžių vaizdas. *Jei dingtų signalas, DJI FPV automatiškai įjungs saugų RTH režimą.
YouTube video
 

DJI FPV DUK

Naudojant DJI FPV droną:

 1. Neskriskite vietovėse, kuriose stipriai trukdo signalai, pavyzdžiui, vietose, kuriose yra stiprūs „Wi-Fi“ signalai;
 2. Neskraidykite orlaiviu per toli arba per žemame aukštyje;
 3. Įsitikinkite, kad skrendate orlaiviu saugioje ir nevaržomoje oro erdvėje. Išsamias taisykles rasite vietiniuose įstatymuose ir kituose teisės aktuose;
 4. Skrisdami su DJI FPV Goggles V2 akiniais, visada laikykitės vietinių įstatymų ir kitų teisės aktų;
 5. Prieš skrendant rekomenduojama atnaujinti visą programinę įrangą, kad įsitikintumėte, jog turite naujausią informaciją apie skrydžio apribojimus.

Signalo trukdžiai gali atsirasti, kai vienu metu veikia keli DJI FPV įrenginiai netoliese. Norėdami to išvengti, vykdykite toliau pateiktas instrukcijas:

 1. Laikykitės saugaus, mažiausiai trijų metrų atstumo tarp kiekvieno orlaivio. Įjunkite ir pasirinkite skirtingą dažnio kanalą kiekvienam orlaiviui. Venkite naudoti tą patį dažnio kanalą kaip ir kiti drono pilotai. Jei vaizdo perdavimas tampa neryškus, perkraukite įrenginį;
 2. Jei pasirinktas dažnio kanalas yra arti kito piloto kanalo, įsitikinkite, kad jūsų orlaivis yra saugiu atstumu nuo jų akinių;
 3. Akinių poras laikykite saugiu atstumu;
 4. Jei jūsų vaizo perdavimas tampa neryškus dėl to, kad toje pačioje vietovėje skraido keli DJI FPV, nutupdykite orlaivį ir jį perkraukite.
 1. Visada laikykitės vietinių įstatymų ir kitų teisės aktų -> Dronų taisyklės;
 2. Skrydžio metu visada atkreipkite dėmesį į ekrane rodomus raginimus ar perspėjimus;
 3. Naudodamiesi akiniais, venkite tiesioginių saulės spindulių nuo ekrano, nes jie gali sugadinti akinių vidinius ekranus.
 1. Prieš pakildami įsitikinkite, kad sraigtai yra teisingai sumontuoti, jutikliai tinkamai sukalibruoti, akumuliatoriai yra visiškai įkrauti ir aplink orlaivį nėra kliūčių, tokių kaip pėstieji, pastatai ar medžiai;
 2. Prieš nusileisdami nustatykite saugią nusileidimo vietą plokščiu paviršiumi nuo vandens ir įsitikinkite, kad šalia nėra pėsčiųjų ar kliūčių. Taip pat pasirūpindami nusileidimu įsitikinkite, kad orlaivis veikia N režimu;
 3. Prieš pradėdami skristi, įsitikinkite, kad peržiūrėjote visą svarbią oficialią informaciją apie gaminius ir mokomąsias medžiagas, kad galėtumėte gerai žinoti darbo procedūras ir saugos reikalavimus.

DJI Care Refresh draudimas dronui yra patikimas apsaugos planas, suteikiantis atsitiktinę DJI FPV drono žalos apsaugą. DJI Care Refresh draudimas DJI FPV dronui (1 metų planas) galioja iki dviejų drono pakeitimų per vienerius metus. DJI Care Refresh draudimas DJI FPV dronui (2 metų planas) galioja iki trijų pakeitimų per dvejus metus, be standartinės dvejų metų produkto garantijos, kuri pradedama skaičiuoti nuo pirkimo dienos.