DJI Ronin RS3/RS3 Pro

Produktai
  • DJI Osmo Mobile
  • Veiksmo kameros
  • DJI Ronin
  • DJI Zenmuse
Aksesuarai
  • DJI Stabilizatoriai ir kameros
  • Aksesuarai
Rūšiuoti pagal:
Rasta 12 prekė

DJI Ronin stabilizatorius

DJI Ronin stabilizatorių linija – sukurta profesionalams. Pažangių technologijų ir sistemų stabilizatoriai, turintys 3 ašių stabilizavimo sistemą skirti daugeliui fotoaparatų stabilizuoti. Kompaktiško dizaino, didelės talpos baterijos ir nedaug sveriantys DJI linijos stabilizatoriai užtikrins sklandų naudojimą. Išmanūs rėžimai ir intuityvus valdymas sukurs nepaprastai gerą patirtį naudojant DJI stabilizatorius. Tai stabilizatorius, suteikiantis daug kūrybinės laisvės. Su DJI Ronin galėsite pamiršti apie didelių gabaritų stovus ar didelių gabaritų stabilizavimo sistemas. Užfiksuotų vaizdų perėjimai bus sklandūs ir nebus virpėjimo.

Suteikite savo judesiams laisvę

Elkitės drąsiai ir nepraraskite dėmesio. „Ronin“ siūlo dar daugiau valdymo ir nustatymų. Naudodami patogų fokusavimo ratuką galėsite visą dėmesį sutelkti į objektą. „Smoothtack“ technologija leidžia stabilizatoriui judėti sklandžiai valdant viena ranka arba greitai keičiant kryptį. Yra net keli „SmoothTrack“ nustatymai, kuriuos galima perjungti vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat yra „Sport“ režimas, kuris dar labiau pagerina stabilizatoriaus veikimą. Kartu su pridedamu kabeliu ir suderinama kamera galima valdyti fokusavimo sistemą. Taip pat prie stabilizatoriaus galima pritvirtinti papildomus išorinius variklius, kurie užtikrins platesnį suderinamumą su daugeliu objektyvų tipų ir pagerins valdymo tikslumą.

Būkite madingas

Novatoriškas dizainas. Šis stabilizatorius yra unikalus ir sukurtas tam, kad pakeistų fotoaparato svorio centrą perkeliant jį ant vienos iš jo ašių. Taigi naudojamos kameros ekranas visada bus patogiame aukštyje. Ergonomiška konstrukcija padeda išvengti vibracijos, kuri gali kilti pradedant nuo apačios ir keliant stabilizatorių į viršų. Inovatyvi tvirtinimo sistema leidžia padidinti stabilizatoriaus apkrovą iki 3,6 kg.

Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių