Produkto kodas: CP.RN.00000121.02

DJI Ronin-RSC2 Stabilizatorius

Kaina: 429 
Kaina išsimokėtinai: Lizingo skaičiuoklė Skaičiuoti kainą
Gražinimas
Nemokamas grąžinimas per 14 dienų. Daugiau informacijos
429 
 • DJI Ronin-RSC2 Stabilizatorius 1 429 
Viso: 429 
Dėti į krepšelį Pristatymas per 1-2 d.d.
YouTube video

DJI Ronin-RSC2

DJI RSC 2: sulankstomas, su šešiomis konfigūracijomis

„DJI RSC 2“ pirmą kartą „Ronin gimbal“ linija pristato sulankstomą dizainą, kurį galima sukonfigūruoti šešiais skirtingais būdais: vertikaliai, apačioje, portfeliu, žibintuvėliu, portretu ir saugykla. Konfigūracijos suteikia ne tik įvairesnius fotografavimo scenarijus ir kūrybinius kampus, bet ir išlaiko prietaisą kompaktiškesnį, kad būtų lengva laikyti ir transportuoti. Tai didelis „DJI RSC 2“ atnaujinimas, idealiai tinkantis visiems turinio kūrėjams.

„DJI RSC 2“: 1 colio OLED ekranas

Kita išskirtinė nauja „DJI RSC 2“ funkcija yra 1 colio OLED ekranas, kuriuo galima valdyti įrenginį ir kameros funkcijas bei parametrus. Tai reiškia, kad vartotojai nebeapsiriboja vien „Ronin“ programos naudojimu savo mobiliuosiuose telefonuose, taip pat bandydami filmuoti su šiuo įrenginiu. Dėl OLED ekrano visa filmavimo patirtis tampa racionalesnė.

DJI RSC 2: labiau nešiojamas ir greitesnis balansavimas

„DJI RSC 2“ ir „DJI Ronin-SC“ bendra forma ir struktūra yra vienodi, tačiau „DJI RSC 2“ yra šiek tiek mažesnis ir lengvesnis dėl anglies pluošto konstrukcijos. Jis taip pat turi kirvių užraktus, kurie palaiko jį vietoje gabenimo metu ir leidžia iš karto subalansuoti įrenginį, kai būsite pasirengę filmuoti.

DJI RSC 2: daugiau ergonomiško

Subtilūs dizaino patobulinimai reiškia, kad „DJI RSC 2“ yra ergonomiškesnis ir patogesnis naudoti nei „DJI Ronin-SC“. Šie patobulinimai apima ašies užraktus ir D formos žiedo kameros varžtus, kad būtų galima greitai surinkti be įrankių, ir mygtukų vietų koregavimą, kad jie būtų lengviau pasiekiami eksploatacijos metu.

„DJI RSC 2“ ir „Ronin-SC“: maksimali palaikoma apkrova

Originalus „DJI Ronin-SC“ sveria 1,1 kg ir gali būti naudojamas su apkrovomis iki 2 kg. Nors „DJI RSC 2“ svoris šiek tiek padidėjo iki 1,2 kg, maksimali išbandyta apkrova yra net 3 kg, o tai leidžia naudoti didesnes, pažangesnes ir profesionalesnes konfigūracijas, tokias kaip „Panasonic S1H“ su 24–70 mm objektyvu.

„DJI RSC 2“: „ActiveTrack 3.0“

„DJI RSC 2“ pristato „ActiveTrack 3.0“ - pažangiausią „DJI“ objekto sekimo technologiją ir reikšmingą „DJI Ronin-SC“ atnaujinimą. Objekto sekimas yra intuityvesnis dėl pažangių algoritmų.

DJI RSC 2: „RavenEye“

Nauja „DJI RSC 2“ vaizdo perdavimo sistema „RavenEye“ suteikia operatoriams supaprastintą būdą, kaip nuotoliniu būdu stebėti kameros vaizdą ir valdyti parametrus. Ši sistema perduoda 1080p vaizdo įrašą iki 200 m atstumu su 60 ms delsa, leisdama vartotojams sutelkti dėmesį į tobulą kadrą, bei nesijaudinti dėl ​​įrangos. Jei dirbate su profesionaliu projektu ir didele komanda, ši nauja „DJI RSC 2“ funkcija visiems leis patogiai matyti filmuojamą vaizdą.

DJI RSC 2 vs Ronin-SC: stabilizavimas

Stabilizavimas yra svarbiausia „DJI Ronin“ gaminių savybė, leidžiantis vartotojams gauti stabilų kadrą ir pasiekti profesionalių rezultatų. Nors 3 ašių stabilizavimas yra raktas į tai, DJI taip pat nuėjo ilgą kelią pasitelkdamas papildomas technologijas. „DJI RSC 2“ turi naują „Titan Stabilization“ algoritmą, siūlantį naujausios kartos stabilizavimo kokybę.

DJI RS 2: patobulintas akumuliatoriaus veikimas

„DJI RSC 2“ akumuliatoriaus maksimalus veikimo laikas yra 14 valandų. Akumuliatorius taip pat palaiko greitą įkrovimą. „DJI RSC 2“ stabilizatorių naudosite iki 3 valandų ilgiau nei „Ronin-SC“.

Pakuotėje rasite:
 • Gimbal (Built-In Battery)x 1
 • USB-C Charging Cable (40 cm)x 1
 • Lens Supportx 1
 • Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm)x 2
 • Multi-Camera Control Cable (Sony Multi, 30 cm)x 1
 • Multi-Camera Control Cable (Micro-USB, 30 cm)x 1
 • Multi-Camera Control Cable (Mini-USB, 30 cm)x 1
 • Hook-and-Loop Strapx 2
 • D-Ring Camera Mounting Screw 1/4-quot;-20x 2
 • Screw 1/4-quot;-20x 1
 • Quick-Release Plate (Arca-Swiss/Manfrotto)x 1
 • Camera Riserx 1
 • Extended Grip/Tripod (Metal)x 1
Jūsų krepšelis tuščias.
Siūlome įsigyti:
Matyti daugiau prekių